Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yorum sizin'!

artos32

Önerilen İletiler

Yok bu karikatürde kızılacak bir şey yok.

Bu karikatür durumu çok güzel mizansenleştirmiş

Durum aynen bu karikatürdeki gibidir.

Kızılacak kişi karikatürü çizenler değil. Karikatüre konu olan hali yaratanlardır.

Aynen katılıyorum.Suçluyu başka yerde aramak yerine şöyle bir dönüp kendimize bakmakta fayda var.Bu duruma çanak tutan onlar değil,bizim ........ politikalarımız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3412lc8.jpg

sevgili arkadasim ben fransada yasiyorum ve gecen gun derste turkiye ve avrupa birligi hakkinda konusurken kitaptaki karikature yogunlastik ama bunu cizen bir turktu

avrupa turklerle dalga geciyo ve turkler buna onculuk ediyoo

bu gercekten uzucu nette karikaturu bulamadim bulsam gonderirdim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Onurlu milletleri dünyada temsil edenlerde Onurlu davranırlarsa gerçek değerini gösterir.

AB uyum yasalarının, sözleşmelerin altına bu ülke adına imza çakanlar. O ............. nasıl kabul ettilerse. böyle karikatürlerde olur.

Sevgili cyrano ..onurlu bir davranış sergileyecek olan yöneticiler değil , millettir.Fransada ki ve avrupadaki herhangi bir Türkün bu resmi çizdiğini söyledi arkadaımız..Ne kadar doğru dur bilmem ama,Unutmayalım ki bir millet nasılsa başındakilerde öyle olur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anlatamadım galiba. bu karikatürü bende çizerim.

Zira bu karikatür şu an olan durumu aynen yansıtmaktadır. Ve bizim AB kapısındaki durumumuzda aynen bu karikatürdeki gibidir.

tabiri caizse cuk oturmaktadır duruma.

Bu halimizi resmedenlere kızmak yerine, AB kapısında bizi bu hale düşürenlerden hesabını sormamız gerekir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu karikatürü cizenin ellerine saglik. Türkiye Avrupa iliskileri ancak bu kadar güzel anlatilabilirdi.

Benim anlamadigim tüm dünya bunun farkinda da aceba bizim devlet adamlarimiz hangi duruma düstüklerinin farkinda degiller mi hala, yoksa görmemetlikten mi geliyorlar, yoksa nasil oluyorda böyle asagilanmlara sebebiyet verebiliyorlar... ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu ülkede ve Dünya'nın herhangibir yerinde yaşayan her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı oturup düşünmelidir.

"Çağdaş medeniyet düzeyine ulaşmak" ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk gerçekten ne demek istemiştir? Kast edilen "batılılaşma" mıdır?

Türkiye'nin Avrupa Birliğine üye olmasını gerçekte kimler istemektedir ve gerçekte kimler bu üyeliğe karşıdır?

Türk halkı Avrupa Birliği ile ilgili olarak ne kadar bilgilidir ve/veya doğru bilgilendirilmişmidir?

Genelde Avrupa ülkelerinin özeldede Avrupa birliğinin geçmişten bugüne İslama(ve müslümanlara) ve Türklere yönelik bakış açısı ne olmuştur. Türkiye ile ilgili planları ne olmuştur. Bunlarda geçmişten bugüne bir değişiklik olmuş mudur?

Avrupa Birliği üyeliği amacı ve ısrarı sadece bu Hükümet dönemine ait bir proje değildir. Türk halkı,milli menfaatleri açısından verilen tavizler sadece bu hükümet zamanına ait değildir. Türk halkı olarak seyirci kalmanın ötesinde birşeyler yapmak gerektiğini düşünüyorum...

Bu noktada Milli Birlik ve Beraberliğimizin (her ne kadar kendi içimizde görüş ayrılıkları olsada) büyük önem taşıdığını düşünüyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

bence karikatürü kimin yaptığıda mnemli, hangi milletten olduğu.. çok açık bence yorum yapmaya bile gerek yok.. hala bile neden kendimizden ödün veriyoruz ve daha ne kadar vereceğiz diye düşünüyorum.. bu şekildede düşünmekten başka bişey yapamıyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hala bu karikatürün nesine tepki gösterdiğinizi anlıyabilmiş değilim.

Kim çizerse çizsin bu karikatürün altına imzamı atarım.

Türkiye'nin AB kapısındaki hali aynen karikatürdeki gibidir.

Türk hariciyesi şu an AB kapısında büyük bir onursuzluk sergilemektedir. Bu iş memleketin aleyhine olan, taviz verilen anlaşmaları alkışlayıp. sonra basının karşısına geçiş "artistlik" konuşmalar yapmakla olmaz.

hesap sorulması gereken, karikatürü çizen değil. Memleketi AB kapısında karikatürdeki hale getirenlerdir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.