Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FRP BÖLÜMÜ

Damien

Önerilen İletiler

• Admin
FRP bölümü var mı? frp öyküleri paylaşabiliceğimiz, gruplar kurabiliiceğimiz bi bölüm yok mu?

Herkesin anlayacağı şekilde kısaltmayı açarsanız katılım ve anlaşım kolaylaşır...

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:)

fantasy role playing FRP demek. yani fantastik rol yapmak.

yani sormak istediğim, sitede fantastik hikayelerin maceraların paylaşılabileceği fanstastik oyun gruplarının kurulabiliceği, fantastik oyun ve öykülerin tartışılabiliceği bir bölüm var mı? zaten ilgisi olan adam FRP'nin ne olduğunu da anlar. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Arkadaşım öncelikle açık ve net ne istediğini yaz dedim. Sen bana

zaten ilgisi olan adam FRP'nin ne olduğunu da anlar

dedin... Yani daha bana tam olarak ne istediğini anlatamıyorsun öncelikle ne istediğin üzerinde biraz çalış buraya açık ve net olarak yaz Türkçe olsun ve herkes anlasın bir bakalım nedir ne değildir..!

Bilmem anlatabildimmi... (Benim anlamam çok önemli değil üyelerimizin anlaması önemli)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda aşk sevgi bölümünde anı defterlerinden başka bişi paylaşılmıyor...benim ve bi kaç arkaşın yazdığı hikaye vs gibi şeyler anı defterlerinin altında kalıyor,bakılmıyor bundan dolayıda paylaşımlarımız gereksiz gibi gözüküyor.forum oyunları gibi ayrı bi bölüm açarsanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.şimdiden tşkler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ok. Bu iki başlığı birleştirdim şimdi bu bölümün nasıl bir bölüm ve nasıl bir içerik alması hakkında tartışalım ama bir iki kişi değil yüzlerce düşünce istiyorum yoksa bu iş olmaz (yanlışlarımızdan öğrendiğimiz doğrultusunda)...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili admin, kastetmeye çalıştığım bölüm, fantastik kurgusal öyküler yazabiliceğimiz, bununla kalmayıp, fantastik oyun grupları kurabiliceğimiz, varolan fantastik oyunları paylaşabiliceğimiz, bu alana ilgisi olanlarla tanışabiliceğimiz bi bölüm. yani içinde hem fantastik öykü yazmak mümkün olsun hem de varolan fantastik öyküleri tartışabiliceğimiz (örneğin yüzüklerin efendisi, ölüm kapısı serisi öyküleri) bir içerik olmasını öneririm tabi ilgili arkadaş olursa... umarım anlaşılmıştır.

verdiğin linkteki konular gibi ancak fantastik, ve ek olarak tartışma bölümleri..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ok Fantastik Kurgusal Öyküler Bölümü Burada:

http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showforum=278

ve anı defterlerine aşk bölümü altında özel bir dizin açtım aynı bölümde ve artık aşk bölümü rahatlar...

İki sorunda çözülmüş oldu...

Öneriler için teşekkür ederiz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

admin tşk ederim birleştirdin de frp isteği ile benimkinin ne alakası var ? frp başlığında nasıl fark edilir ki yüzlerce istek gelmesini istiyorsun?

üstelik yönetici olarak sizede mantıklı geliyor mu benim söz ettiğim konu ? yani kimse kusura bakmasın da forum chat odasına döndü.biçok anı defterinde havadan sudan konuşulyor ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
admin tşk ederim birleştirdin de frp isteği ile benimkinin ne alakası var ? frp başlığında nasıl fark edilir ki yüzlerce istek gelmesini istiyorsun?

üstelik yönetici olarak sizede mantıklı geliyor mu benim söz ettiğim konu ? yani kimse kusura bakmasın da forum chat odasına döndü.biçok anı defterinde havadan sudan konuşulyor ?

Marti,

ne dediğini tam anladığımı söyleyemem... FRP bölümü öyküler sanat bölümünün altında açıldı...

anı defteri bölümü aşk bölümünün altında bir dizin altına alındı yani aşk bölümü dizininin altında anı defteri yok artık kendi dizini var... istersen önce bir bak ve ondan sonra ek önerin varsa yaz...

Ben bu ikisinin aynı şey olduğunu söylemedim ayrı ayrı çözümlendi zaten...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.