Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu kadar açıklamanın karşılığını alırım sanırım


Önerilen İletiler

Amerika ve Avrupa'da uzunca süreden beri kullanılan bir sisteme Türkiye'de rastladım. Paylaşmak istedim.Bahsi geçen yabancı dildeki bu sistem Türkiye için kullanışlı olmadı, lisan probleminden dolayı olamadı.Artık Türkiye'de ve Türkçe!

 

Sistem e-posta reklam sistemidir. Kısaca işleyişi, size özel gelen mesajı açarak, reklam verenin ürününü/hizmetini görüyorsunuz. Mesajı kapatıyorsunuz. bu kadar.Mesaj gelen adres her zaman aynı olacağından açayım mı, açmayayım mı diye tereddüte düşmüyorsunuz. istemezseniz açmıyorsunuz. Gelen mesajın, son günü oluyor. min 10 gün içerisinde açmanız gerekiyor. Açmazsanız sadece hesabınıza para işlenmiyor o kadar. Mesaj gönderen her zaman aynı oluyor. Bu yüzden kanuna, size, bilgisayarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğini garanti ediyor. İstediğiniz an sistemden çıkabiliyorsunuz! Böylelikle o andan itibaren posta almıyorsunuz. Sizi sıkıcı boğucu sıklıkta reklam gelmiyor. 1 veya 2 tane geliyor. Ayrıca şahsi fikrim hergün 15-20 tane postayı açar kapatırım.

 

Bu kadar yeter, ben de katılacağım derseniz TIKLAYIN

 

Hemalhemsat.com, Gittigidiyor.com, Google.com gibi internet sitelerinin tıklama başına bedelli reklam verdiğini bütün internet kullanıcıları biliyor. Tıklama başına 0,03-0,04 YTL ( 30.000-40.000 TL) ödeniyor. Ödeme web sitesi olana yapılıyor. Aynı sistemi biz de internet sitemizde kullanıyoruz.

Ödemeyi biz alıyoruz, peki ya tıklayanlar ne alıyor? Hiçbirşey! Artık web sitesi olmayanlar da reklam sektöründen payını alabilecek! İşte bu sistem tıklama başına reklam gibi eposta başına reklam.

 

Bu kadar yeter, ben de katılacağım derseniz TIKLAYIN

 

Gmail'ı bilirsiniz, üye olmak, için davetiye almalısınız. Bu sistemde de bu özellik kullanılmış. bir referans göstermek zorundasınız. bir referansınız yoksa veya bizi referans olarak kullanmak istememeniz durumunda siteye başvurduğunuzda beklemeye alınır veya başka birinin referansını beklersiniz. Aynı kural sizin için de geçerli olacaktır.

 

Bu kadar yeter, ben de katılacağım derseniz TIKLAYIN

 

Peki ya arkadaşlarınız?

Hemen Üye olun ve onlara da haber verin. üye olacak arkadaşlarınızda sizin katsayınız artacak. Saadet zinziri mantığı değil midir bu? Saadet zinciri türü işlemlerde katılandan PARA alınır. Siz HİÇBİR YERE ÖDEME YAPMAYACAKSINIZ. saadet zincirinde gelir yoktur. Bu sistemde, reklamveren der ki sistem sahibine; 50.000 kişiye duyuru yapmak istiyorum. Sistem sahibi, listesindeki 50.000 kişiye duyurur. duyuruyu duyan (mesajını açan) bedele hak kazanır. Kazanma oranları, alt gruba sahip olma sayısına göre orantılıdır.

 

Bu kadar yeter, ben de katılacağım derseniz TIKLAYIN

 

Kimdir bu sistemi Türkiye'de uygulamaya sokanlar?

Merkez İletişim

ozyasar.NET İnternet Bilgi Sistemleri

Reklam Turizm Tic. Ltd. Şti.

Belediye İşhanı No.22

43400

Tavşanlı - Kütahya

Tel & Fax : 90.274.612.0725

 

İstanbul Bölge 1. Bayisi

Negatif Bilgisayar Elektronik Otomotiv Mobilya ve Turizm San.Tic.Ltd.Şti.

Feyzullah Mah. 2.İlkokul Sok. No: 10/1-2

Maltepe - İSTANBUL

Tel: 0 216 442 39 39

Fax 0 216 442 39 33

E-Posta : [email protected]

 

Bu kadar yeter, ben de katılacağım derseniz TIKLAYIN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.