Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

EY HAYAT

hannibal

Önerilen İletiler

Ey Hayat!

Biliyorum var olduğum kadar yokum senin iç dünyanda. Bana sayısız rol veya hak etmediğim kadar gerçek sundun. Ama seninle hiçbir zaman barışık olamadım, yaşadığım hayat süresince. Oyuncaklarla kandırıp çamurlara buladın bedenimi. Senden oyuncak bile istememiştim aslında, yaşayacağım güzel bir vatan yeterdi benim için. Sadece birkaç gülücüklük sohbetlerde yaşadığımı anladım ya da ‘Anne’ dediğimde veyahut ‘Baba’ dediğimde. Ama biliyorsun ki; senin bu vakitlerinde, ben daha bedenime misafir olmamıştım. Sadece ütopik hayaller biriktiriyordum zihin kumbaramda ve hergün yeni hayal pazarlarında geziniyordum farkında olmadan.

Daha sonra bana bir aile verdin ve bana yaşa dedin. Ama yaşamanın tanımını öğretmedin bana. Hani isyan etmek içimden geldiğinde hep senin kuruntuların durdurdu sinirli duygularımı ve hep tokluğumda ya da güldüğümde iltifat ediyordum sana ‘Hayat Ne Güzel’ diye.

Ve işte şu an seni yarılamış durumdayım. Artık yaptıklarımla değil, yapacaklarımla varolmak istiyorum sende. Lütfen benimle barışık ol ve bana devamlı gülümse. Çünkü inan ki ben de karşılığını vereceğim. Gerek ideallerimle gerekse yüreğimle sarılacağım sana. Hadi... Hadi kollarını aç...

Sevgilerimle.

Senin İnsanın...

Yazar: Mahmut Şaylıkay

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.