Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Noktalarla Aşk..

Armance

Önerilen İletiler

benim ki 8 diğerinin yoluna devam etmesi platonik aşk

platonik aşk çok güzel bişeydir aslında hep aklında ovardır ama yanında yoktur insan şair olur insan umutlu olur ve umudunu kaybetmez yanında birini gördüğünde kıskanır ama bişey diyemez(kız arkadaşım öyle bişey yapsa :angry: (kan çıkar)) çok mükemmel bişeydir.

birliktelikten korkanlara çekinenlere ve en önemlisi sevmeyi yanındakini elindekini iyi tutmayı bilemeyen için çok iyidir.

ben sevmesini beceremem(çekilmez bir adamımdır)

aslında çok zor aşık olurum ve bundan dolaı hep kaybederim bi insanın beni anlayıp çözmesi yıllarını alır vebu kadar zamana kimse katlanmak istemez ben hep uzun süreli ilişkileri severim ama kimse beni okadar çekemediği için uzun ilişkim olmamıştır

ESKİDEN HAYATA HEP NOKTALAR KOYARDIK

ŞİMDİ HAYATI AŞKI VİRGÜLLERLE GEÇİRİYORUZ.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet. Lütfen

uzayda başıboş savrulan iki nokta,bir gün nasıl olursa trafik kurallarına uymadıkları içinn kafa kafaya çarpışırlar...birinin hızı daha fasla olduğu için diğerini uzayın derinliklerine çok uzaklara savurur :) hızlı olan nokta o günden sonra yavaş noktayı bekler durur :stuart: "ay ne güzel çarpışmıştıkk be :wub: oysakkiii kader ağlarını örmüştür..bir daha kimbilirrr ne zaman ikinci bi çarpışma olacaktır.. :D

(türk filmi gibi olduu beaahhh :D )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

uzayda başıboş savrulan iki nokta,bir gün nasıl olursa trafik kurallarına uymadıkları içinn kafa kafaya çarpışırlar...birinin hızı daha fasla olduğu için diğerini uzayın derinliklerine çok uzaklara savurur :) hızlı olan nokta o günden sonra yavaş noktayı bekler durur :stuart: "ay ne güzel çarpışmıştıkk be :wub: oysakkiii kader ağlarını örmüştür..bir daha kimbilirrr ne zaman ikinci bi çarpışma olacaktır.. :D

(türk filmi gibi olduu beaahhh :D )

waytt gerçekten güzel olmşş :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.