Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevdiginizin size yaptigi veya sizin yaptiginiz en

Misafir alaTurka

Önerilen İletiler

Nazan Öncel en son bestesinde "benim icin n´apardin" dio yaaa

hani portakal soyarmiydin, corba yaparmiydin vb...

Sizin icin yapilan ve sizin sevdiginiz icin yaptiginiz en güzel jest neydi???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nazan Öncel en son bestesinde "benim icin n´apardin" dio yaaa

hani portakal soyarmiydin, corba yaparmiydin vb...

Sizin icin yapilan ve sizin sevdiginiz icin yaptiginiz en güzel jest neydi???

18458[/snapback]

Senin için üzümleri döğer onlardan şarap yapar sana gönderir ve o şarabın içine bir damla gözyaşımı akıtırdım içtiğinde bende seninle sarhoş olabileyim diye...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

OOOO BURDA ROMANTİZM RÜZGARLARI ESİYOR NE GÜZEL... ;)

BENDE YAZAYIM GENÇLER FEYZ ALSIN(ÇOK YAŞLIYIM YA) :D

BEN EVİMDE PİŞMEYEN HİÇ YEMEDİĞİM BİR SEBZE YEMEĞİNİ SIRF ''O''SEVİYOR DİYE PİŞİRMEYİ ÖĞRENMİŞTİM... :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

henüz 14,15 yaslarindayim ve yaz tatilinde Tr ye gitmistik..

o zamanlar her zaman gittigim bakkalda her zaman aldigim bir sakiz vardi, reklam olcak ama centre fresh miydi neydi, ama mavisi, yesilide vardi cünkü, bilmiorum hala var mi..

herneyse bir gün bakkala gittim, bakkal amca sakizlarimdan kalmadigini söyledi, ama pismis kelle gibi siritarak...

Meger bana asik olan cocuk ben seviorum die bütün sakizlari satin almis bakkaldan bana hediye etmek icin...

arkasi yarin :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zamanlar her zaman gittigim bakkalda her zaman aldigim bir sakiz vardi, reklam olcak ama centre fresh miydi neydi, ama mavisi, yesilide vardi cünkü, bilmiorum hala var mi..

herneyse bir gün bakkala gittim, bakkal amca sakizlarimdan kalmadigini söyledi, ama pismis kelle gibi siritarak...

Meger bana asik olan cocuk ben seviorum die bütün sakizlari satin almis bakkaldan bana hediye etmek icin...

arkasi yarin  :P

19060[/snapback]

Adresini ver canim bizim mahalle bakkalinda ne kadar sakiz varsa gönderiyorum simdi sana ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkasi yarin  :P

19060[/snapback]

Adresini ver canim bizim mahalle bakkalinda ne kadar sakiz varsa gönderiyorum simdi sana ^_^

19064[/snapback]

tamam okey, ama sakizlari kendin getir olur mu :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa arkadaslar size hic jest yapan yada sizin hic jest yaptiginiz olmadi mi???

bari ben yazim, kendi ruhumu su serpistirmek adina, bugün cok kötü fena kalbim kirildi, tamirini yine bana düstü...

ilk ciktigim erkek arkadasimla evimizin yakininda bir parkta bulusurduk...

ve ben o zamanlar gizli gizli bulustugum icin onunla her zaman cikamazdim, ama o telefonla arardi ve hep ben bankimizda beklicem, sen gelebilirsen gel, gelmezsen de bekler giderim derdi...

her gün okulda görüssek bile, okul disinda bulustugumda bana hep bir gül alirdi, ve özellikle de kokan bir gül olmaliydi (burda gülün bile kokmayani varda)

beni kitaptan bahsederken duymus, ve beni etkilemek icin gidip o kitabi almisti, tabiki bu cikmadan evvel di...

dogum günümde süpriz bi party hazirlamisti....

bir geziye gittigimizde cebinde kalan en son parayla bana hediye almisti...

en sevdigim müzigi arabasinda son sez acip kapimizin önünden gecerdi...

benim icin piyano calmasi, bana telefonda sarki söylemesi, bana siir yazmasi....

benim ondan ayrilmama ragmen, haytimin bütün dönüm noktalarinda ya bi selami yada bi telefonuyla yanimda olmasi...

Bilmiorum bunlara jest mi denir, ama icimden onu anmak gecti bugün, tabi simdi cok güzel bi esi ve cok tatli bi cocugu var...

ama adi bende sakli ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben naptim die düsünüyorum da aklima bisey gelmedi....

bi kac gün evvel uyukusuz bi gecemde, kalkipta ruhumu kaplayan güzlligi, kagida dökmek geldi icimden... ki hic benlik bi is diildir, ve hayatimda ilk defa yaptim böyle biseyi

ama yineden kelimler yetersiz kaldi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben naptim die düsünüyorum da aklima bisey gelmedi....

bi kac gün evvel uyukusuz bi gecemde, kalkipta ruhumu kaplayan güzlligi, kagida dökmek geldi icimden... ki hic benlik bi is diildir, ve hayatimda ilk defa yaptim böyle biseyi

ama yineden kelimler yetersiz kaldi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Onun en büyük ve en güzel jesti varlığıdır. O var olsun yeter. Şimdi o yok ama, gene ayrıldık, neyse.. Biliyormusunuz önceleri sevdiğim bir kız vardı ama benden uzaktaydı. Onunla şu an ortak noktamız ne olabilir, daha doğrusu aynı anda aynı şeyi nasıl düşünebiliriz diye düşünürdüm ve yıldızlara bakardım. O esnada ikimizinde uzakta olmamıza rağmen canlı olarak gördüğü ve aynı yere baktığımız yıldızlar vardı. Sanırım aşk buydu.. O bile bana yeterdi..

Saygılar-Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben sevgilimden; kendisinin yapmayi istemedigi bir jesti yapmasini beklemezdim.

O´nun kendi istedigi bir jesti severek yapmasi, benim onu seviyor olmamin göstergesi degil mi?

sevgiler

19446[/snapback]

ne alaka anlamadim valla, zaten icin geldigi zaman yapiosa jest jestir, öyle diil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O´nun kendi istedigi bir jesti severek yapmasi, benim onu seviyor olmamin göstergesi degil mi?

sevgiler

19446[/snapback]

ne alaka anlamadim valla, zaten icin geldigi zaman yapiosa jest jestir, öyle diil mi?

19453[/snapback]

Insanlar bazen, sevdigine yaranmak icin istemedigi bir jesti formalite gibi yaprlar ki sevdigini aklinca böyle gösterirler :D

Oysa, sevilen kisi, kendi istedigi bir jesti icinden geldigi gibi yaprasa, karsidaki daha da mutlu olacaktir. :clover:

örnegin, yaprak sarmayi biliyorsa, neden olmasin ki :clover:

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgiler

19446[/snapback]

19453[/snapback]

Insanlar bazen, sevdigine yaranmak icin istemedigi bir jesti formalite gibi yaprlar ki sevdigini aklinca böyle gösterirler :D

Oysa, sevilen kisi, kendi istedigi bir jesti icinden geldigi gibi yaprasa, karsidaki daha da mutlu olacaktir. :clover:

örnegin, yaprak sarmayi biliyorsa, neden olmasin ki :clover:

sevgiler

19474[/snapback]

eh yaranamak istiosada, sevdigi icindir, öyle diil mi?

yoksa niye sarsin yapragi...

hic de zevkli bi is diil dogrusu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bugüne kadar bana yapilan en güzel jest....

Askimin bana yazdigi siirler...

Cocuk gibi seviniorum onlari okurken :blushed:

Ask insani aptallastirio ama ben aptal olmaktan, kalmaktan gocunmuyorum....

Seni seviyorum askim, ve bilki bende en az senin kadar deliyim :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben daha aşkımla çıkmazken beraber aynı stajı alıyoduk.muhabbetimiz de iyidi.ona bi gün yüzüklerin efendisindeki aragorn.u çok beğendiğimi sölemiştim.2-3 gün sona gene bi araya geldiğimizde aşkım aragorn.u oynayan herifin adını(ki şu an unuttum)önceki filmlerini,şahsiyetini hepsini araştırmış,envanter gibi anlatmıştı tabi o zamanlar sadece arkadaş oldumuzu zannettiğimden bu bana hiçbişiy ifade etmemişti. :D

bide gene arkadaşlık dönemimizde hediyelik eşya dükkanında camdan bişiy kırmıştım bunu ona anlattım,işte küp şeklindeydi kırılınca kendimi çok kötü hissettim falan diye.gel zaman git zaman bi çıkmaya başladık.çıktığımızın ilk günü tamamen başka bişiyden bahsederken o birden duraladı karşıdaki dükkanın son derece karmaşık olan vitrinini göstererek senin kırdığın şey bumuydu diye gösterdi.şok olmuştum.dükkanın adını bile sölememiştim.neyse yıldönümümüzde ben de onu aşkıma hediye ettim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben daha aşkımla çıkmazken beraber aynı stajı alıyoduk.muhabbetimiz de iyidi.ona bi gün yüzüklerin efendisindeki aragorn.u çok beğendiğimi sölemiştim.2-3 gün sona gene bi araya geldiğimizde aşkım aragorn.u oynayan herifin adını(ki şu an unuttum)önceki filmlerini,şahsiyetini hepsini araştırmış,envanter gibi anlatmıştı tabi o zamanlar sadece arkadaş oldumuzu zannettiğimden bu bana hiçbişiy ifade etmemişti. :D

bide gene arkadaşlık dönemimizde hediyelik eşya dükkanında camdan bişiy kırmıştım bunu ona anlattım,işte küp şeklindeydi kırılınca kendimi çok kötü hissettim falan diye.gel zaman git zaman bi çıkmaya başladık.çıktığımızın ilk günü tamamen başka bişiyden bahsederken o birden duraladı karşıdaki dükkanın son derece karmaşık olan vitrinini göstererek senin kırdığın şey bumuydu diye gösterdi.şok olmuştum.dükkanın adını bile sölememiştim.neyse yıldönümümüzde ben de onu aşkıma hediye ettim

cok güzel nefertitiim yaaa, Allah bozmasin...

iste böle ufak ayrintilari aklinda tutuyosa, taamdir derim :)

Benimde el kremi tikim vardi lise dönemlerimde, cantamda eksik olmazdi hic, bi gün derste, kremimin bittigini fark ettim.

Ertesi gün bi baktim bana el kremi almis :wub: ama bizde henüz cikmioduk, okudugum kitaplari ögrenip o da okumaya basliodu, böle önemsiz görünen ama cok sey ifade eden bir sürü sey iste...

yoksa kuru kuruya seni seviyorum demeyi herkes becerir di mi?

ama bende sac rengimi degistirmistim onun icin, hemde hic sevmedigim bir renkti... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.