Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yağmur altında dans

arman

Önerilen İletiler

Hiç sevgilinizle yağmur altında dans ettiniz mi?

Sırılsıklam yağan yağmura inat birbirinizi coşkulu duygularla kuruladınız mı ?

14785[/snapback]

ARMAN BUGÜN EPEY AÇILMIŞSIN..

SENİ BÖYLE GÖRMEMİŞTİM AŞIK MU OLDUN?? ^_^

SORUNU İLK YANITLAYAN BEN OLUYORUM...DANS ETMEDİK AMA BİR SABAH KURSA GİTMEK İÇİN 08:00DE EVDEN ÇIKTIĞIMDA YAĞMURUN ALTINDA BENİ BEKLERKEN BULDUM ONU...HAYATIMDA YAŞADIĞIM EN GÜZEL ANLARDAN BİRİYDİ...ÇOK ETKİLENMİŞTİM... :wub:

E BERABER ISLANMIŞ BULUNDUK ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar kusura bakmayın ama yagmur altında ıslanmanın neresi romantik

ıslanırsın saçın basın yapış yapış hem hasta da yapar insanı bu tarz şeyler bana çok klişe geliyor "sen hiç yagmur altında ıslandınmı ayyyyyyy evet ne romantik "

bence sevgiliyle oturup bi bardak çay içmek yagmurda ıslanmaktan daha romantik olabilir :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah yağmuru biz insanlara hediye etmiş rahmetinden yararlanalım diye ve aşkı da hediye etmiş sevip de sevilelim diye yağmur ve sevdiğiniz... Tanrım o ne güzel bir karışımdır öyle hastada olsanız, sırılsıklamda olsanız sevdiğiniz insanla damlalar altında beraber olmanın hazzını hiç unutmaz ve yine yaşamak istersiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

<_< galiba evet evet bir kez dans ettik.ondan sonra onun bronşiti kronikleşti ve halan daha o yağmurun romantikliğini yaşıyor.......... :P

14928[/snapback]

şanslısın işte, artık hayatının sonuna kadar seni unutamaz...

helede bronşiti azdığı zaman asla aklından çıkmazsın :D

14934[/snapback]

TABİ CANIM ONUN DIRILTISINI DİNLEMEKTE NE HOŞTUR BİLEMEZSİN :D

DARISI BAŞINA NE DİYEM :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YOK HİÇ DANS ETMEDİM.DÜŞÜNDÜMDE YAĞMURLA İLGİLİ HİÇ BİR ANIMDA YOK :( .HAYRET VALLA VE DE ŞAŞIRTICI AMA BU BÜYÜK KAYIP MI EMİN DEĞİLİM :D

14992[/snapback]

CANIM BENİM DEMEK OLMADI BOLE BİR ANIN DAHA ÖNÜNDE ZAMAN VAR BELKİ OLUR.YOKSA ÇAĞIR BENİ SANA YAĞMUR YAĞDIRAM :D:D:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumda acilan topicler kisilerin kendi tasarruflari icinde hissettikleri ve istekleriyle ilgilidir kimsenin begenisini almak icin topic acmiyorum ya da actigim topicler kücümsensin diye de acmiyorum topiclerimi begenmeyen arkadas ya da arkadaslar yazmazlar olur biter. Saygilar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar kusura bakmayın ama yagmur altında ıslanmanın neresi romantik

ıslanırsın saçın basın yapış yapış  hem hasta da yapar insanı bu tarz şeyler bana çok klişe geliyor  "sen hiç yagmur altında ıslandınmı  ayyyyyyy evet ne romantik "

bence sevgiliyle oturup bi bardak çay içmek yagmurda ıslanmaktan daha romantik olabilir :clover:

14820[/snapback]

yazdıklarını okuyunca çok güldüm ama bu konuda bende sana yakın düşünüyorum benim romantizm anlayısımada ters bencede yagmuru izlerken içilen çay fena degildi :clover:

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arman bu sözünden ben gocundum. Olaya espiri mahiyetinde yaklaştım.. Yağmuru bulalımda dans kolay..))

Saygılar...

15206[/snapback]

Sitemim tam hedefini bulmus desene ama benim de sevdiklerime nazim gecsin biraz dimi kralim bu arada yagmur mevsimi basliyor ilk isin milk' le beraber yagmur altinda dans etmek olsun :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arman bu sözünden ben gocundum. Olaya espiri mahiyetinde yaklaştım.. Yağmuru bulalımda dans kolay..))

Saygılar...

15206[/snapback]

Sitemim tam hedefini bulmus desene ama benim de sevdiklerime nazim gecsin biraz dimi kralim bu arada yagmur mevsimi basliyor ilk isin milk' le beraber yagmur altinda dans etmek olsun :D

15208[/snapback]

Gül kabul ederse, değil yağmurda doluda bile dans ederim...))

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

WAAAAAAAAWWWWW....KRALDAN İLK DEFA BÖYLE Bİ ROMANTİKLİK GÖRÜYORUM...MİLKYWAY SAYENDE... :wub:

15241[/snapback]

İşte şimdi gücendim. Ne yani, farklı konularda iletiler yazıyorum diye beni bu konularda bilgisiz ve tecrübesizmi sandın. Bu konuların da alemini bilirim.. Bizde her yol Ankara, ne istersen var...)) Gül' e sor..

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.