Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ultima Online

_Serseri_

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar;

Ben sizlere Ultima Online oyununu tanıtmak istiyorum.Bu oyun gerçekten insanların her türlü zevkine hitap eden, bağımlılık yapan(her oyun gibi) müthiş zevkli bir oyundur.Ultima Online 2D ve 3D versiyonları vardır.Fakat Türkiye'de 3D serverı yok.Zaten 2D daha zevkli geliyor herkese ... Ben size oyuna nasıl bağlanıcağınızı ve nasıl üyelik alacağınızı ve bazı kaliteli Ultima Online serverlarını söylüyeceğim.Bu konuda bir sorununuz olmaz !...

Ultima Online'da amaç skill kasmaktır.Belli başlı savaş,büyü ve eşya(item) yapma,hayvan evcilleştirme gibi alanlarda skillleri vardır.Oyuna giriş yaparken seçtiğiniz 2 skill 50 olarak başlar.İstediğiniz diğer skilleri de teach(özel vendoru ya da taşı vardır.) yöntemi ile 30 dan başlatabilirsiniz.Skilleriniz en fazla 100 olmaktadır ve toplam skilliniz bazı serverlarda 700 bazılarında ise en fazla 800 olabilir.Ayrıca statlarınız(str - dex - int) da en fazla 100 olmaktadır.Ve stat toplamınız en fazla 225 olur.(statlarınızı karakterinizin özelliğine göre belirlersiniz.Ör;mage => str:100 - dex:25 - int:100[önerilen] ama siz yine de istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.)

Str:Hits inizi ve taşıyabileceğiniz yükü belirler.

Dex:Stamina yı belirler.

Int:Manayı belirler.

Ultima Online Tartışma Platformu

Ultima-Strike

(Burdan Ultima Online'ı downloads bölümünden indirebilirsiniz.)

Buraya Tıklayarak Bir Sürü Server Bulabilirsiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.