Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevgili Gece Kuşu

Önerilen İletiler

Sizden bir yardım istiyorum..

Sizi benimle karıştıran arkadaşlar var.Yani sizi ben benide siz sanıyorlar..

Ben olmadığımı söyledim elbette ama bunu birkezde siz söylerseniz çok sevinirim.

Ve biliyorumki sizde okuyunca garipseyeceksiniz bu konuyu ama inanın sizden daha fazla ben garip buldum..

Artı IP denen birşey mevcuttur gerekirse yönetimden de bu arkadaşlar yardım isteyebilirler.O zaman inançları daha da kuvvetlenir.

Bu beni oldukça rahatsız etti.Yani sizinle aynı kişi sanmaları değil beni rahatsız eden aksine sizin gibi akıllı birisine benzetilmek rahatsız etmez beni fakat direk siz o sunuz denildiği için burada bu topiği açma gereği hissettim..

Teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizden bir yardım istiyorum..

Sizi benimle karıştıran arkadaşlar var.Yani sizi ben benide siz sanıyorlar..

Ben olmadığımı söyledim elbette ama bunu birkezde siz söylerseniz çok sevinirim.

Ve biliyorumki sizde okuyunca garipseyeceksiniz bu konuyu ama inanın sizden daha fazla ben garip buldum..

Artı IP denen birşey mevcuttur gerekirse yönetimden de bu arkadaşlar yardım isteyebilirler.O zaman inançları daha da kuvvetlenir.

Bu beni oldukça rahatsız etti.Yani sizinle aynı kişi sanmaları değil beni rahatsız eden aksine sizin gibi akıllı birisine benzetilmek rahatsız etmez beni fakat direk siz o sunuz denildiği için burada bu topiği açma gereği hissettim..

Teşekkürler...

Sevgili 'EmiLY_pandora' ;

Sıkıntını anlıyorum...

Sana bu yaklaşımı gösteren kişiler sanırım değer verdiğin ve önemsediğin insanlar olmalı ki,

onların sana yaptığı bu baskıyı ortadan kaldırmak istemişsin,

umarım iyi niyetlidirler ve seni üzdüklerinin farkındadırlar

ve senden bir özür dilemek nezaketini gösterirler...

Yapmış olduğun iltifatın beni çok onurlandırdığını ve mutlu ettiğini söylemek istiyorum...

Sanırım bir zamanlar neden özeline mesaj çektiğimi daha iyi anlıyorsun...

Çünkü, aynı yada yakın bir dünya görüşünü paylaşıyoruz...

Çünkü, aynı yada yakın tepkileri veriyoruz,

Çünkü, İyi birer insan olmaya çalışıyoruz...

Bu taraflarımızı benzetmiş olabilirler...

Ancak, Aramızda çok önemli bir fark var sanırım sen bir bir bayan, bense bir erkeğim....

Yanılmıyorum değilmi, çünkü avatarın ve Rumuzun bunu ifade ediyor...

Aslında bu şekilde yaklaşıp kuşkular üretmek yerine,

İkimizinde profil bilgilerime girip gerekli araştırmaları yapmış olsalardı

sanırım hiç bunlara gerek kalmayacaktı...

Ama ne düşünüyorum biliyor musun,

Sana benzetilmiş olmak yada seni ben sanmaları beni mutlu etti ...

Keşke sen olabilseydim diye düşünüyorum aslında....

Çünkü uzun bir süre forumu izlerken ifadelerin ve yorumlarındaki yaklaşımlarını beğenip,

yine diğer benimsediğim birkaç arkadaşla birlikte,

senide arkadaşlarım listesine ilave etmiştim...

Ve bundan bir süre öncede o listeden sizlere ulaşıp mesajlarımı yollamıştım...

Belki bu yaklaşım seni üzmüş olabilir ama

ben umuyorum ki bu durumu,

diğer arkadaşlarla birlikte herbirimizin iyi bir diyalog içinde olmamızı sağlayacak bir gelişmeye dönüştürebiliriz..

Merak eden arkadaşlara gerekli incelemeleri yapmaları için

Bloğumun ve Albümlerimin kısa yollarını aşağıda veriyorum

Onu tıklayarak bana ulaşabilirler...resimlerden de sen olamıyacağımı anlarlar sanırım...

Seni selamlıyor... sevgilerimi yolluyorum...

Üzme tatlı canını ... Sana mutlu ve sağlık bir yaşam diliyorum...

http://www.turkish-media.com/blog

Albümlerim

*tna

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili 'EmiLY_pandora' ;

Sıkıntını anlıyorum...

Sana bu yaklaşımı gösteren kişiler sanırım değer verdiğin ve önemsediğin insanlar olmalı ki,

onların sana yaptığı bu baskıyı ortadan kaldırmak istemişsin,

umarım iyi niyetlidirler ve seni üzdüklerinin farkındadırlar

ve senden bir özür dilemek nezaketini gösterirler...

Yapmış olduğun iltifatın beni çok onurlandırdığını ve mutlu ettiğini söylemek istiyorum...

Sanırım bir zamanlar neden özeline mesaj çektiğimi daha iyi anlıyorsun...

Çünkü, aynı yada yakın bir dünya görüşünü paylaşıyoruz...

Çünkü, aynı yada yakın tepkileri veriyoruz,

Çünkü, İyi birer insan olmaya çalışıyoruz...

Bu taraflarımızı benzetmiş olabilirler...

Ancak, Aramızda çok önemli bir fark var sanırım sen bir bir bayan, bense bir erkeğim....

Yanılmıyorum değilmi, çünkü avatarın ve Rumuzun bunu ifade ediyor...

Aslında bu şekilde yaklaşıp kuşkular üretmek yerine,

İkimizinde profil bilgilerime girip gerekli araştırmaları yapmış olsalardı

sanırım hiç bunlara gerek kalmayacaktı...

Ama ne düşünüyorum biliyor musun,

Sana benzetilmiş olmak yada seni ben sanmaları beni mutlu etti ...

Keşke sen olabilseydim diye düşünüyorum aslında....

Çünkü uzun bir süre forumu izlerken ifadelerin ve yorumlarındaki yaklaşımlarını beğenip,

yine diğer benimsediğim birkaç arkadaşla birlikte,

senide arkadaşlarım listesine ilave etmiştim...

Ve bundan bir süre öncede o listeden sizlere ulaşıp mesajlarımı yollamıştım...

Belki bu yaklaşım seni üzmüş olabilir ama

ben umuyorum ki bu durumu,

diğer arkadaşlarla birlikte herbirimizin iyi bir diyalog içinde olmamızı sağlayacak bir gelişmeye dönüştürebiliriz..

Merak eden arkadaşlara gerekli incelemeleri yapmaları için

Bloğumun ve Albümlerimin kısa yollarını aşağıda veriyorum

Onu tıklayarak bana ulaşabilirler...resimlerden de sen olamıyacağımı anlarlar sanırım...

Seni selamlıyor... sevgilerimi yolluyorum...

Üzme tatlı canını ... Sana mutlu ve sağlık bir yaşam diliyorum...

http://www.turkish-media.com/blog

Albümlerim

*tna

Sevgili GeceKuşu,

Yazıdıklarınızı sabah sabah büyük bir keyifle okudum ve çok mutlu oldum.Fakat sizi böyle bir açıklama yapmak zorunda bıraktığım içinde kendime kızıyorum şuan.Evet değer verdiğim birisiydi bu ithamda bulunan insan ve bu beni oldukça üzdü.Hatasını anlar yada anlamaz bu kendisinin vereceği bir karardır.Ve şu saatten sonra da benim gözümde bunun pek bir önemi kalmamıştır.

Size de açıklamanız için ve hakkımdaki düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim ve aynı fikirleri aynı düşünceleri aynı tepkileri umarım burada bulunduğumuz süre içinde göstermeye devam ederiz.

Saygılar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili GeceKuşu,

Yazıdıklarınızı sabah sabah büyük bir keyifle okudum ve çok mutlu oldum.Fakat sizi böyle bir açıklama yapmak zorunda bıraktığım içinde kendime kızıyorum şuan.Evet değer verdiğim birisiydi bu ithamda bulunan insan ve bu beni oldukça üzdü.Hatasını anlar yada anlamaz bu kendisinin vereceği bir karardır.Ve şu saatten sonra da benim gözümde bunun pek bir önemi kalmamıştır.

Size de açıklamanız için ve hakkımdaki düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim ve aynı fikirleri aynı düşünceleri aynı tepkileri umarım burada bulunduğumuz süre içinde göstermeye devam ederiz.

Saygılar.. :clover:

Açıklama yapmış olamak bir zorunluluk değildi, bu anlamda üzüntü duymanı istemem.

Bu durumu, inasanların,sıkıntılı, zor anlarında ve ihtiyac duyduklarında yanlarında olmanın bir gereği olarak bakıyorum...

Ayrıca seninle ve diğer arkadaşlarla ilgili görüşlerim samimi düşüncelerim idi...

Dediğin gibi umarım herkes için yararlı ve katkıda bulunacak, samimi ve iyi niyetli paylaşımlarımız devam eder...

Herkese selam ve sevgilerimi yolluyorum... :clover:

**

Eğer o arkadaşların kuşkuları hala devam edecek olursa,

Onları formun sohpet odasına davet ederek bizimle ayrı ayrı görüşmelerini sağlayabiliriz...

*tna

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıklama yapmış olamak bir zorunluluk değildi, bu anlamda üzüntü duymanı istemem.

Bu durumu, inasanların,sıkıntılı, zor anlarında ve ihtiyac duyduklarında yanlarında olmanın bir gereği olarak bakıyorum...

Ayrıca seninle ve diğer arkadaşlarla ilgili görüşlerim samimi düşüncelerim idi...

Dediğin gibi umarım herkes için yararlı ve katkıda bulunacak, samimi ve iyi niyetli paylaşımlarımız devam eder...

Herkese selam ve sevgilerimi yolluyorum... :clover:

**

Eğer o arkadaşların kuşkuları hala devam edecek olursa,

Onları formun sohpet odasına davet ederek bizimle ayrı ayrı görüşmelerini sağlayabiliriz...

*tna

Sanırım bu kadar açıklama anlamalarına yardımcı olur.Zira anlamamaya ısrar ediyorlarsada benim yapacak birşeyim yok.İnsanlar dilediklerine inanma konusunda serbestler..

Sevgiler ve tekrar teşekürler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.