Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
Admin

Microsoft hotmail.com uzantılı E-posta adreslerini outlook.com'a çevirmeye karar verdi

Önerilen İletiler

Microsoft-has-announced-it-quickly-found-a-fix-for-a-serious-bug-in-its-Hotmail-webmail-services.jpgoutlook_2007_logo.jpg

 

Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre outlook'daki özellikleri yaygın olarak kullanmak için hotmail.com uzantılı e-postalar outlook.com olarak çevirilecek. Bu çeviri işleminde hotmail.com olan e-postalarınız hiç birşekilde etkilenmeyecek. Hala isminiz@hotmail.com veya isminiz@outlook.com olarak kullanabileceksiniz. Heriki adreste sizin e-postanıza ulaşak ama bir kaç yıl içince hotmail.com adresi devredışı bırakılacak.

 

Windows 8 hazırlanan Microsoft yeni işletim sistemi ile yeni açılımlar da getirmeye çalışacak bunlardan birisi outlook.com. Bütün cihazlardan kolayca bağlanacağınız bu e-posta teknoloji açısından hotmailden çok daha hızlı ve iyi olacak ve en önemlisi heryerden ulaşabileceksiniz.

 

Bunun yanında outlook.com'da Microsoft tarafından üretilen bütün programları web tabanlı kullanabileceksiniz. Bu nedenle e-posta adreslerinin de bununla ilişkili olarak değişitirilmesi gündeme gelmiş ve hotmail.com devre dışı bırakılmıştır.

 

Popüler e-posta servisi Hotmail gidiyor, yerine Outlook geliyor.

 

spacer.gif

 

 

Yazılım devi Microsoft, tablet ve masaüstü bilgisayarları tek merkezde toplayan Windows 8'in lansmanından önce radikal adımlar atmaya devam ediyor. Microsoft'un popüler e-posta servisi Hotmail isim değiştiriyor, yerini Outlook.com'a bırakıyor.

Windows 8 ve Windows Phone sistemler bu servisi baz alırken, bazı ek özellikler de Outlook'a eklenmiş olacak. Örneğin Skype üzerinden konuşmak isteyen kullanıcılar, bunun için Outlook'u kullanabilecek. Outlook, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağ servisleriyle de entegre bir şekilde çalışacak.

Bunun dışında kullanıcılar Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve SkyDrive servislerine de yine Outlook üzerinden erişebilecek.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir Dr. Ekuma

Hotmail uzantılı email vermiyorlar artık. Sadece Outlook.com olarak veriyorlar...

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.