Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

fenerliyim beeeee,

OnLy WoLf

Önerilen İletiler

eeeeee yarın büyük gün cimbomlularrrrr

hadi bakalım eş dost sayesinde bize rakib oldunuz ama buraya kadarmış. neleyelim..........

ya bi bakıyorum rakibize , düşünüyorum ki,bu kadar düştük mü?neden;diğer başlıklaarımda okuyun...........

şimdi tek bir şey vat 21:45 şampiyonluğuuuuuuuuu...................

fenerbahçe: denizli

ben bu ligden denizlinin düşmesini istemiyorum sempatim var;malatyayı istemiyorum galataharebeleri rezil ettiler; eeeeeee diğerleri düşe bilir.

ben kayserinin uefa gitmesini iste miyorummm ama galatasaray fark atcak lar ;4-0 ama olmuyor hesap karışıyorrr offffffffff

allahım sen yarının kaderini nasıl yazdın ben düşenemedimmmmm;

ya ben bunla ilgili bir şey fazla yazmayımmmm

çünkü yazdıkça kalbim duracak

tüm annelerin günü kutlarımmmmmmm ,yarın en büyük hediye 17. kupa olucak,

fenerbahçeliler;

büyük konuşmazzzzzzzzz onu sadece cimbomlular yapar onu adnan polat yapar; pankarta gerek yokkkk polatttttt onu kaldıramazsınnnnn------bu laf diğer başlıkta yazan armut kardeşime 1. maddede yazmış;

allahım iyi ki cimbomlu değilimmm: bunun için aileme;ve tüm benden büyük fenerbahçelilere borçluyummmmm

onun için araştırma içindeyimmmm g.harebe lilere en kısa için de cevap yazıcam mmmmmmmmm

hatta burdada var dı sildimmmm onun zamanı varrrrrr :21:45 okeyyyyyy

sizce şammpiyonluğuuu kim hakkederrrrrrrrrrrrrrrrrr? sürenizzzz pazar 19:07 kadar byyyyyyyy

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

V E F A T

14 Mayıs 2006 Pazar günü saat 19:00’dan sonra sesi gür bir horoz tarafından gagalanan, küçük bir kanarya;veteriner hekim Selçuk DERELİ tarafından verilen 16 dakikalık seruma rağmen kurtarılamayarak saat 21:16’da hakkın rahmetine kavuşmuştur.Faniye Allah’tan rahmet ,kederli Yıldırım ailesine başsağlığı dileriz.Tüm kanarya sevenler,başınız sağolsun.... :lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SUSACAKSINIZ!!! Elle kolla değil BİLEKLE; Parayla pula değil YÜREKLE!!! kim büyük görün ezik fenev liler.. CİMBOM umun maçına giderken bir sürü sarı lacili arkidiş vardı otobüslerde. piknik fln vardı heralde o yüzden oole ******gibi giyinmişlerdi *********... ne kapak oldu ama...kavanoz kapağı.. hani elin terler açamassın içinde kalır off larsın poff larsın olmaz..çıkmaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sarısıyla kırmızısıyla alnımızın akıyla

bir baba hindi

herkes haddini bildi

SAAT:20:45 Şampiyon cimbom

Arkadaşlar dün Ali SAMİ YEN eski açıktaydım İstanbul da olupta bu maça gelmeyen GALATASARAYLILAR inanın çok şey kaçırdı.

İki kupa ha azize ufak atta civcivler yesin!!! :grin::devil::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle bir fenerli olarak son haftaya kadr süren bir şampiyonluk yarışı herne olursa olsun her iki takım çısındanda takdir edilmelidir. şahsen fenerin bu kadroyla bu ligi açık ara lider bitirmezi lazımdı.

ama gerek takımımızn içindeki yanlış hamleler ve gerekse bazı işbirlikci koalisyon dayanışması ve beraberinde bir fukara edebiyatı ile gelen şampiyonluk galatasaraya yakıştı.

takdir ediyorum amaaaa şampiyon olacaksan rakibini de bileğinide şahsen bükeceksin hem içerde hem dışarıda.bükemediğindede kuyruğunu kıstırıp 2 hafta susacaksın sonra havaya giripte şampiyon olunca bunları unutacaksın.en büyük cimbom bence ( altısaray ) diyeceksin.

varmı böyle 3 kuruşa 5 köfte sayın arkadaşım

FENERBAHÇE BÜYÜKLÜĞÜ NE ŞAMPİYONLUK BÜYÜKLÜĞÜ. NE KUPA BÜYÜKLÜĞÜDÜR.ONUN BÜYÜKLÜĞÜ

BAŞKA BİR BÜYÜKLÜKTÜR İŞTE.... ADI KONAMAZ!!!!!!!!!!

NE GÜZEL SÖYLEMİŞ DEMİ İSLAM ÇUPİ ABİMİZ.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili parlak çocuk hindici kardeşimiz Tuncay Şanlı nın güzel bir hareketi vardır. kendisi o hareketinde şöyle demek istemiştir: SUSACAKSINIZ!! hem içerde hem dışarda yen, sonra da gel elinle şampiyonluğu ezeli rakibine kaptır... laf değil... SUSACAKSINIZ kayser_35.... SUSACAKSINIZ ******* fenevliler!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili parlak çocuk hindici kardeşimiz Tuncay Şanlı nın güzel bir hareketi vardır. kendisi o hareketinde şöyle demek istemiştir: SUSACAKSINIZ!! hem içerde hem dışarda yen, sonra da gel elinle şampiyonluğu ezeli rakibine kaptır... laf değil... SUSACAKSINIZ kayser_35.... SUSACAKSINIZ zavallı fenevliler!!!

dooru diyosun baybilen... ama hala yüzü tutan varsa gelip konuşsunlar...

ama susturulmayı göze alarak konuşsunlar... :devil: hahaha

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eeeeee yarın büyük gün cimbomlularrrrr

hadi bakalım eş dost sayesinde bize rakib oldunuz ama buraya kadarmış. neleyelim..........

ya bi bakıyorum rakibize , düşünüyorum ki,bu kadar düştük mü?neden;diğer başlıklaarımda okuyun...........

şimdi tek bir şey vat 21:45 şampiyonluğuuuuuuuuu...................

fenerbahçe: denizli

ben bu ligden denizlinin düşmesini istemiyorum sempatim var;malatyayı istemiyorum galataharebeleri rezil ettiler; eeeeeee diğerleri düşe bilir.

ben kayserinin uefa gitmesini iste miyorummm ama galatasaray fark atcak lar ;4-0 ama olmuyor hesap karışıyorrr offffffffff

allahım sen yarının kaderini nasıl yazdın ben düşenemedimmmmm;

ya ben bunla ilgili bir şey fazla yazmayımmmm

çünkü yazdıkça kalbim duracak

tüm annelerin günü kutlarımmmmmmm ,yarın en büyük hediye 17. kupa olucak,

fenerbahçeliler;

büyük konuşmazzzzzzzzz onu sadece cimbomlular yapar onu adnan polat yapar; pankarta gerek yokkkk polatttttt onu kaldıramazsınnnnn------bu laf diğer başlıkta yazan armut kardeşime 1. maddede yazmış;

allahım iyi ki cimbomlu değilimmm: bunun için aileme;ve tüm benden büyük fenerbahçelilere borçluyummmmm

onun için araştırma içindeyimmmm g.harebe lilere en kısa için de cevap yazıcam mmmmmmmmm

hatta burdada var dı sildimmmm onun zamanı varrrrrr :21:45 okeyyyyyy

sizce şammpiyonluğuuu kim hakkederrrrrrrrrrrrrrrrrr? sürenizzzz pazar 19:07 kadar byyyyyyyy

Nooldu yaa...??? büyük konuşan arkadaşım..? nooldu..? saat 20:45 de bitecek maçı 21:45 kadar taşıyacaktınız... anca öyle kazanırdınız zaten ama Denizli size haddinizi bildirdi... Bu ülkede şampiyon olmadan şampiyonluğu tek kutlayan takım var o da "fenevbahçe".. ee sizlere müstaaktır ama daha beter olun... 2 kupa getirin bize canımızı verelim size heeee.... nooldu hangi kupayı aldınız..? siz anca bir baba hindi kupasını alırsınız... siz bu kafayla daha çoooookk ağlarsınızz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

he vala sampıyonuk yarın her zaman her yerde en buyuk fener :excl:

hehhh tam marşınızı da yazmışsın hee alt tarafa... ve eziq olduğunuzu bilioruz ama bari özenti olmayın... "BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE TAHTTAN İNMEYİZ" sloganı (tezahüratı) GALATASARAY a aittir... bilgilerinize ***** febeliler....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili parlak çocuk hindici kardeşimiz Tuncay Şanlı nın güzel bir hareketi vardır. kendisi o hareketinde şöyle demek istemiştir: SUSACAKSINIZ!! hem içerde hem dışarda yen, sonra da gel elinle şampiyonluğu ezeli rakibine kaptır... laf değil... SUSACAKSINIZ kayser_35.... SUSACAKSINIZ ******* fenevliler!!!

bak bay bilen kişisel ************* analizlerle bir camiayı zan altında bırakamassın geçmişte tuncay benzeri topcular senin camiandada vardı . hatta işi azıtıp fenerden cacık olmaz diyecek kadar ************ barındırıdı.bende öncelikle efendiliğe prim verilmesinden yanayım tuncayı yaptığı hareketi bende tasvip etmedim ve benim gibi etmeyenler vardı.

susacaksınız muhabbeti yanlış bir laf benim galatasaraylı arkadaşlarımda var hatırlatırım aslan terbiye edildiğinde ( senin takımın ) hala konuşmaya devam adenler olmuştur.

galatasarayı şampiyonluğundan dolayı takdir ediyorum.bir fenerli rakibini takdir etmesinide bilir

ama bu camiiayı susacaksınız diye itham etmeden önce bence kendi takımının ve yöneticilerinin federasyonunun beşktaşının trabzonunun ahlaki ************ analizini yap.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dooru diyosun baybilen... ama hala yüzü tutan varsa gelip konuşsunlar...

ama susturulmayı göze alarak konuşsunlar... :devil: hahaha

ne demek yüzü varsa gelip konuşsunlar senmi karar vercen bunu.yalanmı yani heriki maçta kuyruğunuzu kıstırmadınızmı bak sana önemli bir laf söyleyip elin şeyiyle gerdeğe girme demişler.

ben bay bilene de izah ettim galatasarayı şampiyonluğundan dolayı takdir ediyorum dedim.acaba aynı centilmenliği siz gösterebilirmidiniz.

biz takdir etmesininide biliriz amaaa değil sen senin fukara camiiiian yanını cümle alemi alsa bizi susturamaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım senin tuttuğun kulüp kupa maçlarında da ne bizi nede beşiktaşı tebrik etti ve nede seramoniye katıldı.Üstelik hala kulübün tebrik mesajı yayınlamadı.

Geçenlerde Azize bir gazetede şöyle diyordu."Eğer bu şampiyonluğu alamazsak 4-0 ın hiçbir anlamı olmaz"diye yetkili ağızlardan bir anlamı olmadığı tescil edilmiş oluyor böylece.

Ayrıca fakir olmaktan utanması gereken biz değiliz çünkü paranın herşey olmadığı onuruyla mücadelenin tüm engelleri aşacağını cümle aleme göstermiş olduk.Utanması gereken birileri varsa bu kadar paraya rağmen 100 yıllık tarihine doğru dürüst hiç bir başarı sığdıramamış olan sizlersiniz.PARAYLA REZİL OLMAK BU OLSA GEREK.

BUGÜN GAZETELERDE SİZİN ADAMLARINIZ HEM FİKİR OLDUĞU NBİR NOKTA VARDI BÜYÜK MAÇLAR BÜYÜK BAŞKANLARI GEREKTİRİR .vE İNŞAATÇILARLA BUNUN MÜMKÜN OLAMAYACAĞINI SÖYLEMİŞLER.hERKESLE VE HER KURUMLA KAVGALI OLDUĞU SÖYLENMİŞ.uNUTMA BUNLARI BİZLER DEĞİL SİZİN ADAMLARINIZ SÖYLÜYOR.

Bun da ben söylüyorum ameleyle ancak bu kadar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım senin tuttuğun kulüp kupa maçlarında da ne bizi nede beşiktaşı tebrik etti ve nede seramoniye katıldı.Üstelik hala kulübün tebrik mesajı yayınlamadı.

Geçenlerde Azize bir gazetede şöyle diyordu."Eğer bu şampiyonluğu alamazsak 4-0 ın hiçbir anlamı olmaz"diye yetkili ağızlardan bir anlamı olmadığı tescil edilmiş oluyor böylece.

Ayrıca fakir olmaktan utanması gereken biz değiliz çünkü paranın herşey olmadığı onuruyla mücadelenin tüm engelleri aşacağını cümle aleme göstermiş olduk.Utanması gereken birileri varsa bu kadar paraya rağmen 100 yıllık tarihine doğru dürüst hiç bir başarı sığdıramamış olan sizlersiniz.PARAYLA REZİL OLMAK BU OLSA GEREK.

BUGÜN GAZETELERDE SİZİN ADAMLARINIZ HEM FİKİR OLDUĞU NBİR NOKTA VARDI BÜYÜK MAÇLAR BÜYÜK BAŞKANLARI GEREKTİRİR .vE İNŞAATÇILARLA BUNUN MÜMKÜN OLAMAYACAĞINI SÖYLEMİŞLER.hERKESLE VE HER KURUMLA KAVGALI OLDUĞU SÖYLENMİŞ.uNUTMA BUNLARI BİZLER DEĞİL SİZİN ADAMLARINIZ SÖYLÜYOR.

Bun da ben söylüyorum ameleyle ancak bu kadar

1..... ben kupamaçını bizzat stadda izledim. öncelikle futbolu mümkün mertebe izlerken kulpçülük gözüyle izlemem.iyi bir futbol aşığıyımdır. o kupa maçındaki hayatımda ilk defa bir hakemin resmen bu kadr yanlı bir tutumda maç yönettiğini gördüm . tabiiki benim takımım iyi olduğunu söyleyemem ( ilk yarı için konuşuyorum) ama okadar ince noktalarda hakem düdük çaldıki ister istemez takımıma karşı bir art niyet sezgisi olduğunu hissetim benim gibi bir çok futbol otoriteside buna katılmıştır. biz kötü oynamadan idam edildik. kupa resmen hediye edildi.

burada beşiktaşı zan altında bırakmak istemiyorum ama unutmayınki bu beşiktaş 2002 kupa finalinde kocaelinden 4 gol yiyincede seronomiye katılmadı. öncelikle bizden bunun hesabını soracaklar önce kendi ahlaki kulüp yapılarına baksınlar.

2.... ayrıca ben sizin kulübünüze fakir demedim . fukara edebiyatı yaptıklarını belirtim bundada okadar başarılı oldunuzki bir çok yöneticiniz değme tiyatroculara taş çıkartır.

yine söylüyorum galatasarayı aldığı kupa için takdir ediyorum. takdir etmediğim mesele bu forumda susacaksınız rezil oldunuz gibi saçma sapan sözlere karşı bunları yazıyorum.

sizde sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz kardeşim.

bak sana şunuda belirteyim ben gs uefa kupasını aldığında bir gsli kadar çok sevindim. hiç bir zaman bir camianın 100 yada bilmem kaç sene yaptıklarıyla doğru dürüst bir başarısı yok demek. ahlaken kimseye yakışamz. sanırım sanada yakışmaz. keza lig statüsünde başarıyı sorguluyorsak ki tüm avrupa liglerindede öyledir. hala bu ligde kuruluş tarihi diğer 2 güzide kulübe göre daha sonra olduğu halde en fazla lig şampiyonluğu gören takımda fenerbahçedir. kardeşim.

o fenerbahçe pis elleri alır lavabona sokar.

ne kadar güzel demiş demi islam çupi abimiz.

iyiakşamlar........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Susacaksınız diyen arkadaşım önce bunları neden yazmış ve GS ye burada neler söylenmiş onu inceleyin ondan sonra konuşun Beşiktaşı hadi tebrik etmedi peki bizi niye tebrik etmiyor Üstelik 6-0 lık maçta bize yapılan bütün şeylere rağmen başkanımız kalktı centilmence elini sıktı.Size teşekkür etmeyi çok isterdim bende son maçımızdan sonra forumda febeyi tebrik ettim.Ama yazımda hasetle söylenmiş bir şey sezilmiyordu.Sizin yazınızda -hani döve döve sevmek vardır ya -onun gibi birşey hissediliyor.Üstelik UEFA kupasında sevinen febeli de çok azdır bu yüzdeye girmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum biliyorsunuz ya ne de olsa tesadüfen alınmış bir kupa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Susacaksınız diyen arkadaşım önce bunları neden yazmış ve GS ye burada neler söylenmiş onu inceleyin ondan sonra konuşun Beşiktaşı hadi tebrik etmedi peki bizi niye tebrik etmiyor Üstelik 6-0 lık maçta bize yapılan bütün şeylere rağmen başkanımız kalktı centilmence elini sıktı.Size teşekkür etmeyi çok isterdim bende son maçımızdan sonra forumda febeyi tebrik ettim.Ama yazımda hasetle söylenmiş bir şey sezilmiyordu.Sizin yazınızda -hani döve döve sevmek vardır ya -onun gibi birşey hissediliyor.Üstelik UEFA kupasında sevinen febeli de çok azdır bu yüzdeye girmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum biliyorsunuz ya ne de olsa tesadüfen alınmış bir kupa :D

hiç bir kupa tesadüfen alınmaz. buna inanırım hiç bir kupa tesadüfen kaybedilemeyeceği gibi.işte benim kızgınlığım .belki sizin yazımdan döve döve sevmek diye algıladığınız bu. futbol sahada oynanıyor ama bazen sahada kazanılmıyor işte biz şahsen ben bu durumu yaşıyorum.belki tabiiki bunda en büyük etken bilhassa bu sene lig atmosferinin muazzam bir stresle geçmesi ve şampiyonluğun son maça kalması.işte bizim aslında tebrik etmek zorunda kaldıklarımız:

başta futbol federasyonu başkanı haluk ulusoyu.

özür dileyen ve dilemeyen tüm hakemlerimizi.

bizim sahamızı kapatıp rakiplerimizin sahalarını kapatmayanları.

aynı pankartla maça çıkıp temiz lig isteyenleri.

saatlerce yerde yatan denizli kalecisini.

topu maçın son dakikasında süratle topu oyuna sokan cordobayı.

ceza sahası önünde rakibini 4 - 3 yakalamışken geri dönen sergeni.

lig bitti şampiyon belli diyen hıncal ulucu

bir tarafta zengin çocuğu. bir tarafta fakir çocuğu diye edebiyat yapan ermanı ve şansalı

HER MAÇLARINDAFENERBAHÇE BAŞKANINA ANA AVRATSÖVENLERİ KONU ETMEYİP.TÜRKİYENİN

EN MASUM TEZAHURATI HİNDİ BABA HİNDİYİ SUÇLARIN EN AĞIRI YAPAN MEDYAYI.

işi gücü bırakıpfener beste çalmış diye program yapan m.ali birandı.

inşallah şampiyon olur diyen yıldırım demiröreni.

beraber yemek yiyenleri ve ittifakcıları

beşktaş-galatasaray maçını gündemden çıkartıp futbol gündemini fener-erciyes maçına kilitlemeyi

başaran spor medyasını.

iptal etmekten gurur duyduğumuz lig tvyi

yeşil siyah giyinip denizli maçına gelen hakan bilal kutlualpi

denizli fenerbahçeye gol attığında sanki beşiktaş yada trabzon gol atmış gibi sevinçten

yıkılan ve izmirde oynan maçın sonuna kadar fenerbahçemize küfür edentrabzon beşiktaş

taraftarını.

sanki şampiyonluk mücadelesi eder gibi futbol oynayıp.maç sonundafenerbahçe olamassın şampiyon

diye bağırtan çığırtkanları tutan ömrümün sonuna kadar evimin hiç bir köşesine ürününün

giremeyeceği vesteli.

FENERBAHÇEYE LİGTE GOL BİLE ATAMAMIŞ OLAN GALATASARAYIN ŞAMPİYONLUK KLİBİNE

GALATASARAYIN KUPADA FENERBAHÇEYE ATTIĞI GOLLERİ KOYAN KOMİK STAR TVYİ

florya tesislerinde.galatasaraylılarla birlikte eğlenen beşiktaş taraftarını ve o taraftara beşiktaş sen

bizim herşeyimissin diye bağıran galatasaray taraftarını.

bu sene ilk defa 16 dakika uzatma oynanan ve ne olduda 16 dakika maçın uzatıldığı sorgulanmayan

bir maçtan sonra ligte kalan denizlisporu.

hem samiyende hemde saraçoğlunda fenerbahçeye yenilen. 35 pastan gol yiyip adı dünya futbol

literatörüne geçen 4 - 0 hazmedebilme başarısın gösterip. hem futbol hemde gastroloji

tarihine adını altın harflerle yazdıran ve hala en büyük cimboom diye bağırabilen galatasay

camiasını tebrik ederim.

fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü . ne kupa büyüklüğüdür.

onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür.

işte...... adı konamaz.

biz neleri gördük.

ne inancımızı gömdük.

nede yolumuzdan döndük........

iyiakşamlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım şampiyonluğumuz canını çok acıttı galiba üzülme buda geçer .Ama sen daha önce hakemlerle aldığınız puanların hesabın ver haksız penaltılar elle atılan goller gibi ozaman federasyon başkanı Haluk ULUSOY DEĞİLMİYDİ.Üstelik THOMASI ayartmak için yöneticilerinile ve futbolcularınızla yenilen yemekleride unutmadık.Denizli maçındaki uzatma da denizlinin değil sizin yararınızaydı.Uzatmada golü atan hangi takımdı acaba bu provkasyonuda muhtemelen denizli deki febe taraftarları hazırlamıştır büyük bir ihtimalle.Üstelik bu şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helaldir.Üstelik yazmışsın oraya 4-0 hazmetmek diye siz geçen sene 5-1 i hazmedememiş olsaydınız bu sene 24 senedir alamadığınız Türkiye kupasını alırdınız.Biz 4 gol yedik şampiyonluğu da elinizden bileğimizin hakkıyla alnımızın teriyle söke söke aldık.Sen bu kupasızlığı nasıl hazmedeceksin onu düşün ve küme düşme durumunda olan bir takımı nasıl yenemediğinizi ve vestelden yediğiniz 5 golü.Bunun için suçlu aramayın dönüp paralı ama ruhsuz futbolcularınıza bakmanız yeterli

Şimdide bu çıktı:

işte...... adı konamaz.

Tabi parayla büyüklük bu kadar olur kupasız ve ikincilik

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım şampiyonluğumuz canını çok acıttı galiba üzülme buda geçer .Ama sen daha önce hakemlerle aldığınız puanların hesabın ver haksız penaltılar elle atılan goller gibi ozaman federasyon başkanı Haluk ULUSOY DEĞİLMİYDİ.Üstelik THOMASI ayartmak için yöneticilerinile ve futbolcularınızla yenilen yemekleride unutmadık.Denizli maçındaki uzatma da denizlinin değil sizin yararınızaydı.Uzatmada golü atan hangi takımdı acaba bu provkasyonuda muhtemelen denizli deki febe taraftarları hazırlamıştır büyük bir ihtimalle.Üstelik bu şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helaldir.Üstelik yazmışsın oraya 4-0 hazmetmek diye siz geçen sene 5-1 i hazmedememiş olsaydınız bu sene 24 senedir alamadığınız Türkiye kupasını alırdınız.Biz 4 gol yedik şampiyonluğu da elinizden bileğimizin hakkıyla alnımızın teriyle söke söke aldık.Sen bu kupasızlığı nasıl hazmedeceksin onu düşün ve küme düşme durumunda olan bir takımı nasıl yenemediğinizi ve vestelden yediğiniz 5 golü.Bunun için suçlu aramayın dönüp paralı ama ruhsuz futbolcularınıza bakmanız yeterli

Şimdide bu çıktı:

işte...... adı konamaz.

Tabi parayla büyüklük bu kadar olur kupasız ve ikincilik

o zaten vardı ama size çok uzak bişey oldugundan bilmiyordunuz...

ayrıca o zaman fedrasyon başkanı da haluk ulusoy deildi ki hakem hataları umrumda deil..

sizinde vahap beyaz ahmet çakar olaylarını biliyoruz

en uzak mesafeden penaltı kazanma rekoru hala arif erdemde...

ya yokmu ileride bi 64 maçı bi rahatlayalım yav :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.