Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevilmek

sevilmek

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım dileniyorum:)farklı cevaplar almam ümidiyle derdimi paylaşıyım sizlerle:Ben,beni 8ay boyunca çok üzmüş ve mutsuz bir ilşki yaşatmış erkek arkadaşımdan ayrıldım.Onla beraberken beni tanıştırdığı arkadaşına sadece sempati besliyordum çünkü eski erkek arkadaşım ilgili degildi benle pek o bendeki güzel yönlerimi fark edip söylüyordu erkek arkimle aram bozuldu bna ilgi gösteren yüzünden ve bir ay yanlış düşündgnü söledim durdum köle oldum resmen fakat keşke o zaman bitirmek istedgnde bitirseymişim acı üstüne acı yaşattı.Aklımda bitirememişken kıskandırma olayına gireyim dedim bu arkadşıyla ve telefonda söyledim böyle böyle onla konuşuyorum diye.Çok uzattım konuyu biliyorum ama bunlarıda bilmeniz gerekiyor diye düşündüm şöyle diyeyim ki eski erkek arkadaşımı kafamda tamamen bitirdim ve kndsi askerde ve unutamadıgı ve bana da ilişkimiz boyunca anlattığı eski kız arkadaşına aşık hala.Msn yazışmalarını gördüm bana yalan söylüyor arkamdan işler çeviriyor böyle berbat bir kişilik.Her şeyi hak ediyor bnm yaptıgım ihanet degil arkadaşını çok seviyorum.Arkadaşının da kaderi aynı ben hatta benden kötü.O da kızlar tarafından çok canı yanmış ben nasıl güven vereblirim ve nasıl kendimi sevdiririm hatta aşık ettirebilirim son aşkı olmak istiyorum:(((

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış yapıyorsun bence...

İkisini de kafandan sil...

Yıkılan bir şeylerin üstüne, birbirini tanıyan yakın çevreden, büyük çoğunlukla sağlıklı ve tutarlı bir ilişki kurulamaz...

Dediğimi şimdi anlaman belki mümkün olmayacaktır...

Ama ilerde yaşadıkça ne demek istediğim anlaşılacaktır...

Çünkü bu tür ilişkiler yaşandıkça anlaşılır, birilerinin söylediği bir kulağımızdan girer diğerinden çıkar.

Hataların üstüne yeni hatalar yapmak sana bir şey kazandırmayacaktır...

Kendin ol... Kendine güven, yaşamda karşına sana ve kişiliğine uygun kişiler ve fırsatlar çıkacaktır...

Bu tür sıkıntılı ortam ve şartlarda kuracağın ilişkiler uzun vadede sana mutluluk ve huzur adına bir şey kazandırmaz...

Bu yaşadıkların oluşacak herhangi bir sıkıntılı ortam ve olumsuz şartalarda hep kafana kakılacaktır...

Yaşam hep bugünkü gibi devam etmiyor, çoluk çocuğa karışınca işlerin rengi değişiyor ister istemez...

Karar senin, çünkü hayat senin...

(hayat tecrüben az olsa da -(tabiki bizler bilemeyiz)- iyisini ve doğrusunu seçmek ise aklını ve mantığını kullanmaktan geçiyor.

Buraya yazıp bilgi edinmek istediğine göre, lütfen sana burada yazılanları akıl süzgecinden geçir.

Sana yaşamında sağlıklı kararlar alarak, hep mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum...

sevgilerimle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gecekuşu öncelikle cevap yazdgın için çok teşekkür ederim.Vermiş oldugun öneriler çok mantıklı ama bende mantık ne arar:)Bugüne kadar hiçbir şekilde ön planda mantığım olamadı.Çok duygusalım.Evet çok haklısın tanışma ortamımız pek hoş degildi ama ikimiznde güven konusunda kaderimiz aynı o yüzlerce darbe yemiş kızlardan bense o kızlardan hepsi kadar sadece birinden darbe yedim ve ikisnide unut demişsnde eskisini zaten unuttum ona denecek hiç laf yok o insanlıktan çıkmış nefret besliyorum ona karşı.Bunu kötülerdi bende kanardım bu ondan kat be kat insan.Allah korkusu var en azından.Sadece kızlara güveni kalmamış bana şöyle bir laf etti o konuda şoktayım:bnm adıma melis diyelim bunun adıda yavuz olsun digeride hasan.Melis dedi tanıştıgımız ortam ve hasanın benim arkadaşım olmasaydı senle çıkardım ve sana aşık olup seni çok mutlu ederdim dedi ya hasan zaten buna güvenmiyor artık arkadaşlığı selam selam olcak öle diyordu bana ne kaybedecekki bnmle çıkmaktan bu nasıl iş anlamadm gtti ben nasıl ikna edeblrm bunu bu konuda acaba?yapacagımız kesnlikle bir ihanet degil o bırakın ihaneti dünyadaki en kötü şeyleri hak ediyor.Bende farz edelim ki bu çocuk sevdgni itiraf etti tek korkum eskisinin iftiralarla aramızı bozmaya kalkması.Neden bütün belalar beni bulur mıknatıs gibiyim ya:(((

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.