Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşk-ı Memnu

y.yılmaz

Önerilen İletiler

Aşk-ı Memnu’nun finali, bir rekora imza attı. Dizi, yüzde 73.7’lik izlenme oranına ulaştı. Türkiye’de önceki akşam her 4 kişiden 3’ü Aşk-ı Memnu’yu izledi

.

.

.

Rekor kırdı!

Dizinin finali tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi. A/B Sosyo Ekonomik Statü’de veda sahnesi (Bihter’in intiharı) yüzde 73.7’lik izlenme oranına kadar ulaşan dizi A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 27.1 reyting ve yüzde 67.3 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 23.4 reyting ve yüzde 58.6 izlenme payı ile yeni bir rekor kırdı ve birinci oldu. Kanal D aynı gün, Prime Time A/B SES’te yüzde 56.8 izlenme payı ve Prime Tüm Kişiler’de de yüzde 49.6 izlenme payı ile bu kategoride de yeni bir rekora daha imza atıp, birinci oldu. Buna göre, her 4 kişiden 3’ü Bihter’in intiharını izlediği ortaya çıktı.

Gazetevatan.com/ 25.6.2010

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahh ahh simdi herkes Bihter ile Behlul olacak desenize yakinda intihar eden intihar edene erkekler ben Behlulum diyecek kizlar ben Bihterim askim icin oluyorum :yuvarlan: Bihter Behlulune kavusamadan gozleri acikmi gitti simdi :( uzuldum bir yardim kampanyasi baslatalim diziyi basa alsinlar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.