Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eşinizi veya sevgilinizi nasıl deli edersiniz..

arman

Önerilen İletiler

sevilen insana.....sevgiline bu yapılırmı ..?? ben yapamam vallahi......bir eşine ha....yok canım sende arman yapma yaa......sizlerde arkadaşlar yapmayın lütfen......sevgiyle yaklaşın sevdiklerinize...sevin onları....sevgiyle kucaklayın..sevginizi gösterin her zaman ..hissettirin sevginizi...söyleyin sevdiğinizi..yüreğinizden söyleyin.....SENİ SEVİYORUM ....deyin.......yürekleri gülsün.......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

sacına ne sekıl yapsa begenmıyorum

yarın sacını sole yap dıyorum

oda yapıp gelıo

yok bole olmamıs sole yap dıorum

ertesı gun gene degıstırıp gelıo

her gun kuafore gıtmesı

sacını degıstırmesı benım cok hosuma gıdıo :D

ama o ıse sınır oluo

senı bı daha dınlemıcem dıo

gene benım dedıme gelıo :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevilen insana.....sevgiline bu yapılırmı ..?? ben yapamam vallahi......bir eşine ha....yok canım sende arman yapma yaa......sizlerde arkadaşlar yapmayın lütfen......sevgiyle yaklaşın sevdiklerinize...sevin onları....sevgiyle kucaklayın..sevginizi gösterin her zaman ..hissettirin sevginizi...söyleyin sevdiğinizi..yüreğinizden söyleyin.....SENİ SEVİYORUM ....deyin.......yürekleri gülsün.......

valla senin dedigin artik masal ben seni seviyom diyince hadi yine ne istiyon diyo....onu hatirlamak isteyip arayinca da arkadas masgul oluyoo anliycagin ben deli oluyom ama ben deli niye olayim onu etmek varken neyse senin dediklerin cok hos seyler ama naparsin hayat kotu artik ve sevgide bile cikar araniyo..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla senin dedigin artik masal ben seni seviyom diyince hadi yine ne istiyon diyo....onu hatirlamak isteyip arayinca da arkadas masgul oluyoo anliycagin ben deli oluyom ama ben deli niye olayim onu etmek varken neyse senin dediklerin cok hos seyler ama naparsin hayat kotu artik ve sevgide bile cikar araniyo..

hoş tespit..

yalan söylemeyin kadın zaten delirir. türkücü neşet ertaş'la ilgili bir hikaye biliyorum onu anlatmak isterim. Neşet Ertaş bir konseri esnasında önlerde oturup kendisini dinleyen bir bayanı görür ve konser bittikten sonra hemen yanına gider der ki:

-hanımefendi lütfen beni yanlış anlamayın, dünya ahiret bacım olun, ancak şunu söylemeden edemeyecem siz benim hayatımda gördüğüm en güzel bayansınız.

bu sözler karşısında gururu tavan yapmış bayan der ki:

-Neşet bey sizden bu sözleri duymak çok hoş bişey. iltifatlarınıziçin çok teşekkürederim. ancak ben sizin için aynı şeyi söyleyemeyecem. ben ne kadar güzelsem siz de o kadar çirkinsiniz. üzgünüm.

bu sözler karşısında morali bozulan Neşet Ertaş bozuntuya vermemek için der ki:

-üzülme bacım ya sen de benim gibi yalan söyle olsun bitsin.

Yani üzülmemesi için yalan söyleyip beğendiğiniz şeyleri bi kerelik beğenmeyin ve derhal ambulans çağırın. çünkü nur topu gibi bi deliniz oldu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoş tespit..

yalan söylemeyin kadın zaten delirir. türkücü neşet ertaş'la ilgili bir hikaye biliyorum onu anlatmak isterim. Neşet Ertaş bir konseri esnasında önlerde oturup kendisini dinleyen bir bayanı görür ve konser bittikten sonra hemen yanına gider der ki:

-hanımefendi lütfen beni yanlış anlamayın, dünya ahiret bacım olun, ancak şunu söylemeden edemeyecem siz benim hayatımda gördüğüm en güzel bayansınız.

bu sözler karşısında gururu tavan yapmış bayan der ki:

-Neşet bey sizden bu sözleri duymak çok hoş bişey. iltifatlarınıziçin çok teşekkürederim. ancak ben sizin için aynı şeyi söyleyemeyecem. ben ne kadar güzelsem siz de o kadar çirkinsiniz. üzgünüm.

bu sözler karşısında morali bozulan Neşet Ertaş bozuntuya vermemek için der ki:

-üzülme bacım ya sen de benim gibi yalan söyle olsun bitsin.

Yani üzülmemesi için yalan söyleyip beğendiğiniz şeyleri bi kerelik beğenmeyin ve derhal ambulans çağırın. çünkü nur topu gibi bi deliniz oldu :D

valla ne diyim senin tespitte hic fene degil sen kadin olayini asmissin ya bence sen iyi deli edersin ayyyy korkulur senden....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ne diyim senin tespitte hic fene degil sen kadin olayini asmissin ya bence sen iyi deli edersin ayyyy korkulur senden....

işte o dediğin olamıyo maalesef. çünkü;

-Allah dağına göre kış verir.

-tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

gibi atasözleri benim hayatımda çok sık rast oluyo. karşılaştığım insanlar hep benim bir üst modelim oluyo maalesef. o yüzden genelede deli olması gereken taraf ben oluyorum. fakat deli olmaya da hiç niyetim yok. çünkü ayrılıktan öte köy yok. bütün sorunlardan kurtulmanız 5 harfli bir kelimeyi kullanmanızla mümkün.''BİTTİ''.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte o dediğin olamıyo maalesef. çünkü;

-Allah dağına göre kış verir.

-tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

gibi atasözleri benim hayatımda çok sık rast oluyo. karşılaştığım insanlar hep benim bir üst modelim oluyo maalesef. o yüzden genelede deli olması gereken taraf ben oluyorum. fakat deli olmaya da hiç niyetim yok. çünkü ayrılıktan öte köy yok. bütün sorunlardan kurtulmanız 5 harfli bir kelimeyi kullanmanızla mümkün.''BİTTİ''.

valla kardesim haklisin ne diyebilirim ask isinde adamina gore muamele olmuyo hayat kotu kolla g.....

neyse ya sen umudunu kesme elbet bir gun gelir bak benim manyak kiz arkadaslarim var :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hiç durmadan gıcık gıcık sorular sorup kıskançlık yaparak sıkıştırarak süreklı hedıyeler ısteyerek bırseyler yapmasını msj atmasını tatlı söz söylemesını ısteyerek

vıdı vıdıdvıdıdıdıdııvıdıvıd

bırde eksik bir yanı varsa süreklı söyleyerek..

huh! :D afferem bana kaçırdım sonunda

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.