Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nasıl Düşünüyoruz?

Misafir Domuzbağı

Düşünce tarzınız hangisi?  

14 üye oy verdi

1. 1. Aşağıdaki seçeneklerden size uygun tepki şeklini seçiniz...

• KLASİK TEPKİ: "Sıraya geç kardeşim"
      1
    • NEOKLASİK TEPKİ: "Şeker kardeşim sıraya geçiver"
      0
    • REALİST TEPKİ: "Sıra var"
      3
    • ROMANTİK TEPKİ: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz"
      6
    • NATURALİST TEPKİ: "Sırana geç"
      0
    • MODERN TEPKİ: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da..."
      0
    • POST-MODERN: "Sırana geç lan ayı!"
      0
    • UZLASIMCI: "Acelesi olmasa öne geçmezdi; üzmeyin garibi"
      1
    • DEVRİMCİ: "Alt yapı sorunları çozülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek"
      1
    • KADERCİ: "iki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür"
      0
    • FELSEFECİ (septik-kuşkucu): "Ön ve arka kavramları gorecelidir.O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir"
      0
    • KANT'CI: "Efendim algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa,adam yok olur"
      0
    • KOTÜMSER VAROLUŞCU: "Herkes bir gun ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adamda ölecek"
      0
    • İYİMSER VAROLUŞCU: "Sıkmayın canınızı,su anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor"
      2
    • HUMANİST: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince,aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."
      0

Önerilen İletiler

Her durumda "sıra var beyefendi, hanımefendi vs " derim.

Bir de en sinir olduğum konu şu; büyük marketlerde belli bir miktar için belirlenmiş ekspres kasalar vardır. Buna rağmen elinde bir adet veya iki adet şeyle normal kasaya girip " çok acelem var sıranızı verir misinz " diyen tipler. İşte bunlara asla sıramı vermem direk "ekspres kasaya girin aceleniz varsa" diye cevap veriyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dayı sen yaşlısın gör hadi işini çabucak deyip sıralarını veriyorlar..yada otobüste metroda kalkıp yer veriyorlar..haliyle TEPKİM olmuyor..memnun oluyorum.. :D

Böylede bir durum var..bu gün dayı yarın size..bu seçenek neden yok bize sevgili Domuzbağı.. :D anketi düzelt istersen.. :D :D :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Normalde sirada beklerken yanimda kim olduguna bagli egerki yanlizsam hic bir tepki vermem acelesi vardir derim ses cikarmam... Ama yanimda birisi varsa demekki bende fazla beklemek istemiyorumdur.. Hatta bir keresinde boyle bir olay havaalaninda gelmisti adam kapidan girer girmez benim onume gecti bende aynen ona soyle demistim burasi malesef siranin sonu degil ... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Normalde sirada beklerken yanimda kim olduguna bagli egerki yanlizsam hic bir tepki vermem acelesi vardir derim ses cikarmam... Ama yanimda birisi varsa demekki bende fazla beklemek istemiyorumdur.. Hatta bir keresinde boyle bir olay havaalaninda gelmisti adam kapidan girer girmez benim onume gecti bende aynen ona soyle demistim burasi malesef siranin sonu degil ... :)

Süper bir tepki yakışıklı.Demekki sizde benım gibi başkalarını bekletmekten hoşlanmıyorsunuz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 9 ay sonra...

aslında verdiğim cevap şıklarda yok ama romantiği seçtim.Halbu ki cevabım ve ses tonumla o cevabı yansıtışım klasik ile romantik ortasında bir cevap olmuştur her zaman." lütfen sıraya geçer misiniz?" derim ama öyle bir ses tonuyla derim ki karşımdaki "sıraya geç" tarzı bir emir algılar."Kardeşim" hitabı hoşuma gitmediği ve hiç kullanmadığım bir kelime olduğu için eklemiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yine de bir temennimi belirtmeden yapamadım "Allah bu ülkede ki bütün kurumlara sıramatik nasip etsin" Öyle bir milletiz ki sıramatiğin olduğu yerlerde bile baktılar numaraya giden yok,hemen aradan numara kendininmiş gibi hile yapanlar çok.Hak tan bahsedip bu kadar hak yiyen başka bir millet var mıdır inanın bilmiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.