Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumlara Resim Koyma!

SLeonS

Önerilen İletiler

• Admin
Şu an yazdığım yere resim kopyalamak için ne yapmam gerekiyor acaba_?

3726[/snapback]

Resim yüklemeye izin vermiyoruz. Sadece başka sitelerdeki resimleri linkleyebilirsiniz. Bunu yapmak için size en kolay yol ile resimle açıklama yapacağım:

öncelikle postalama formunda resim postalama yapacağınız zaman yukarıdaki butonlardan İMG butonuna tıklayacaksınız. Bunun için aşağıdaki

ek bir resmine bak...

Daha sonra IMG bastığın için bir hop açılan pencerede size resmin adresini soracak... Resmin adresini belirtilen yere girince OK tıkla bu o resmi sizin iletiye linkleyecek ve resim iletinin eklediğiniz yerinde görünecektir. Bu işlem için aşağıdaki ek 2 resmine tıkla...

IMG http://www.turkish-media.com/resim.gif /IMG

böyle bir şey ekleyecektir yanlız bunu görmeniz için [] bunları yazmadık

hepsi bu kadar...

post-2-1113233960_thumb.gif

post-2-1113234155_thumb.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Şu an yazdığım yere resim kopyalamak için ne yapmam gerekiyor acaba_?

Resim yüklemeye izin vermiyoruz.

Eğer ilk postalayama baktıysan orada söyledim kopyalama sorun değil biz forum olarak izin vermiyoruz...

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Peki ben neden profil resmi koyamıyorum bunadamı izin vermiyosunuz yada ben mi beceremiyorum?

3771[/snapback]

Aslında bu özelliğin üyelere kapalı olduğunun farkında değildim. İyi oldu söylediğin açtım. Artık 10 kb resim yükleyebilirsiniz...

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 10 ay sonra...

Slm,

Cevap yaz butonunda yukarıda resim ekle butonu var ( Küçük ağaç resmi :D ) Daha sonra eklemek istediğin resmin İMG veya URL sini ( yani resmin üserine sağ tıkla ve özelliklerinden img veya url sini kopyala ) Sonra yapıştır..Kontrol etmek içinde iletini göndermeden önce aşağıdaki yanıt ekle butonun yanındaki mesajı önizleme butonunu tıkla ve resmin eklenip eklenmediğini kontrol et...Umarım anlatabilmişimdir... :D:stuart::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Slm,

Cevap yaz butonunda yukarıda resim ekle butonu var ( Küçük ağaç resmi :D ) Daha sonra eklemek istediğin resmin İMG veya URL sini ( yani resmin üserine sağ tıkla ve özelliklerinden img veya url sini kopyala ) Sonra yapıştır..Kontrol etmek içinde iletini göndermeden önce aşağıdaki yanıt ekle butonun yanındaki mesajı önizleme butonunu tıkla ve resmin eklenip eklenmediğini kontrol et...Umarım anlatabilmişimdir... :D:stuart::clover:

evet böyle ben de bugün öğrendim

ve eğer istersem upload bile yapabiliyorum B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

post-38645-1165766738_thumb.gif

resimdeki imlere dikkatle bakarak kullanmayı deneyin....

her im ikonuna tıkladığınızda resim, link, eposta bir hop açılan pencere göreceksiniz bu pencerede resimin linkini, web sitesi linkini veya e-postayı yazıp tamam dediğinizde o otomatik olark editöre eklencektir. Yani iletinize...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yukardaki iletim hatala oldu, nasil yaptim gerci onuda bilmiyorum fakat..

daha düne kadar yaptigim sekilde bugün defalarca denedim kac saatir bilemiyorum artik, olmuyor...

http....imageshack.us/ üzerine aldigim link misal: http:.....................link........resim ekle bölümüne isledigimde kopyasini yani...

kendim görüyorum resimi fakat göndere tikladigimda...

ŞU HATALARI BULDUK

Yönetimin izin vermediği bir web sitesine link vermeye çalışıyorsunuz

diye bir yazi ile karsilasiyorum

selamlar

su an bile sayfaya yazdigim icin linkleri , geri cevirdi beni ve ayni hatayi verdi , o yüzden o bölümleri noktalamak sorunda kaldim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.