Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Takıntılı mısın?

modernjames

Önerilen İletiler

TAKINTILI MISIN ?

Her insanın bir takıntısı vardır.

Kimisinin fiziksel, kimisinin de ruhsal takıntıları vardır.

Peki sizin takıntılarınız var mı ? Veya ne derece takıntılısınız?

örneğin ben;

kitaplığımda ki kitapların mümkün mertebe aynı boyda olanlarını yanyana dizmeye gayret gösteririm.

karışıklığa tahammül edemem..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bundan anlaşılıyorki sıksık yanlız yatmıyorsun :blush: . yani yatakta biri daha var ve solda yatan :excl:

yok genelde tek yatarim ama hafta sonu arkadaslara gidersem yada arkadsim bende kalirsa sag yer hep benim yerimdir yada Turkiyeye gelirsem birisinle yatami paylasmak sorunda olursam hep sagciyimdir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni tip tip kesenlere kıl olurum ben. Otobüste yan yan bakarlar dövecekmiş gibi. Bi keresinde karşıdan karşıya geçecektim, yaya geçidinin karşısında bi genç bana bakıyo, gözüne kestirmiş. Beni yıkabileceğini sandı heralde. Üzerime üzerime sert sert geldi, sağ omzunu çıkarttı, bende sağ omzumu çıkarttım ne de olsa el-cordomezlerin ikincisiyim anadın mı. Gençle tam omuzlarımı çakıştırcakken ben bi çekiliverdim, genç bana değmeden tak diye yere kapaklandı artık nasıl bi hızla geliyomuşsa, nasıl hırs yaptıysa artık, niye yapıysa o kadar hırsı rezil oldu. Dönüp niye çekildin diye de soramazdı tabi. Burnundaki o güzel yara iziyle ayrıldı aramızdan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

genel anlamda takıntım değil ama bu gün farkettim ki sakız çiğneyen birilerine gıcık olyormuşum..

onu boğa bilirdim(her nekadar şiddetin karşısına olsamda)

:lol: evet bende cok gicik olurum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.