Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TNT

godzilla

Önerilen İletiler

Yine yaptın yapacağını amerika verdin damardan bütün uyuşturucuyu , reklam yok, o yok, bu yok.. valla mahsus yapıyorlar amerikanın oyunu buuuuu .

coca cola gibi oldu bu.

aradığım bütün dizileri veriyor valla hemde ilk bölümlerinden filmler desen cabası...kimsenin yetmez izletmemeye çabası :)

eyvah eyvah izlmeyin sakın bu amerikanın bize oynadığı son oyun.

-----------------------

TrinitroTolueN:............

.........

..........

TNT'nin tozu cildin, tırnakların, saçın ve mukozanın sararmasına, deriye değmesi ise kaşıntılı ekzemaya sebep olur. Nefesle veya yutma ile vücuda girmesi mide rahatsızlıklarına, zehirlenmeye, bazı kimselerdeyse böbrek ve idrar yolları hastalıklarına, hatta komaya sebep olur.

yaaaaa :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tek kelimeyle harika bir kanal.

Malcolm In The Middle'i ilk bölümden itibaren veriyor. Fraiser ilk bölümden itibaren başlıyor. Chicago Hope, The Guardian da cabası. Üstüne üstlük hergün güzel bir film yayınlıyor. Yarın Goodfellas var.

Birde seinfeld ile Married W/Children'ı verirse tadından yenmez.

Umarım Cnbc-e gibi yapmaz. O da başlarda ajanspres ve bir yoğurt firmasının reklamı dışında reklam yayınlamazdı. Şimdi show tv den fazla reklam veriyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fraiser e cnbc-e de bir kaç kez rastlamıştım zamanında. Şimdi ilk bölümden itibaren yayınlanmasına sevindim. Önümüzde 11 sezon var :) Çoğu kişi pek sevmiyor bu diziyi ama ben radyoda hastaları ile yaptığı muhabbetlere bayılıyorum.Tavsiye ederim.

evet cnbc e de izliyorduk bir zamanlar

sonra bitti

hep , yahu şu Fraiser ı verselerde bir daha izlesek diyordum sonunda sesimm taaaa emerikalardan duyuldu üstüne birde kanal açtılar sağolsunlar :D

Fraiser muhakkak izlenmeli

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Frasier, yüzlerceyıllık bir barın işletmecisinin başına gelenler ve bar müşterilerini anlatan cheers dizisinde bar müşterisi rolunde bir karakterdi. Yani akşamları bara içmeye gelen kompleks sahibi bir piskolog olan Frasier Crane. Sonra bu karakter sitcomun ana karaketerlerini solladı başarısıyla hatta sitcomun kendisini bile solladı. Sonunad yapıcımlar bu cevheri farkedip Onun başrolde olduğu yeni bir sitcom yaptılar Frasier diye.

Kardeşi ve babasıyla birlikte çok güzel bir şeydi. Bir bölümünde Frasier malul emekli (vurulmuş) polis olan babasına bir kadın bulmuştu çöpçatanlık yaparak. Babası kadının yanında içti, kahkahalar attı, kadına iltifatlar etti. Kadın gidince yüzü değişti Frasier'a "Bir daha bana birini ayarlarsan seni uyurken boğarım dedi" odasına gitti :)

Birde başlarda kıymetini bilemeyip sonradan hastası olduğumuz Two and a half men'i yayınlasa birinci sezondan itibaren. Cnbc-e nin reklam-dizi %50 - 50 çilesinden kurtarır bizi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
çok güzel fılmler varmış ama ben bulamadım uydudan çekmıyomu

çekmez mi...

cnn turk un frekansında kendileri

yani cnn turk frekansı üzerinden TP arama yapıyorsunuz ve çıkıyor.

-----------------

yalnız berbat dizilerde var bence mesela "Extras" ı izlerken üşüdüm geçen o kadar bir İngiliz dizisi

sonra "otel babylon" oy oy çok kötü.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

ooo iyi bayağı bir mürit toplamışız.Hoşgeldiniizzz :devil:

KYLE XY başladı fena değil galiba...

30ROCK bütün EMMY leri emdi valla :) bunuda verecek herhalde..versin... yoksa cnbc e mi verecekti :usutuk:

BROTHERS&SİSTERS bu da yeni başlayacak ama ben izlemem :D

Frasier'ı kaldırdılar benimde sinirimi kaldırdılar :sinirli: Buradan eksi not veriyorum

Seinfeld'i haftada bire indirdiler.Benim de onlara karşı olan raitingimi indirdiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

30ROCK bütün EMMY leri emdi valla :) bunuda verecek herhalde..versin... yoksa cnbc e mi verecekti :usutuk:

Frasier'ı kaldırdılar benimde sinirimi kaldırdılar :sinirli: Buradan eksi not veriyorum

Ben buraya Fraiser hakkında ne zaman bir şey yazsam hemen akabinde TNT Fraiser ı veriyor :alkis:

Acaba izleniyormuyum neee :o

Bu arada 30ROCK digiturk ün kanallarında imiş benim bilincsizliğime verin artıkımm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada 30ROCK digiturk ün kanallarında imiş benim bilincsizliğime verin artıkımm

Düzeltmenin düzeltmesi :D 30ROCK Yakında TNT de imiş....İçime dert olmuştu yazayım dedim :D

bu sene daha iyi olacak TNT yandın CNBC-E ne güzel çocuklarımızda bu kanal isimleri ile amerikan alfabesini iyi öğrenecekler.aybisidiiiefTİENTİSİENBİSİEEE B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.