Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

95 kilodann 51 kiloya indimm yasasınnnnnnnnnn

butterflx

Önerilen İletiler

Benim bu konuda bir sorunum var:Şişmanlamak değil de ben de kilo alamıyorum.Yediklerini hemen eritiyorum galiba.Metabolizmam çok mu hızlı çalışıyor yoksa ben mi çok hareketliyim bilemiyorum fakat kilo alamıyorum.Bu ay diyetisyene gitmeyi ve bir program almayı düşünüyorum.Gerçi görüntü olarak aşırı zayıf durmuyorum fakat yine de artık biraz da olsa kilo almak istiyorum. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim bu konuda bir sorunum var:Şişmanlamak değil de ben de kilo alamıyorum.Yediklerini hemen eritiyorum galiba.Metabolizmam çok mu hızlı çalışıyor yoksa ben mi çok hareketliyim bilemiyorum fakat kilo alamıyorum.Bu ay diyetisyene gitmeyi ve bir program almayı düşünüyorum.Gerçi görüntü olarak aşırı zayıf durmuyorum fakat yine de artık biraz da olsa kilo almak istiyorum. :)

kız yoksa vucuduna da mı kurallar uyguluyon? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
millet kilo vermek için çalışıyor ben yiyiyorum yiyorum hep aynı kilodayım ya :(:D

Aman ne marifet :devil: hhıh sana -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kilolarla sorunun var herhalde :D

Ewt war sewmiyorum onları..hepsini öldürmek istiyorum..ama merak etme yakında senin de olucak :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nerdeeeeee şu tatlıları yapta bi kilo alayım o zaman :D çok şeytani fikirler besliyor gördüm seni :D

Bn de seni çok zeki gördüm B)

Yapıorum oyalama beni -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.