Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ufo resımlerı

EyLanxtiN

Önerilen İletiler

2-4 no lu ufo lar alman ufoları turbo dizelle çalışır 18 lik lezer topu var hafif seslidir üstünde renkli ışık saçan kuvvetli ışığı vardır. gerçek ufo sessizdir gece ışık yakmayada ihtiyacı yoktur.

lena özür dileyerek soruyorum, nerden biliyorsunuz geceleri ısıga ihtiyacları olmadıgını...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben bişey sorucam, şimdi farkettim! Bu ufo resimlerinde; ufolar çekildiğin yılın teknolojik özelliklerini taşıolar! Acaba bunlardamı bizle aynı teknolojiye sahipler! mesela çok eski resimlerde ufo oyunca gibi ama daha yakın senelerde biraz daha görkemli ufolar oluyo! Bunu bir düşünün!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben size fotomontajla bunun daha harikaları olan ufo resimleri yaparım. photoshopa falan gerek yok. en basit fotoğraf basım tekniğiyle bile.

uzaylıarl varmıdır yok mudur bu ayrı bir konu ama bunlar kesinlikle "fake ulan fake" :)

ABD yasak bölgede kimyasal silah ve biyolojik deneyler yaparken o bölgede uzaylı muhabbeti yaymış ve rahat rahat çalışmıştır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

2-4 no lu ufo lar alman ufoları turbo dizelle çalışır 18 lik lezer topu var hafif seslidir üstünde renkli ışık saçan kuvvetli ışığı vardır. gerçek ufo sessizdir gece ışık yakmayada ihtiyacı yoktur.

LenA, bu bilgiler icin merci, ama gercek ufo'larin bu tip oldugu ne belli. bu konular biraz shaibeli bence. mesela farsiz ufo neden olsun? ya da neden olmasin? evrende yanliz olmadigimiz gercek ama ufolar uyduruk gibi mi acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu ufo resimleri gerçek midir, değilmidir kestirmek zor ama uzayda bizim dışımızda yaşamların aktığı ve bir kısmının bir şekilde geldikleri mümkün gibi.

UFO, Tanımlanamayan gök cisimleri demektir.

Nasa israrla bunu inkar etsede size bir kaç olay hatırlatmak istiyorum.

Amerika'da resmi çekilen garip yaratıklar var CIA ajanlarının yakaladığı. Sonradan yalanlandı.

Moscova'da gündüz vakti, herkesin gözü önünde, parkta görünen yaratıklar var. Sonradan, Rus Hükümeti açıklamadan kaçındı.

Uğur Dündar'ın bir programınada konu olmuştur. İki THY pilotu, ki biriyle çok sonraları, tanışma şansım olmuştu. Yanlarında uzun süre uçmuş bir Ufo'dan bahsettiler.

Nevşehir - Niğde civarı gene Ufo'lardan bahsedilmişti uzun süre. Buna ilişkin Nasa araştırma ekibi yolladı. Uydudan, tarama şansı varken, nedensiz bir şey için, Amerika kalkıp bir ekip yolllasın ilginçtir.

Yalnız bu konuda enteresan bir şekilde tüm hükümetler, anlaşmış gibi, ya sessiz kalıyorlar yada yalanlıyorlar.

Evren çok geniş bir boyut. Evrenin en dış merkezindeki Samanyolu Galaksisinde, en dışlarında yeralan bir

Güneş sisteminde yeralıyoruz. En yakın Galaksi olan Andromeda'dan - Samonyoluna, ışık hızı ile bile ulaşmak, insan ömürlerini aşıyor. Teorik olarak bizim galaksimiz dışından gelmeleri, bizdeki canlılık formu için mümkün gözükmüyor. (Gelen formlar her ne ise, tanımlanmaları aşağı yukarı insan gibi formlar, kafa, bacak kol vb. olduğu söyleniyor.)

Daha farklı bir enerji ve bizim bildiğimiz en büyük hız "ışık hızından" daha öte şeylerde belki var.

Belkide insanlar toplu olarak bir halisinasyona açık. Bu sonsuz, karanlık ve soğuk evrende, bir küçücük mavi gezegende, sıkışmış bir yalnızlığı yaşamayı, içten içe reddetmekten kaynaklanıyor.

SaNTo...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...
Ya ben bişey sorucam, şimdi farkettim! Bu ufo resimlerinde; ufolar çekildiğin yılın teknolojik özelliklerini taşıolar! Acaba bunlardamı bizle aynı teknolojiye sahipler! mesela çok eski resimlerde ufo oyunca gibi ama daha yakın senelerde biraz daha görkemli ufolar oluyo! Bunu bir düşünün!

ya süper bidüşünce ya haklısın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.