Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yorumsuzzzz........

Misafir spices

Önerilen İletiler

Evlendikten sonra erkek ve kadin, yazi-tura gibidir; asla yuz yuze

gelmezler, ancak hep beraberdirler.

Hemant Joshi

Her durumda evlenin. Iyi bir esiniz olursa mutlu olursunuz. Esiniz kotu

olursa filozof olursunuz..Socrates

Kadinlar bize her zaman buyuk hedefler gosterir, ve onlara ulasmamizi

engeller.

Dumas

Hic yanitlayamadigim en buyuk soru su olagelmistir: "Bir kadin ne ister?"

Sigmund Freud

Karima bazi sozler etmisimdir, o da bana bazi paragraflarla cevap vermistir.

Anonim

Bazi kisiler uzun evliligimizin sirlarini sorarlar;. Biz haftada iki kez

restorana gideriz. Biraz mum isigi, aksam yemegi, hafif muzik ve dans... O

sali gunleri gider, ben cuma."

Henny Youngman

Terorizm beni hic endiselendirmez. Iki yildir evliyim.

Sam Kinison

Fon transferi icin elektronik bankaciliktan hizli tek yol vardir ve buna

evlilik adı verilir.

James Holt McGavran

Her iki karimla da talihim kotu gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi

terketmedi.

Patrick Murray

Evliliginizi iyi goturmek istiyorsaniz, O hatali oldugunuzda itiraf edin,

SIZ hakli oldugunuzda susmayi bilin.

Nash

Karinizin dogum gununu unutmamanizin en iyi yontemi, bir kez unutmanizdir.

Anonim

Karimla ben 20 yil cok mutlu yasadik. Sonra da tanistik.

Rodney Dangerfield

Evlilik, kisinin dusmaniyla yattigi tek savas seklidir.

Anonim

Adamin biri evlenecek kadin aradigi ilanini verir. Ertesi gun ayni mesaji

ileten yuzlerce mektup alir: "Benimkini alabilirsin" .

Anonim

Birinci adam (iftiharla): "Benim karim bir melek!"

Ikinci adam: "Cok sanslisin, benimki hala yasiyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Spices çok eğlendirdi bunlar beni.. :grin: özellikle;

Terorizm beni hic endiselendirmez. Iki yildir evliyim. :w00t:

Bazi kisiler uzun evliligimizin sirlarini sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum isigi, aksam yemegi, hafif muzik ve dans... O

sali gunleri gider, ben cuma." :grin:

Evlilik, kisinin dusmaniyla yattigi tek savas seklidir.

evet..bunlar favorilerim.. :thumbsup::whistling::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Niçin bir erkeğe psikanaliz yapmak bir kadına yapmaktan daha kolaydır? Çünkü çocukluğa geri dönmeleri hiç vakit almaz. Zaten hep oradadırlar. ANONİM

* Sokakta hiçbir zaman kel ve şişman bir kadınla yürüyen bir erkek göremezsiniz. ELAYNE BOOSLER

* Eğer bir erkek bir kadının söylediklerine kulak veriyorsa o kadın güzel bir kadın değildir. HENRY HASKINS

* Kadınlar sıradan erkeklerden hoşlanır.Ve erkekler de sıradan olmak için ellerinden geleni yaparlar. MADONNA

* Erkekler yarim düzine plağı bulunan bir gramafon gibidirler. Kısa surede bu plakların tümünden bıkarsınız; ama her konuk geldiğinde masada oturup onları bir daha dinlemek zorunda kalırsınız. BERNARD SHAW

* Kadınlar güçsüz olana kendini bir İdol, güçlü olana bir eşya gibi sunar.

CESARE PAVESE

* Eğer kendiniz hakkında konuşursanız, erkek sıkıcı olduğunuzu düşünecektir. Eğer başkaları hakkında konuşursanız dedikoducu

olduğunuzu düşünecektir. Eğer kendisi hakkında konuşursanız, dünyanın en zeki ve hoş sohbet kadını olduğunuzu düşünecektir. LINDA SUNSHINE

* Zekalarıyla ilgili en çok iltifat alan kadınlar tartışılmaz derecede güzel ve ya tartışılmaz derecede çirkin olanlardır. CHESTERFIELD

* Kadınlar ne ister: Sevilsin, sözlerine kulak verilsin, arzu edilsin, saygı duyulsun, ihtiyaç duyulsun ve güvenilsin. Erkekler ne ister: Futbol maçına bilet. FEMINIST T-SHIRT SLOGANI

* Adem eline gecen ilk firsatta sucu Havva'ya attı. NANCY ASTOR

* Erkek evlenene kadar eksik bir erkektir. Ve evlendiğinde artık bitmiştir.

ZSA ZSA GABOR

* Hiç evlenmedim, çünkü buna ihtiyaç duymadım. Evimde bir kocanın yerini tutacak üç hayvanim var: Sabahları hırlayan bir köpeğim, öğleden sonraları küfreden bir papağanım ve aksamları eve geç gelen kedim. MARIE CORELLI

* Öyle kadınlar gördüm ki bir şiirle evlenmek için bir romandan vazgeçmeye hazırdırlar. KEATS

* Bekar erkekler kadınlar hakkında evli erkeklerden daha çok şey bilirler. Eğer bilmeselerdi onlar da evlenmiş olurdu. H.L.MENCKEN

* Eğer bir kadın 24 yaşına kadar hayatinin erkeğine rastlamadıysa, o kadın şanslı bir kadındır. DEBORAH KERR

* Bekar erkeklerin vicdani vardır, evli olanların ise karıları... H.L.MENCKEN

* Erkekler büyüyüp olgunlaşmaz, yalnızca boyları uzar. LEO RUSTEN

* Tekrar evleneceğimi sanmıyorum. Sevmediğim bir kadın bulur ona bir ev satın alırım daha kolay. LEWIS GOZZARD

* Bir erkek karinizi elinizden aldığı zaman karinizi ona bırakmaktan daha büyük bir intikam yoktur. SACHA GUITRY.

* Bir erkekle evlenmek uzun suredir vitrinde gözünüze takılmış bir şeyi satın almaya benzer. Çok hoşunuza gider, ama eve gelir gelmez evdeki hiçbir şeye uymadığını fark edersiniz. JEAN KERR

* Evlilik geleneksel olarak kadınlara sunulmuş tek gelecektir. Bir çok kadın ya evlidir, ya bir zamanlar evlilik geçirmiştir, ya da evli olmadığı için acı çekiyordur. SIMONE DE BEAUVOIR

* Erkekler kendilerini yorgun hissettikleri için, kadınlar ise meraktan evlenirler.İkisi de hayal kırıklığına uğrar. OSCAR WILDE

* Kadınlar ve filler hiçbir zaman unutmaz. DOROTHY PARKER

Evlilik güzel bir iliskiyi bitirmenin en kisa yoludur.

"Ask ve Evlilik, tipki at ve araba gibi birlikte yürür." En son ne zaman at arabasi gördünüz?

Askin gözü kör olabilir ama evlilik insanin gözünü açiverir.

Masallarda çiftler asik olurlar, evlenirler ve yasamlarinin sonuna kadar mutlu yasarlar. Bunlara masal denmesinin nedeni de budur zaten...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gelincik..

Doğrusu seninkilerde bir harika.. :lol: ve bunlarda seçtiklerim;

Erkekler kendilerini yorgun hissettikleri için, kadınlar ise meraktan evlenirler.İkisi de hayal kırıklığına uğrar. OSCAR WILDE :getlost:

Bir erkekle evlenmek uzun suredir vitrinde gözünüze takılmış bir şeyi satın almaya benzer. Çok hoşunuza gider, ama eve gelir gelmez evdeki hiçbir şeye uymadığını fark edersiniz. JEAN KERR :w00t:

ve favorimmm;

* Öyle kadınlar gördüm ki bir şiirle evlenmek için bir romandan vazgeçmeye hazırdırlar. KEATS :thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.