Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

erkek kaç kere aşık olur?

molina

Önerilen İletiler

genelde asiri kiskancligin altinda yatan baska birseyler vardir. ya kisisel problem ya uyumsuzluk, ya da "tam mutlu olmamak" kadar basit olay.

molina: kendine guvenmiyormusun?

mutlulugun sevgiline mi bagimli? ve sevgilin seni mutlu etmiyorsa neden onunla kaliyorsun zaten?

deli gibi asik olsaydin bu kadar dusunme alani bulamazdin herhalde.

zannedersem daha gencsindir bayagi (iyi anlamda algila). bence zamanin varken once kendini bul, sonra da o tumunle asik olacagin insani bekle. kendini bulduktan sonra o gelir, kafani boyle seyler doldurmasina izin vermez.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence erkekte aşık olmuyor.olduğunu zannediyor.bence insan bi kere aşık olur.yeniden aşık olduğunu söylüyorsa riskli.yha sana aşık değil canım yada diğer kıza hiç aşık olmamış...

bence ya dıger kıza asık olmamıs ya sana

yani aynı anda ikinize aşık olamaz ki sorsana adam gibi çocuga kime aşıksıun dıye..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama bi erkek son sewgilisine sana aşığım dediyse. öbürsü bitmemişmidir? 19 yasında olan bişeyle 16 yasında olan bişey aynımıdır.. elfrenn nie öle dedin şimdi::(

işte güzelim aynen anladıın gibi.16 yaşında adam aşık olmamış demekki

yoksa aşk dediğin bi kere olur.kendimden biliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kenan kaç kere aşık oldun demişsin yeşilsu 3-4defa oldum ve ben bunu gayet normal buluyorum çünkü zaman gecer insanlar değişir hep aynı kalmazlar .. bı sebebpten dolayı ayrılmış olabılırler bu demek deildirki başkasını sevipte bidaha aşık olamazsın ???

ve fakat bu başlıkları gördükçe ve okudukça

vahhh vahhhhh zavallı erkekler diyesim geliyor..

arkadaşlar neden böle wahladınızı anlamadım biraz açarmısınız lütfen..?????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ben bir kere aşık oldum .başka bir şehirdeydi ama yaz tatillerinde görüşüyorduk. (kızla konuşucam diye en az 10 kere türkiyenin bir ucundan öbür ucuna gittim. ama hep yanında annesi babası ve abisi oluyordu konuşamadan dönüyordum.aksi gibi abisi de arkadaşımdı)

kızın üniversite tercihlerini bile ben yapmışitım(bana yakın olsun diye hehehe)

kızla konuşucam diye 10 ay boyunca yaşamadığım rezillik çekmediğim zorluk kalmadı.

ve sonunda konuştum.

herşeyimi paylaşabileceğim biri var ama neden başka biri olmasın demişti.

o günden sonra duygusallıktan o kadar nefret ettim o kadar nefret ettim ki sonrasında ondan 10 kat güzel ve çekici kızlarla çıktım ama hiç birine aşık olamadım. ve zaman zaman aşık olunacak kızlarla karşılaşıyorum.%99 erkek arkadaşları falan çıkıyor.zaten hevesim kaçmış,aşık olamıyorum..

aslında iyi de oldu.aşık olmamak etkilemiş kıza ezilmemek demek.bir çiçek alıp o eskiden aşık kıza gidip teşekkür etmem lazım evet.sayesinde kimseye kapılmıyorum kapılsam da 3 günde geçiyo.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla hayatım boyunca 100lerce aşık erkek gördüm ama bir tane aşık kadın gördüm.

bence türk insanının duygusal yapısı aşık olmaya uygun değil.

kızlar aşırı ilgiden " vay be ben neymişim havalarındalar". bence,

aşırı ilgiden sıyırıyorlar ve kendielrine aşıklar.kendine aşık olan insan kendinden başka kimseyi sevemez.o yüzden türk kadını aşık etmek imkansız denecek kadar zordur hatta imkansızdır.

erkekler de ayrı bir alem. adam 30 yaşına gelene kadar 200 kişiden hoşlanır 192 sini sevgilisiyle ,nişanlısıyla kocasıyla görür, unutmak zorunda kalır,öyle adamda duygu mu kalır ya.

30 yaşına gelene kadar 30 kere red edilir.hepsini unutmak zorunda kalır.öyle adamda duygu mu kalır.

bence türk insanı aşık olmaz.kadın kimseyi beğenmez, erkeğe ise yedirmezler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Simdi karsi cinse bir soru;Seneler boyu deli gibi seviyorum diyen sinekten bile kiskanan aramayinca küplere binen sensiz bir hayati düsünemiyorum diyerek erkegi dogduguna pisman eden bir kadin neden birdenbire *Ya bitsin artik ben hayatima bir ceki düzen vermek istiyorum diyebilir?ve sonrada sanki yillarboyu hic seviyorum dememiscesine beraber yasamamamiscasina tek bir sevgi sözü kullanmama sarti ile arkadas olalim diyebilir?*Simdi bu kadinin yaptigi insani yönden nekadar dogrudur ve siz kadin gözü ile buna ne dersiniz.Ayrica erkek enayilikmi yapmis oluyor seneler boyu bu kadinin gercek gibi rol oynamasina kanmakla.yoksa kadin hala sevdigi icin arkadas olarak kalalim demistir.Hadi bayan arkadaslara bir ev ödevi,cevaplayabilen ve isteyen lütfen cevaplasin.

:online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hemen cevaplayayım, onu yapan kadın baskasına coook tan aşık olmusdur.kurtulma cümleleridir bunlar

molina sana açıkca bır şey söyleyeyım

psikolojık yardım almak kötu bır sey degıldır

dişine baktırır gıbı gıdebılırsın psikologa

aslında psikiyatrıste gıt kı belkı hastaneye yatman gerekır o söyler yat ıstersen bı sure tedavı ol dıye

kendını turk doktorlarına teslım et molına

sınırsız sonsuz mutluluga kavusucaksın boylece bızım guzel forumumuzda o guzel kafanı yormamıs olacaksın hem

tamam mı canım :wub: senı sevıyoruz bız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hemen cevaplayayım, onu yapan kadın baskasına coook tan aşık olmusdur.kurtulma cümleleridir bunlar

Bencede,cünkü gercekten seven bir kadinin bu kadar kolay ve basit bir sekilde ayrilmasi mümkün degildir,hayatima ceki düzen vermem lazim lafi sadece bir kiliftir.Ve zavalli erkek ise yillar boyu ona kanmis olmanin ve onun tarafindan kullanilmis olmasinin acisini cekmek zorundadir,Kadin ise keyfini yasamaya devam edecektir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw melıskooo cidden benim rahatsızlıgıma bu kadar kafa yorman iyi:) ama öğrenciyiz seans 150 mılyon cicim zorlar biraz beni

Aa rica ederim canım, erkek arkadasına söyle seve seve verır o parayı molina

sen o şarkıyı soyluyorsan bıle bu ılıskı bıtecektır

gıderek acı vermez bıten seyler

bıter buyuk asklar varoluslar baslar....

demek ıcınde dusuncen bu kı onu soyluyorsun.

ılerde yenı askların olacak hep tarıh tekerrurden ıbaret olacak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.