Jump to content

E.F.M.E

Φ New Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Nötr

About E.F.M.E

 • Rank
  Yeni Üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ŞEY HER ŞEY Beden yaş atmışı geçmiş, Akıl yaşı şaşmış, Ruh yaşı otuz üç, o hiç şaşmamış, Tövbe, Yüce Yardanın işi çokmuş, Dünya işlerine karışmazmış, Dünya işi onun gibilere kalmış, Yalan, hile, sözünden dönme normal imiş, Kendi gibilerine akıllı, şuurlu, medeni dermiş, Kendileri gibi olmayanlar çağdışıymış, Tüm sorulara cevap, kültür, medeniyet fışkırmış, Cevaplar, kısa öz, her şey, her şey çok güzel olmuş, Örnek her şey, çok güzellikler olmuş sayılmazmış, Her şey, her şey, Sizin güzellikler size yakışmış, Her şey çok güzel olmuş, her şey, en iyi şeymiş, Şey, her şey olmasa konuşulacak çok şey varmış, Yalan söyleyenin sığınağı şey, her şey, Sözünden dönenin kıvırması, mazereti, şey, her şey, Emanete ihanet neden? Her şeye, şey olmuş şey, Konuşacak sözü olmayanlara şey olmuş, her şey.
 2. ŞUUR AKLI TERK EDİNCE Hain gibi çalışıyor, Her şeyin en iyisini istiyor, Utanmıyor hep istiyor, Karşılığını ödemek istemiyor, Herkes aslan payı istiyor, Hain eşek gibi ayak diriyor, Aslan gibi et istiyor, Eşeklere ot, Aslanlara et doğal olan oluyor, Doğallığı savunuyor, sanallarda yaşıyor, Ne istediğini bilmiyor, Özgürlükten dem vuruyor, Sahipleri havla deyince havlıyor, Borç tasmalarıyla geziyor. Paylaşmayı sevmiyor, Mazlumların, masumların rızklarını çalıyor, Kanla, gözyaşlarıyla, zulümlerle besleniyor, Kendileri pis çamurlarda yüzüyor, Her kesleri kendileri gibi sanıyor, Çamur gözlüklerle etrafına bakıyor, Her tarafı çamur görüyor, Çamur gözlüğünü çıkarmayı akıl edemiyor, Şuursuz, haramlarla cenneti istiyor.
 3. BİRAZ Okumak için geldin büyük şehre, Daldın bilmediğin âlemlere, Gönderilen emekler flörtlere, Ananı Babanı düşün biraz. Bir dediğini iki etmediler, Hep seni düşündüler, Kendilerini ertelediler, Ananı babanı düşün biraz. Modalar, flörtler değişirler, Modalar büyük paralar yer, Aileler çalışır, senin gibiler yer, Ananı babanı düşün biraz. Moda kafeler, barlar, Senin gibileri ham yaparlar, Geleceğini bu günden yerler, Paran bitince sana bip, bip derler, Ananı, babanı, kendini düşün biraz.
 4. ELVEDA DEDİN Dumanını yelledin, Alın terini terledin, Kısa yolda çok terledin, Uzun yola hiç gelmedin, Huzurlu günlere, elveda dedin. Tembelliğe yelken açtın, Çalışmaya savaş açtın, Sağlığına zehirler attın, Hastalıklara haber saldın, Huzurlu günlere, el salladın.
 5. UYANANLAR VAR MI? Müslümanım diyen Münafıklarla, Dostsuz diyen gavurlarla, Türk’üm diyen, Yahudilerle, Kürt’üm diyen, Ermenilerle, Sürekli aldatılıyoruz, uyananlar var mı? Edebimizi, sağlığımızı bozuyorlar, Ailelerimize, Devletimize saldırıyorlar, Dinimize, Vicdanımıza perde çekiyorlar, Şuurumuzu, sabrımızı sınıyorlar, Birliğimize çomak sokuyorlar uyananlar var mı? Hangi kitapları okuyacağımıza karışıyorlar, Yiyeceklerimize, giyineceklerimize karışıyorlar, Kölelikleri, özgürlük, çağdaşlık sandırıyorlar, Haramları özendirip, Helalleri kötülüyorlar, Bizi özümüzden uzaklaştırıyorlar, uyananlar var mı? Yalanlara, hilelere köprü olduk, Hainlere, zalimlere yol olduk, Doğru söyleyenlere sus olduk, Yalakalarla, nemelazımcılarla olduk, Sosyal depremlere alıştık, uyananlar var mı?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.