Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Töre adı altında

yedison

Önerilen İletiler

Bencede Hepimizin Allah yardimcisi olsun.Töreyle Islamin alakasini anlamis degilim zaten.Bir takim cahil ve bilincsiz insanin yaptigi davranislar nelere mal oluyor goruyoruz.Aslinda yabancilar yanlis degerlendirerek bu konuyu onlarda ***** olduklarini ispatliyorlar bize.Cunku akilli olan insan bir kisinin yanlisini topluma mal etmez .

Saygilarimla................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Klasik bir soru vardır ya Bireyi suça toplum mu iter diye???

Onunda katkısı vardır derim...

Eğitimsizlik kişinin "aaa bugün de eğitimsiz olayım hadi" demesiyle olmaz tabi...

Görünüşü hoş ruhu boş insanlar gittikçe çoğalıyor ne yazık ki...

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne sanıyorsun. belediyenin dağıttığı şeriat propagandası kitapçığını okuyan adamın sen, töre konusunda çağdaş bakmasını mı bekliyorsun.

ayrıca şeriat propagandasına laf atmış olsak bile bu seni neden rahatsız ediyor?

cyrano yani heryerde islama saldırınız devam ediyor komünizm ve özgürlükten bahsediyorsunuz ama insanların dini inançlarına saldırı ile özgürlüğü bağdaştııramıyorum.şeriat töre cinayetini emretmez.üstelik bugün şeriatle değil cumhuriyetle yönetiliyoruz.kuranın neresinde karını kızını öldür yazıyor.amacınız dine saldırmaksa o ayrı konu .yoksa bana kaynak göstererek savunmanızı yapın.din düşmanlığınızla değil...ayrıca birileri islamı yanlış anlıyor ,yorumluyorsa bu islamiyetin suçumu sorarım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bozkurtmusti, yazılanları okumadan, kafana göre propaganda yapmayamı çalışıyorsun.

Birincisi sen şeriat propagandasını eleştirmemi nasıl dine saldırı olarak görüyorsun. Kimsin sen ?

Birde bana Cumhuriyetle yönetiliyoruz diyor. Cumhuriyet Türkiyesinde nasıl bir belediye şeriat kurallarını baz alıp aile kitapçıkları dağıtıyor.

sana kim İslam'ın suçudur dedi. Ne güzel iş be, bazı takkiyeciler Şeriat propagandası yapanları eleştirdiğinizde. hemen size din düşmanı diye saldırırlar. ama bu karanlık beyinlilerin, çok eski bir alışkanlığıdır.

Onlar tartışamazlar, saldırırlar.

Adamın yazdığına bak ya. Şeriat ne zaman dini inançlara saygı oldu.

Laik Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyorsun. Çektiğin şey şeriat özlemiyse, emin olabilirsinki bu coğrafya da bu yaşanmıyacaktır. ama tabi kendine şeriatın uygulandığı bir corafya seçme hakkın var. mesela endonezyanın açe eyaletine gidip, ele ele tutuştukları için kırbançlanan gençlerin infazını seyredersin.

ya da afganistana gidip recm edilen kadınları izleyip keyiflenirsin.

Ancak bu hayallerinizi Türkiye üzerinde kurmayın. ve Artık kimsenin yutmadığı ucuz takkiyelerede sarılmayın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

[ben bir ülkücü olarak Atatürkçü ve cumhuriyetçi bir vatanseverim.ve vatanımın düzenini baozan şeriatçıda olsa ,komünistte olsa ****** ******. ben senin şeriatçı dediğin o bağnaz kafalı **********,senin gibi komünistlerinde bu ülkenin düzenini bozmasını istemiyorum.Türkiye gibi herşeyin rahatça yaşandığı bir ülkede sen niye rahatsız oluyorsun ki.ben şeriatçı değilim ve M. kemal Atatürkün ilkelerine sonuna kadar bağlıyım .ama sen Atatürkün milliyetçilik ilkesini yok sayıyor ve Atatürk dahil bütün milliyetçileri faşistlikle suçluyorsun.niye kübaya gitmiyorsun ben ülkemden ve cumhuriyetimden memnunum ama merak etme bu ülkede ne şeriat nede komünizm uygulanmıyacak...bu ülkenin huzurunu ve düzenini bozamayacaksınız İslam ve vatan düşmanları...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne sanıyorsun. belediyenin dağıttığı şeriat propagandası kitapçığını okuyan adamın sen, töre konusunda çağdaş bakmasını mı bekliyorsun.

ayrıca şeriat propagandasına laf atmış olsak bile bu seni neden rahatsız ediyor?

Burada bir önyargı buldum;merak edenler bakabilirler;tam bir önyargı örneği...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.