Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BİR ŞARKI ARIYORUM

gwen_mge

Önerilen İletiler

selam arkadaşlar. ben ismini ve söyleyenini bilmediğim br şarkı arıyorum. Yabancı, çok yeni olmayan bir şarkı. Nakaratında " you are(ya da were) my first, you'll be my last, you re my inspiration" diye sözleri var. ayrıca nakarata girmeden önce "spanish eyes" geçiyor ama yaptığım aramaların hiç birinde bu şarkıyı bulamadım. bu şarkı bnm içn çok ama çok önemli eğer biliyorsanız lütfen yardımcı olun. şimdiden teşekkürler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam arkadaşlar. ben ismini ve söyleyenini bilmediğim br şarkı arıyorum. Yabancı, çok yeni olmayan bir şarkı. Nakaratında " you are(ya da were) my first, you'll be my last, you re my inspiration" diye sözleri var. ayrıca nakarata girmeden önce "spanish eyes" geçiyor ama yaptığım aramaların hiç birinde bu şarkıyı bulamadım. bu şarkı bnm içn çok ama çok önemli eğer biliyorsanız lütfen yardımcı olun. şimdiden teşekkürler.

bu iletiyi görüntüleyen 25 kişinin 1 i bile mi bilmiyor:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taylan beyciim farkında mısınız ne güsel bi takım olduk biz...

ratingi düşük başlıkları kurtaran,iyilerin dostu,kötülerin amansız düşmanı olduk...

batman ve robin olduk...

hatta erol evgin ve murat evgin bile olmuş olabiliriz...

ehi...

madonna ve bsb buldum ben,spanih eyes kelimelerini içeren....

bi de spanish guitar vardı, işinize yarar mı bilmem?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nazan HanımCım en güzel birşey yaptığımızı düşünüyorum. Ama ben Erol Evgin Murat Evgin ikilisine uyuzum, başka birileri olsak pek memnun olurum. Hanzel ve Gretel olabilir, Tom ve Jerry olabilir misal :P

Bir de sevgili arkadaşımız gwen_mge'den şarkıyı tırınım mınırım nımnım cıs tak nımmırını şeklinde mırıldanmasını istesek yapar mı acebağ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nazan HanımCım en güzel birşey yaptığımızı düşünüyorum. Ama ben Erol Evgin Murat Evgin ikilisine uyuzum, başka birileri olsak pek memnun olurum. Hanzel ve Gretel olabilir, Tom ve Jerry olabilir misal :P

Bir de sevgili arkadaşımız gwen_mge'den şarkıyı tırınım mınırım nımnım cıs tak nımmırını şeklinde mırıldanmasını istesek yapar mı acebağ?

zor olur kanaatindeyim lakin denemeden bilemeyiz diil mi taylancıım beyciim...

ben başlıyorum,arkadaşa örnek teşkil etmesi baabında...

tın mın tını mını tın,tın mını tın tın tın tın...

ben emel-erdal olalım derim,

zeki alasya -metin akpınar ya da...

david-victoria ya da

angelina ve brad de olur,evet evet hem konsepte de uyar...

hemen bi avatar bulmalıyım angelina'lı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
selam arkadaşlar ben fransızca bi şarkı arıyorum fb tv de platininin klibinde çalıyo nakaratında 'tuboğu fostuğo' diye bişe geçiyor bulursanız sevinirim teşekkürler

slm arkadaşım şu bahsettiğin fransızca şarkıyı bende ne zamandır arıyorum ne olur bulunca bana da yazarsan çok sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
arkadaslar 6 aydır bulamadım bir music bir bakarmısınız bulmama yardım edin sarkıyı kayıt ettim bir bölümünü linkide bu http://rapidshare.com/files/219045706/mp4.wma.html yardım ederseniz sevinirim ismini vermeniz bile yeter yabancı sarkı ama cok dinleyeniniz olmusdur sanırım

sana detaylı bir öm atmıştım aradığın şarkı hakkında herhalde o da eline geçmeyecek :)

Aradığın şarkı Ian Carey - Keep on Rising

6 aydır bu şarkıyı araman hayli ilginç :D bende ondan dolayıı inatla yazıyorum sana yardımcı olayım diye :D ne kadar iyi biriyim dimi.. :innocent: yok yok söylemeee utanırım :blush::shifty:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

bi jingle müziği var aradığım, çok tanıdık eğlenceli bir müzik ama nasıl tarif etsem bilemiyorum şaşırdım kaldım :)

çizgi flim müziği gibi matrak bişi :) "baribbibbara ribirabarum maribbibbararibirabarum" aynen böyle nakaratı var gülmeyin sakın :D saka bir yana bilen varsa yardımınızı istiyorum arkadaşlar :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi jingle müziği var aradığım, çok tanıdık eğlenceli bir müzik ama nasıl tarif etsem bilemiyorum şaşırdım kaldım :)

çizgi flim müziği gibi matrak bişi :) "baribbibbara ribirabarum maribbibbararibirabarum" aynen böyle nakaratı var gülmeyin sakın :D saka bir yana bilen varsa yardımınızı istiyorum arkadaşlar :wub:

-http://www.myvideo.de/watch/5127251/Barababa_Melodiestimme-

Bu olabilirmi.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

merhaba arkadaşlar.. duş sahnesi vardı klipte snra bütün asker dizilip selam veriyolardı sanki adı n ile başlıyordu.siyah beyaz ya da böle soğuk tonlardaydı klipte ranzalarda yatıyorlardı her askeriyede olduğu gibi.şarkının sözlerini hatırlayamıyorum ama r%b ve ingilizce bir şarkı.2003-2006 yılları arasında çıkmış olması lazım.yardım edersiniz çok sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

bi jingle müziği var aradığım, çok tanıdık eğlenceli bir müzik ama nasıl tarif etsem bilemiyorum şaşırdım kaldım smile.gif

çizgi flim müziği gibi matrak bişi smile.gif "baribbibbara ribirabarum maribbibbararibirabarum" aynen böyle nakaratı var gülmeyin sakın biggrin.gif saka bir yana bilen varsa yardımınızı istiyorum arkadaşlar wub.gif

Aradığın Şarkı Mark Simmons- Babarabatiri Keyifli Dinlemeler =)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam arkadaşlar ben fransızca bi şarkı arıyorum fb tv de platininin klibinde çalıyo nakaratında 'tuboğu fostuğo' diye bişe geçiyor bulursanız sevinirim teşekkürler

Ya Ben de Böyle Bir Şarkıyı Arıyorum Ama Bu Şarkıyı Bayan Söylüyo İçinde '' Tuboğu Fostuğo '' Gibi Şeyler Geçiyor... Sonra Ba baraa ba ba baraaaaa.. Diye Mırıldanıyor O Şarkıyı Bulabilirseniz Çok Sevinirim Yardımlarınızı Esirgemeyin Fransız Olması Lazım =(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.