Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ne zaman askere gidebilirim

Önerilen İletiler

Arkadaslar selamlar,

Ben 2005 de Makine Mühendisliginden mezun oldum ve bir sene tecil hakkimi kullanarak askerligimi 2006 ya (Agustos heralde) tecil ettirdim. Daha sonra 2005 Eylulunde isletme yuksek lisansina basladim ve bu haziran mezun oluyorum.

Sorumlarim;

1- En erken ne zaman askere gidebilirim, bunun icin ne yapmaliyim?

2- En gec ne zaman askere gidebilirim, bunun icin ne yapmaliyim?

3- Tecrubelerinize ve egitim gecmisime gore sizce yedek subay mi olurum kisa donem mi?

4- 2005 deki muayenem esnasinda doktora ameliyat oldugumu soylemistim ve O da sanirim A28 (A52 de olabilir ya da baska biş A ) ozurlu yazmisti bu ne demektir?

Yardimci olursaniz cok makbule gececek kafam allak bullak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar selamlar,

Ben 2005 de Makine Mühendisliginden mezun oldum ve bir sene tecil hakkimi kullanarak askerligimi 2006 ya (Agustos heralde) tecil ettirdim. Daha sonra 2005 Eylulunde isletme yuksek lisansina basladim ve bu haziran mezun oluyorum.

Sorumlarim;

1- En erken ne zaman askere gidebilirim, bunun icin ne yapmaliyim?

2- En gec ne zaman askere gidebilirim, bunun icin ne yapmaliyim?

3- Tecrubelerinize ve egitim gecmisime gore sizce yedek subay mi olurum kisa donem mi?

4- 2005 deki muayenem esnasinda doktora ameliyat oldugumu soylemistim ve O da sanirim A28 (A52 de olabilir ya da baska biş A ) ozurlu yazmisti bu ne demektir?

Yardimci olursaniz cok makbule gececek kafam allak bullak.

1 En erken Ağustosta Askersin 1 yıl tecilin ya ağustos ta yada kasımda biter büyük ihtimal ağustostur zaten tecil ettirdiğinde hangi zamana kadar olduğu sana söylenmiştir 12 ağustosta birliktesin haydi başarılar

2- en geçi bilmiyorum staj sonrası tekrar tecil hakkın varmı askerlik şb ne danış

3-tecrübelerime göre yedek subay olmak istiyorsan işaratle sen seçiyorsun büyük ihtimalde olursun açık varsa, çoğu kişi kısa dönem seçiyor

4 bunun ne olduğunu bilmiyorum

5 son nacizane tavsiyem kısa dönem seç derim ben neden neden diye çok merak ediyorsan özelden msj at cevaplamaya çalışayım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.