Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gözlem yeteneğiniz

mantequilla

Önerilen İletiler

http://img455.imageshack.us/img455/5157/yzbul2zo.png bu resme yaklasık 30 sn. bakın ve gördüğünüz insan yüzlerini sayın.ben 8 tane bulabildim idare eder..( eğer 11 tane bulursanız nerde olduğunu yazın bulamadım:( )
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

http://img455.imageshack.us/img455/5157/yzbul2zo.png bu resme yaklasık 30 sn. bakın ve gördüğünüz insan yüzlerini sayın.ben 8 tane bulabildim idare eder..( eğer 11 tane bulursanız nerde olduğunu yazın bulamadım:( )

işaretlemeyi bilemiyorum ama;

9 tane buldum...beyaz atın önünden başlayıp doru atın arkasında biten ağaç sırasında 4 tane yüz var...

doru atın hemen bittiği yerde taşlarda bitane,

resmin sağ alt köşesinde kocaman bitane,

hemen onun soluna doğru daha küçük bitane daha,

dere gibi gözüken bölümün (sol köşeye doğru ağacın dibinde) 2 tane yan yana,

toplam 9 tane...........

birde sağ üst köşede çalıların önünde var ama ondan emin olamadım..benziyor....eğer kabulse 10 oluyo..... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8 tane görebildim arka planda karanlık bölgede bir tane daha var gibi ama emin değilim çoğu karanlıkta kalıyor.sol taraftaki ağaçların yapraklarında 2 tane varya, sanki onların da solunda büyük birtane daha var gibi ama ağzını göremedim.8 tane net var :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tam 11 tane net var..arkadaki ağaçlarda 6 tane,akarsuyun etrafında bir tanesi kocaman olmak üzere 5 tane..onun dışında ağzı ya da tek gözü olmayan yani net olmayan iki tane daha var..

agaçlarda sen söyleyince bi tane daha gördüm fakat 6. göremedim...o nerede

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

leyla beyaz atın kafasının bittiğiyerde bir hemen önünde kocaman bitane daha..arka karanlık bölümde 3 tane......11 oldu ama ben ağaçlarda 5 gördüm.....

Alahım üşüttüm mü :wacko::blink::sweatingbullets: her bakışta görüyorum,toplam 15 filan oldu..ağaçlarda sol başta bir tane var hatta gülümsüyor..ağaçlardaki 8 oldu şimdi ama,1 tane de atların ortasında oluşuyor ama diğerleri kadar bütün değil.. :sweatingbullets: yapmayı bilsem hepsini çizer koyardım :unsure: bakmayacağım bir daha :pinch:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alahım üşüttüm mü :wacko::blink::sweatingbullets: her bakışta görüyorum,toplam 15 filan oldu..ağaçlarda sol başta bir tane var hatta gülümsüyor..ağaçlardaki 8 oldu şimdi ama,1 tane de atların ortasında oluşuyor ama diğerleri kadar bütün değil.. :sweatingbullets: yapmayı bilsem hepsini çizer koyardım bakmayacağım bir daha

benimki 11 de kaldı ..hiç 11 bulan çıkmamış.. -_- ben aştım canem kendimi.... :kiss:

seni bilemicem....... :w00t::P ne iş 15 falan.... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende tecrübe var canım..eskiden de özellikle loş ışıklarda duvar kağıdı desenlerini,odada bulunan eşyaları ve her türlü gölgeyi insan yüzüne uyarlardı benim gözlerim.. -_- gene aynını yaptı.. :unsure:

valla 11 net,12. de çok net ama tek gözü biraz muallakta.. :w00t: ötekilerin de ya tek gözleri ya da tek ağızları aman ağızları yok ama varlar.. :online2long::grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende tecrübe var canım..eskiden de özellikle loş ışıklarda duvar kağıdı desenlerini,odada bulunan eşyaları ve her türlü gölgeyi insan yüzüne uyarlardı benim gözlerim.. -_- gene aynını yaptı.. :unsure:

valla 11 net,12. de çok net ama tek gözü biraz muallakta.. :w00t: ötekilerin de ya tek gözleri ya da tek ağızları aman ağızları yok ama varlar.. :online2long::grin:

teçrübe nerde olsa farkediliyo canım...... :D

bende diyorum ki bu topiğide katledip bi tecrübe daha edinmesek mi..? :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

11 den fazla bulanı tanımlayamamışlar, siz tanımsızlar sınıfına giriyorsunuz o zaman Taurusmutis ve Leylam... :w00t:

11 yüz var diyorlar, Taurus 15 buluyor, Leylam 17 buluyor, zorlayın biraz daha bence orda 100 tane yüzsüz var... :whistling::wassat:

gördüm gördüm birini gördüm :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Abicim yatmasaydın,yirmiye tamamlasaydık diyorum..resmin her yeri yüzden oluşuyor sanırsam,senin bulduklarınla benimkiler 17 oldu..:blink::w00t:

Senim kırıcam Leyla'cım..;) Bak bunlarla (Mavi daireler) 19 ediyor..Resmi yan çevirince de Gargamel suratlarla sayı 21 oluyor..:D

12yzgv6.jpg

yanbulky1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacim,şimdi bize ne diycez.. :wacko::unsure::laughing:

Abicim,sağolasın valla 21 sahiden..şey..söylemeye çekiniyorum ama..ağaçlardaki en sağdaki yüzün hemen solunda ortada bir tane daha..daha görmekteyim.. :blink: tamam tamam sustum..yok,yok.. görmedim birşey.. :mellow::fear:

Neden 11 dediklerini anlamadım,bir sürü var.. :closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.