Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ayrılık,izlenmeye değer

suheda

Önerilen İletiler

Şaşmaz ailesinin yeni dizisi ayrılık.

İlk iki bölümü oynadı show tv ekranlarında p.tesi akşamları 22:30 yayın saati,ilk bölümünü tesadüfen izledim çok beğendim.İzlenmeye değer görüyorum umarım reyting kurbanı olmaz.

Pana Filmin Türk genciyle Ermeni gencin aşkını anlatan Ayrılık adlı dizisi...

Bir sevda hikayesi...1970’lerin Türkiye’sinde Ermeni kızı Maria ile Türk genci Yunus arasında yaşanan sevda, Erivan-Los Angeles hattında bir hasret hikayesine dönüşür. Ayrılıkla geçen yıllar, Asala cinayetlerinin de işlendiği, Ermeni diasporası ile Türkiye arasındaki gerilimin en sıcak zamanlarıdır. Diaspora’nın beyin takımı tarafından büyütülen Yunus ve Maria’nın kızı Aslı, yıllar sonra geçmişini ve “aslı”nı aramak için geldiği İstanbul’da babasından önce Kerem’ini bulacaktır. Ayrılık, hem ayrı düşülmüş sevdaların, hem de aynı topraklarda aynı türkülerle büyüyüp, ayrı düşürülmüş iki halkın hikayesi…

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

-Kimsin sen?

-Ben hiçim

-Hiç olmak nasıl birşey?

-Hiç aşık olmaktır,evvela hiç olursun sonra hep olursun.

Ayrılık kuru bir vehim ayrılık kim,ayrılan kim?Birliğimiz gerçek ise bir noktadır yedi iklim.....

Kader ayrılıkmıydı,kader kavuşmakmıydı.....

Dizinin replikleri süper gerçekten izlenmeye değer şuan tv de tek takip ettiğim dizi bu,yalnız şu yayın saatini biraz erkene alamazlarmı çok geç başlayıp geç bitiyor malum sabah mesai :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.