Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KARNE zamanı

kaan_bebeto

Önerilen İletiler

bir konuşma karne sonrası

babası :kızım karnen nasıl ?

kızı: baba varya bizi gelecek sene kurban bayramından masraftan kurtardım baba benim karnede yeterince tosun var :lol::lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:

-"Getir bakayım şu karneyi!"

-"Al baba..."

Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.

-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"

-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

:lol::D öylee iyii olmuş...ohh... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gülüyoruz hoş ama

burdan tüm velilere bir nasihatta bulunacam lütfen çocuklarınızı dövmeyin ,kötü söz söylemeyin karnesi kötü diye ....

helde bu ilk yarı sonunda sömestır zamnında bunu kesinliklen yapmayın ,düzeltme şansı oldugu bir zamandır ...

gerekirse 15 gün ceza verin ,cezadan kastım 15 gün boyunca ders çalışmasını söyleyin ,ama sakın olaki çocuklarınızı dövmeyin yada

kötü söz ,bir kötü bakış yapmayın lütfen .. :excl:

bu öğrenci psikolojisinde çok derin izler bırakabilir ...bu siz e kim ve nefret olarak geri dönebilir lütfen veliler....

bu derslerin nasıl kötü oldugunu sorup ne yapması gerektiğini sizler söyleyeceksiniz çocuklarınıza ..belkide büyük sorunları var

çocuklarımızın ...dayak ve kötü söz ve kötü bakıştan kaçınalım ...derslerinin nasıl düzeltir onu tartışın ama sevgi ve şevkat vererek

onu teslli ederek .ama şunuda unutmamak gerek kesinliklen çocuklarımızı ,kardeşlerimizi kendi haline bırakmamalıyız ,gözetim

altında olmaları laım ama rahatsız etmeyecek bir şekilde .

Gelecek TÜRKİYE genç nesillere , genç nesillerinde bilgiye sevgiye şevkate ihtiyacı var ...lütfennn annelerimiz babalarımız

BÜYÜKLERİMİZE SESLENİYORUM lütfen.. :excl: inşallah yardımcı olabilmişimdir birilerine. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
ben 6 ya gidiyordum sanırım karnemde bir sürü 2 vardı onalrı daksille 4 yaptıgımı hatırlıyorum ama arkadaşlar bakın ben yinede o kadar yalancı bişey degilmişim ya 5 yapsaydım

:unsure:

pehehehehe halal olsun afferim yaneee... ya beş yapsaydın anlaşılırdı demiii ...zeki kızşş canımmmm :D:D:P;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.