Jump to content
Sign in to follow this  
Mehdî

VE PLATONİK AŞIK YAZIYOR:

Recommended Posts

VE PLATONİK AŞIK YAZIYOR:

beyin yandı bitti kül oldu savruldu.muamma-i labirent imişim ben ne içerde ne dırşarda işte enellabirent ben labirentim.hayırda şer şerde hayır vardır hayırda şerde Allahtandır ama Allah hayırdan razı şerden razı değildir.ali dedi: sen önce hakkı bil sonra batılı anla.beni olduğum gibi kabul et dedin ama haksızlığa kulak vermedin.ben ve sen bana ve bize haksızlık ediyorsAN BEN buna nasıl razı olurumda seni nasıl anlarım empati ise ben senin empatini nasıl kurayım eşitlik ise bana göre er olan eri dişi olan dişiyi doğurmalı ama bu gayretullaha dokunurdu.ben adem sen havva olsan bile sorun asırlık mülenyumluk aklın ve ruhun terminolojisi işte budur sen sende olanın ne olduğunu bilmeden sen sende olanın ne istediğini bilmiyorsun AMA HIMMM UMUT VAR GİBİ YİNEDE???

...bizim sonumuz bir olsunda ??? işte burda yakaladım seni sen o sonu nerden bildin ve o son burda mı orda mı diye sorsam.sen o sondan ne haber sin bi habersin bence son sonsuza bağlı son mu başlangıcın başındaki son mu sen ne bildin o sonu aklın ve ruhun birlikteliğinde mi kalbin ve bedenin birlikteliğinde mi bu son yada hepsi mi? bu bizim terminolojimiz tamam bildim de sen o sonu nerden bildin şimdi bana hesap ver ben o sonu bildim ve bilmekte hala israr etmekteyim ama sen blöfçüsün bu sondaki şek ve şüphe damarlarında kaynayan kan misali aslında sen septik bir empati ile sempatik olmaya çalışan piyonsun.ama ben BİG EGO BENG sahibi bir benim beni olan ben sende göremedim o beni ama sen gül ben bülbül olduk dememi bekliyorsun hayır gülde bülbülde bilmedi bu meseleyi de o yüzden güldü bülbüle işte aşk işte aşık işte maşuk sen seç birini maşuk isen sen bülbülsün ben gül ve aşk benim kokumdur ben aşık sen maşuk ama aşk aramızda bir çöpçatan :)))

...anlaşırsak tartışma biter.ademe ruh üflenmiş ama havvaya ruh üflenmemiş diyor birisi bu yüzden kadın ruhsuz der biri adem havvayı özümser kaburgasından olduğu için.havva ademden oldu isa meryemden gelin güvey farketmez dişi ise fıtratta insan ve sonra cinsiyetleşiyor ama yinede hormonal oynamalar ile bi seksüel lezbiyen homoseksüelleşiyorsa topluluklar biz ne yapabiliriz hızıra sormuş birisi halin nedir? hızır demiş ki insanları çilesi çilemiz yoksulluğu yoksulluğumuz çaresizliği çaresizliğimiz olmuş hızır da hıdır da ilyasda bir muamma ama birde deniz kızı varrrrr?

çarşı karıştı çömlek patladı cin şişeden ok yaydan çıktı bu ne abii yaaa biz burda abazan abazannn onlar orda amazon amazonnn ne bu yani şimdi ama cennette yerleri varmı? bence herkes kendisine 100 sopa vursun yada sado mazo sex yapsın :)))

"yine labirente sardın sarmalım cevap hakkımı yitirdim duygular intihar etti tek tek gözümden yaş gelmez oldu fazla NAZ aşk usandırır işte bu ismi ile müsemma cismi ile mücessim oldu işte ben işte sen ama yok ben yok sen yoktan var olmak için mi yeniden başa dönmek mi muradın sen beyaz atlı prensini bekle ben siyah atlı prensesimi öyle mi?" (VE PLATONİK AŞIK YAZIYOR.)