Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

aşık olunacak adam evlenilicek adam değil midir?

sanemavi

Önerilen İletiler

Kadınlar genellikle evlenicekleri erkeklerde sadakat, bağlılık, dürüstlük, para, baba olabilme gibi kriterler ararlar. Genellikle çok dikkat çekmeyen sakin adamlarla evlenirler.

Oysa sevgili seçerken onları eğlendiren, korkutan, heyecanlandıran, yakışıklı adamları seçerler.

Sizce aşık olunacak adam evlenilicek adam değil midir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadınlar genellikle evlenicekleri erkeklerde sadakat, bağlılık, dürüstlük, para, baba olabilme gibi kriterler ararlar. Genellikle çok dikkat çekmeyen sakin adamlarla evlenirler.

Oysa sevgili seçerken onları eğlendiren, korkutan, heyecanlandıran, yakışıklı adamları seçerler.

Olmayabilir....

adamları böle ayıramassın ıstedıgınle cıkıp ıstedıgınle evlenebılırsın

yanlıs bısı yaparsan da ''gıttın gözunu cıkardın'' sözüne uymus olursun.

ama cıkıcak erkek cılgın olan evlenılcek erkek huzurlu aıle babası portresı cızmemıs olabılır

onu bu sekılde sınıflandırmak yanlış.. Gönul bu ferman dınlemez bılıyorsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu durumdaki asıl madur evlenecek erkek modeli klasmanına giren erkeklerdir. bu erkekler heyecen vermediği (denemeden karar verirler bi de) sade oldukları için seçilmezler ve gençlik döneminde özellikle bayanlar ( conconiler) ........... tipli (anladınız siz :D ) erkeklerle çıkar ve ilişkilerin sonunda "h*yv*nsın sedaaaat!" nidası duyulur. bu ses durgun ve güvenilir limanlara açılmak zorunda kalan hasarlı gemilerin çaresizlik sirenidir...

böyle bi ayrım yok demek kişisel bazda kabul edilir ancak toplumda malesef var....

(bkz. kadınlar ne ister?)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçektende bayanlar kendisini heyecanlandıran, eğlendiren, güldüren, yakışıklı adamlara aşık olurlar.

evlenecekelri zaman ise "ay bu evlenilcek adam değilmiş ama aşık oldum bi kere neyse aşk bitince ayrılır evlencek birini bulurum" demezler :lol: ama aşık oldukları adama birkaç artı özellik yüklemek isteyebilirler :) Şöyleki biraz daha güvenilir olmasını, dürüst olmasını, işinin olmasını (hatta mümkünse bol paralı bir iş -_- ), çocuk sevgisinin olmasını isterler. Eeee istemelidirlerde zaten akıllı kadınlar bunu yapar. Aşkmış, heyecanmış, yakışıklılıkmış hepsi biter hiç birşey kalmaz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçektende bayanlar kendisini heyecanlandıran, eğlendiren, güldüren, yakışıklı adamlara aşık olurlar.

evlenecekelri zaman ise "ay bu evlenilcek adam değilmiş ama aşık oldum bi kere neyse aşk bitince ayrılır evlencek birini bulurum" demezler :lol: ama aşık oldukları adama birkaç artı özellik yüklemek isteyebilirler :) Şöyleki biraz daha güvenilir olmasını, dürüst olmasını, işinin olmasını (hatta mümkünse bol paralı bir iş -_- ), çocuk sevgisinin olmasını isterler. Eeee istemelidirlerde zaten akıllı kadınlar bunu yapar. Aşkmış, heyecanmış, yakışıklılıkmış hepsi biter hiç birşey kalmaz...

Doğru aslında...

düşündüm de yakısıklı bırıyle cıkmıstıum gecen yıl ama evlenılcek adam olmadıgını düşünüyodum konusmadıgı sarkmadıgı kız yoktu yakısıklı da degıldıde saga sola sarkıyodu ..

koca olmaz yani öle de düşünüyoruz cidden de .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

aslinda guzel bir dusunce ben ciktigim cocuklarda beni eylendirmesini ne biliyim guzel vakit gecirmek isterim ama asla onlarla evlenmek istemem cunku o tiplerle evlenirsem cabuk SIKILIRIM...

yani benim evlenicegim tip biraz daha oturakli davranislariyla herseyiyle ben burdayim demeli ama

eylenilecek tipler sadece markalardan guzel seylerden bahseder baska seyler onlari ilgilendirmez hayat eylence bak keyfinee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında kadınlar ve erkekler aynı şeyi isterler.

biras oturaklı sadık birini arıyolar evlenecekleri zaman.

çıktıklarını da fazla ayırmıyolar.biras hoşlansın yeter. :)

Çıktıklarınıda fazla ayırmıyorlar derken ?... Çıktıklarındada gerçekten sadık oturaklı birini arıyorlar sence?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

Çıktıklarınıda fazla ayırmıyorlar derken ?... Çıktıklarındada gerçekten sadık oturaklı birini arıyorlar sence?

eğer ilişki ciddise ararlar.ama takılmak amaçlı ise bence biras hoşlanması yeter.ayırmaya gelince ben her önüne gelenle çıkmak demiyorum. :sweatingbullets:

sadece biras vakit geçirdikten sonra çıkabiliyolar. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.