Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
Damien

Hayatın dengesi

Önerilen İletiler

benim gözümdeki hayat, dengelerin olduğu hayat. karşıt kutupların varlığı kesindir ve tarihin her dönemi içinde birbiriyle bir denge kurmaya çalışmış olan bu kutuplar dinamikliklerini yıllarboyu sürdürmeye devam ederler. din, siyaset, futbol vs her alanda böyle olmuştur. kutupların dengeleri bazen değişim gösterse de karşıt kutupların dinamikleri devreye girer ve dengeyi sağlar. iyi ve kötü daima varolacaktır. çünkü daima iyinin varolduğu bir dünyada belirsizlik hakim olur. her şey iyi, peki şimdi ne yapıcaz gibi bir düşünce. bir şirketi düşünün, ortaya çıkan sorunları çözmek için kurulan bir departmandaki elemanlar hiç sorunla karşılaşmasa o zaman onların da ordaki işleri biter.

 

kutuplardaki bu denge doğal olarak karşıt kutupları birbirine rekabete zorlar. bu da standartların gelişmesi, yükselmesi anlamına gelebilir. bu varsayımım bana şunu düşündürüyor ki bu karşıtlıklar da varlığını koruyacak yıllar boyu.

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.