Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Terk eden Akrep erkeği

helll

Önerilen İletiler

Çok kötü durumdayım yazmadan rahat edemeyeceğim. 1 ay oldu ayrılalı ama hayata dönemiyorum agır atlatıyorum. eski erkek arkdasım akrep burcu. baslarda cok peşimden kostu uzun bi süre ama ben hç istemedim sonr bi şekilde ikna etti ve başladı ilişkimiz... cok kavgalar ediyorduk. ayrıldık barıstık hiç bizaman aynı frekansa gecemedik ama bi şekilde birlikteydik ve ne yaparsam yapayım beni bırakmazı hissediyordum . bi süre sonra işler değişti ve soguklugunu hissetmeye basladım soguk davranyor tatlı laf etmiyordu bi ara yinebir ayrılıdk sonra barıstık ve ne yaptıysam seni sevdiğim için yaptım dedi barıstık yine ama o barısmadan sorna daha da kötü oldu herşey buz gibi bir adam sürekli ayrılık mesajları ima eden ve ayrıldık bitti seni sevmiyorum artık olmuyor ısınamıyorum dedi 1 yıl sonrasında ve bitti ve gözlerinde ki o donuk buz gibi bakışıyla gittim yanından aglayarak. toparlanamıyorum ne yapacagımı bilemiyorum. haberini aldım gecenlerde cok mutluymus rahatmış güzelmiş hakkımda olumsuz şeyler söylemiş aklım almıyor inanamıyorum yaşadıklarıma onun tarafından. Nasıl atlatacagımı bilmiyorum benzer şeyler yaşayan var mı ? bu tarz birşey yaşayıpta geri dönen pişman olan ya da artık dünya dursa batsa geri gelmez mi ? bir umut arıyorum ve hala neden bukadar seviyrum bilmiyorum xenforo-smilies-kk43.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.