Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mikroskopik ortam karıştırıcılar...

kralx

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar iletimin başlığı gayet bilimseldir..

Neden mikroskopik ortam karıştırıcılar; Bir çok arkadaşımızın bir çok konuda fikrinin bittiği anda yada dayanağının tükendiği anda ustaca konuyu başka yerlere kaydırma, olayla ilgisi olmayan vurgular ve tespitler yapma, konuyu kişiselleştirip ortalığı toza boyama ve ne kadar yazarsan yaz yazılanı görmezden gelme....

Ve son olarak bütün tartışma topiclerine sünger çekermişcesine, BİR TEK BAŞLIK ALTINDA TOPLANMASI mümkün olan bilimsel gelişmeleri ayrı ayrı başlıklarda verme..

Ben buna mikroskopik ortam karıştırıcılar diyorum..

Neden mikroskopik; çünki çok kurnazca, görünmeden ve sinsice... :)

Sevgili adminim belki bu başlığı sileceksiniz ama silinmeden bir kaç arkadaşın okuması bana yeterli olacaktır..

Saygılar-sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili sayman sende haklısın arkadaşım ama bildiğin gibi topicler aynı zamanda tartışma platformudur..

Söz konusu arkadaşımız nispet yapar gibi her bir haber için seri bir şekilde birer başlık açmış..

Sanki bu haberler üzerine tartışacağız..

Tamam haber güzel birşey ama bunların hepsi bir topictede verebilir..

Niyetim kimin ne yaptığına karışmak değil zira buranın bir yönetimi var..

Ancak tartışması devam eden konuların korozyona uğratılma isteği var gibi geldi bana ve bir kasıt sezdim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Böyle bir başlık açıp, böyle bir yazı yazması gereken en son kişi sensin kralx... Zira söylediklerin tamamen senin yaptıkların için geçerli. Neden mi ?

1-"120 milyon yıllık harita bilgilerimizi altüst edecek" başlığı altında insanlığın daha önce de üstün medeniyetler kurmuş olduğunu iddia ettin, buna herhangi bir dayanak getiremediğin için konuyu kıvırıp lafı "ilk insan" a getirdin.

2- Evrim ile ilgili bilimsel makaleler, akademisyenlerin evrim karşıtlarına ilişkin söylemleri ve açıklamalarını getirdik. Verecek bir karşılığın olmadığından konuyu sözde "evrimcilerin itiraflarına" getirdin.

3- Malum yerlerden copy/paste yaptığın "evrimcilerin itirafları"nın sahte olduklarına dair deliller getirdik, açıkça yalan söyleyerek , link orada durduğu halde onlara cevap verdiğini söyledin. Ben "Bunlar nedir ? Bunları açıkla" dedim, sen "onları boşver sen şu yazdıklarıma cevap ver" gibi çocukça söylemlere geçtin.

Şimdi de işi iyice pişkinliği döküp böyle bir başlık açmışsın. Kutlarım seni...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.