Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

HTC ChaCha Hafıza Kartı Çözüm Yolu Ama Yapamadım

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar ben bir çözüm yolu buldum ama bunu yapamadım anlayan varsa bana yardım edermisiniz lütfen özellikle bundan anlayan birisi varsa lütfen beni facebookdan eklesin Buğrahan Başlık yazın tek ben çıkarım lütfen beni ekleyin bana yardım edin....

ÇÖZÜM YOLU

HTC Sync
Google Android SDK (Uygulamayı çalıştırdıktan sonra Android Tools'u yükleyin.)

Her şey hazır ise başlayalım smile.png

1. HTC Sync ile telefonunuz bilgisayarınıza bağlayın.
  2. Android SDK'yı kurduğunuz klasöre gidin ve içinde adb.exe olan Tools klasörünü bulun.
  3. Bu klasörün üstüne Shift tuşuna basılı tutarak sağ tıklayın ve "Komut penceresini burada aç" deyin.
  4. Açılan komut penceresinde “adb shell” komutunu girin. Bu komutu girince bir hata vermesi lazım sistemin. Komutu tekrar girin ve HTC Sync ile telefonun bağlantısı kesilecektir. Telefon USB Hata Ayıklama Moduna girecektir ki biz de bunu istiyoruz zaten.
  5. İkinci denemeden sonra ekranda $ simgeli yeni bir satır göreceksiniz.
  6. Buraya şimdi şu komutu girin: “pm setInstallLocation 2” ve Enter'a basın. Bu komutu girdikten sonra bir şey girmeyin ve 30 saniye bekleyin. Komut satırı otomatik olarak kapanacaktır.

Bu işlemden sonra artık Google Play'den yükleyeceğiniz uygulamalar telefonunuzun SD kartına yüklenecek ve artık daha fazla dahili hafızaya sahip olacaksınız.
Yine bir tavsiyemiz de Google Play'den APP2SD uygulamasını indirmeniz ve bu uygulama ile dahili hafızaya yüklü olan uygulamaları SD karta taşımanız.

Widget'ları taşımayın zira Widget'lar SD karttayken çalışmazlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.