Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Site Yöneticilerine

Insomnia

Önerilen İletiler

Merhaba

Yeni bir internet kullanıcısı sayılmam. Hatta internet ilk olarak yaygınlaşmaya başladığında tanıştım internetle. Interneti daha çok kendi bilimsel çalışmalarım ve araştırmalarıma dönük olarak kullanırım (işim gereği). Kısmende eğlence amacıyla tabi. Ancak internetin en sevdiğim yönü ülkemizin ve dünyanın her yerinden birtakım insanların buluşabilme ve duygu-düşüncelerini paylaşabilme imkanına sahip olmaları. Internette bu olanağı sağlayan yerlerde şüphesiz Forumlar,mesaj panoları,gruplar ve chat ortamları. Ancak her zaman kaliteli,seviyeli ve akılcı bir biçimde fikir alışverişinde bulunabileceğiniz türden ortamlar bulmak kolay değil. İşte Turkish-Media nın forum bölümünede bu beklenti ve düşüncelerden yola çıkarak üye oldum. Elbette her sosyal yapının birtakım düzenleyici (bazen sınırlandırıcı bazen izin verici) kuralları olduğu gibi buranında var. Şu ana kadar gönderdiğim mesajlarımın bir veya ikisinde belki bu kuralların bilmeyerek bir ölçüde dışına çıkmış olabilirim ancak bana gönderdiğiniz tüm uyarı mesajlarının haklı olduğunu düşünmüyorum. Özellikle bazı mesajlarımın silinmesini ve bunun için gösterilen gerekçeleri hiç tatminkar bulmadığımı belirtmek isterim.....

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bizim görevimiz kuralları ihlal edenleri uyarmak.Yani herkes 1-2 tane kural ihlali yaparsa üye sayımıza bakacak olursak bunun altından kalkmak zor olur.Bu nedenle iletilerinize dikkat edin.Bizler sitede değil gibi gözüküyoruz pek yazı yazmadığımız için ama bizler sitedeyiz ve takip ediyoruz elimizden geldiğince bütün iletileri.

Burası özgür bir platform herkes düşüncesini forum kuralları dahilinde yazabilir...

Kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.