Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ltfn yardım edin ne yapacagımı bilemiyorum çok acil...

mhnds

Önerilen İletiler

2.5 yıldır bir ilişkim var son 2 haftadır telefonunu meşgul görüp sordum iş yerinde sorunlar oldugunu ve psikolojisinin bozuk oldugunu söyledi destek yardım alıyormuş ve bu sorunlarının üstüne bende çok gidip sıkıp bunaltıyormuşum arkadaşımlada bu tarz konuşmuş ben arayıncaya kadar arama bekle bi 3 gün 4 gün kafamı toparlayayım ve sende bana biraz olsun değiştiğini göster dedi en son 2 gün öncesine kadar msjlarıma cvp veriyordu 2 gndür msjlarıma cvp yok aradıgımda cvp vermiyor yada verdiğinde müsait değilim sonra konuşalım diyip kapatıyor sizce ayrılmak mı istiyor yoksa gerçekten iyi değil mi anlayamıyorum sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım onu kaybetmek istemiyorum ltfn yardım edin bana 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayrilmak istiyor da olabilir ;

madem ki sana

''sen de bana biraz olsun degistigini goster'' dedigine gore !!

bence cikmaza girince oluruna birakarak hareket etmek en guzeli ..

bazen dogal gidisatin orijinalligini yapay mudahale ile baltalamamak lazim smile.png)

ne yapitiginin pek bi onemi kalmiyor ; tabi ki dayanamayip aricaksin, biseyler yazicaksin ama bence kesin cozum olarak ilk once telasini yenmelisin ..

kadin; telasi degil guveni hisederse adamin kahrini bile ceker tongue.png farkinda olmadan

anonim:D

ama cikmaza girdiyse o baska

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kafasını karıştıran siz olmasaydınız sizinle  herşeyini paylaşırdı eminim... Ama ince bir nüans var burada! "sende biraz olsun değiştiğini göster" demesi sizden bazı beklentileri olduğunu ve  değişmediğiniz içinde böyle bir telkinde bulunduğunun açık göstergesidir! kesinlikle sorunu sizsiniz!  

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazen iliskiyi kurtarmak gerek

bazen de kendi kendine kaldigin zaman kendini

iliskiler insanin benligini somurebilir ; bitecegi varsa birak bitsin ; kurtulacagi varsa kurtarmak icin once bitmesini bekle ; yenilenme zamani geldiyse eskiyi tamamen birakmak lazim ..

kiza degil ayriliga odaklan ; kiza odaklanarak ayrilmis izlenimi verme sakin ; kendi kazdigin kuyuya dusersin biggrin.png tamamen terket smile.png

kadinlar iliskiyi kurtarmak icin neler yaptigina bakmaz ; yaptigin seyi ne kadar sahiplenerek yaptigina bakarlar ..

sen ise neler yapabilirim diye dusunuyorsun sanki .. bu halde en sevdigi seyleri de yapsan cikmaza sokarsin

bence ayrilip kendini kesvetmek icin iyi bi firsat ; ))  zira degisemeyebilirsin ; ))

bicoklarinin dediginin aksine ayriliklarda da harika lezzetler olur ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.