Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AJANSIMIZA DAVET

cast33sumruonat

Önerilen İletiler

Haziran / 2006 AJANSA ÇAĞRI …

Ajansımızın yirmi yıldır reklam sektörüne, reklam oyunculuğu ve reklam seslendirmeleri konusunda hizmet veren bir casting ve production kuruluşudur.

Ajansımıza kayıtlı olan birçok tiyatro sanatçısı ve oyuncular bu güne dek pek çok reklam filminde rol almışlardır.

Son yıllarda TV dizilerdeki artış nedeni ile bu kapsamda da çalışmalarımızı sürdürmekte ve dizi oyunculuğu portföyümüzü geliştirmekteyiz.

Ajansımız bünyesinde, muhtemel bazı projelerde, reklam veya dizi oyunculuğu kapsamında çalışmak isterseniz sizleri ajansımıza bekliyoruz…

Ajansımızda tiyatro sanatçıları ile ilgili olan çalışmalarda oyunculuk sözleşmesi yapılmamaktadır.

Ajansımızda oyuncu adaylarının fotoğrafları çekilmekte ve çekilen fotoğraflar internet sitemizde yayınlanmaktadır.

Bu çekimleri ajans kendisi yaptırmakta ve oyunculardan herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Bugüne dek bizimle çalışan bazı tiyatro ve sinema sanatçıları.

Salih Güney, Bekir Aksoy, Berna Laçin, Ayhan Kavas, Mehmet Çerezcioğlu,

Gül Akelli, Meral Küçükerol, Atilla Yiğit, Melda Gür, Nilgün Belgün, Deniz Uğur, Emin Ant, Uğur Taşdemir, Metin Zakoğlu, Erkan Sever, Mümtaz Sevinç, Gürol Güngör, Berat Yenilmez, Taylan Erler, Bilge Zobu, Savaş Dinçel ….

2006 yılında yeni projelerde birlikte çalışmak dileğiyle …

Esenlikler ... Başarılar …

CAST 33

Sumru Onat

Akarsu Cad. Koç Apt. 50/1 Cihangir İSTANBUL

Tel. 0212 244 15 40 - 244 15 46

0212 244 15 53 fx

[email protected]

www.cast33umruonat.com

www.sumruonatseslendirme.com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

sn.sumruonat aklı başında bir tiyatro sevdalısının sizin ajansınıza geleceğini sanmıyorum gelenin de mutlaka kafasında soru işaretleri barındıracağı kanısındayım ben bu yazıda burnu havadalık ve art niyet kokusu aldım şahsen. bir kere çalıştığınız insanların adını vermeniz yanlıştır ve zaten tvye adım atmış bir oyuncu ister istemez kirlenmiştir (tiyatro adına konuşuyorum) tabi bunun içine hele ki ülkemizde pek de ender olan aklı başında tv programları girmiyor

bu yazı iyi niyet içerir bir uyarayım istedim diyelim

ben özellikle bu yazdığınız insanlarla nasıl platformlarda bulunduğunuzu merak ettim aydınlatırsanız sevinirm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.