Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Fazla Kilolardan 3 Günde Kurtulun

wherthus

Önerilen İletiler

Kahvaltı

Bir tabak doğal yoğurt, 200-250 ml süt ya da 100 gr yağsız beyaz peynir.Süt sevmeyenler için bu ürünlerin yerine 2-3 yumurta ya da 2 parça jambon veya 100 gr et tavsiye edilebilir.Bir adet meyve (meyve suyu olmamalı), suni tatlandırıcılı bir sıcak içecek.

Öğle yemeği

150 gr et ya da 200 gr balık(200 gr uskumru, 4 parça pişmiş jambon, 1 adet tavuk butu ya da 4 adet haşlanmış yumurta) 200 gr sebze; yeşil salata,

domates, havuç, salatalık, hindiba, karnıbahar ya da sebze yemeği...(10 gr zeytin yağı ile beraber)

Akşam yemeği

150 gr et ya da 200 gr balık.(200 gr buğulama balık, 1-2 parça soğuk et, 1 kutu ton balığı ya da 3-4 parça somon füme) 200 gr sebze; patlıcan, mantar, şalgam kökü, kereviz, yeşil ya da kırmızı biber, kabak, ıspanak, kuşkonmaz...(10 gr zeytinyağı ile beraber) Eğer çok aç iseniz, proteini arttırabilirsiniz.Örneğin tavuk yiyebilirsiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Merhabalaaaaaar,

arkadaşlar bu konuda söyleyeceğim birkaç şey var ilgilenen olursa diye:

ömür boyu kilonuzu belli bir seviyede tutabilirsiniz dilediğinizi yiyerek.Aynı zamanda kolestrolünüzü dengeleyebilir veya hayatınızın herhangi bir döneminde kolestrol ile ilgili bir sorun yaşamamayı garanti etmiş olur dolayısı ile kalp krizinden ölme ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.

Beraberinde kan şekerinizi düzenler ve şekere yakanma riskini de bertaraf etmiş olacaksınız.

Bağışıklık sistemini güçlendirip diğer hastalıklar ile ilgili koruma da sağlayacaksınız.

Bunların yanısıra size sağlayacağı birçok faydayı ilgilenenlere aktaracağım sistemde çalışma esası 9 metrelik bağırsakların daima tertemiz kalmasını sağlamak olduğunu bilmenizi istiyorum.

Bunu başardığınızda artık kilo problemi yaşamıyorsunuz ve sindirim sistemi verimli çalıştığı için vücudunuz tüm gıdalardaki vitaminleri alabiliyor dolayısı ile daha sağlıklı oluyorsunuz.

Tüm bunları yapabilmenin öyle karmaşık bir yolu yok sadece yemekten 10 dakika önce 6 gr lık bir poşet lifli gıda takviyesini bir bardak suya karıştırıp içeceksiniz ve üzerine dilediğinizi yiebileceksiniz.

Ömür boyu sağlıklı ve mutlu yaşayacaksınız.

İlgilenenlere detaylarla ilgili bilgi vereceğim

msn adresim:[email protected]

mail :[email protected]

[email protected]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

110 kiloyum...rejim bende yan etki yapıyo kilo alıyorum :D

o tozlara falan gelince beni buna benzer bi firmanın toplantısına götürdüler.gittim çünkü haptan falan sözetmemişlerdi.sadece tozu istediğin bi içecekle karıştırıyolardı.neyse toplantı oldu şimdi bize göstercekler ya anam anam yok böle bişi abartmıyorum en az ama ennnnnnnn az 35-40 tane hap yuttu gözümüzün önünde!!! bennn gripden geberdiğim zamanlarda bi aspirini zor olan ben o haplarımı yutacam aman yarabbim!!!

tuz,şeker,un bunları kes spor yap ver kilonu kardeşim :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu forumda daha öncede konuşmuştuk bu konuyu. Özellikle bayan arkadaşlarımızı uyarmak için.

bence whertus bu diyetin en altına şu paragrafıda eklemeli :

diyetler uygulanmadan önce mutlaka bir diyetisyen hekime başvurmalı ve muayene olunmalıdır

zira. ülkemizde "gizli hastalıklar" vakalarına oldukça sık rastalanmaktadır. buda normaldir. zira şu anda bile aramızda kaçımız düzenli check-up yada sağlık muayenesinden geçiyoruz ki.

bir örnek gizli şeker hastalarının, yani teşhis konulmayan ve hasta olduğunu bilmeyenlerin sayısı. teşhis konanlardan üç dört kat fazla olduğu tahmin ediliyor. bunun gibi bir çok rahatsızlık krizlere veya ağır semptomlara kadar teşhis edilmiyor.

mesela bir şeker hastasıysanız ve bunu bilmiyorsanız. bir diyete başlayıp şeker tüketiminizi birden sıfıra indirmenizin neticesi şeker komasıdır. ve çantanızda enjekte edilmeye hazır bir inusilin iğnesi bulunmuyorsa. bu kriz oldukça tehlikelidir.

orta yaş üstü insanlar için :

yine gizli kalp rahatsızlıkları, ki ne yazik ki bu kalp rahatsızlıkları ufak çaplı krizlere kadar farkedilmiyor genelde.

ki bu durumda düzensiz kontrolsuz spor yapmanın da, tehlikesini tahmin etmek zor değildir. burada da sağlıklı olanı, yanında tansiyon aleti bulundurup ( ki piyasada herkesin kullabileceği elektronik çeşitleri mevcut) spor yaparken koşarken vs, tansiyonu belli aralıklarla ölçüp kontrol edilmeli.

önerilen diyet menulerinde vucudunuzun ciddi alerjik reaksiyonlar göstereceği maddeler olabilir. diyet için tüketimini durdurduğunuz gıdalar arasında sizin bünyenizin şiddetle ihtiyaç duydukları olabilir.

bunun için, hangi diyet olursa olsun. bir uzman hekimin muayenesi olmadan uygulanmamalıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

size komik bir şiir arkadaşlar :blink::wacko:

Dohtor Bey

Verdigin perhize budur gayratım,

Bundan başka uyamayong dohtor bey,

Üç sepet yımırta sabah kahvaltım,

Teker teker sayamayong dohtor bey!

İki leğen pilav bir yayıg ayran,

İster yağlı olsun ister yavan,

Yanına keseyong beş kilo sovan,

Yeyong yeyong doyamayong dohtor bey!

Üç tencere bamya yirim bişince,

Yirmi tas su içip biraz koşunca,

Her yanı sökülür garnım şişince,

Sağlam göynek geyemeyong dohtor bey!

Sinciye acımdan çogtan ölürdüm,

Sağolsun gomşular ediyo yardım,

Bi guzudan fazla yimem söz virdim,

Ayıp olur cayamayong dohtor bey!

Bazı az geliyo beş kasa hurma,

Yedi lahanadan yapıyoz sarma,

Onuda mı yeding deye hiç sorma,

Utaneyong deyemeyong dohtor bey!

Günde iki çuval unum gideyo,

Avradım her sabah ekmek edeyo,

Bir gazan fasille gönül ye deyo,

Artırmaya gıyamayong dohtor bey!

Senede gırk dönüm bostan ekering,

Benden başka kimse yimesing dirim,

Gavını, garpızı gabıglı yirim,

Acelemdeng soyameyong dohtor bey!

Bilmem gara Memmed nereye gider,

Buyumuş gısmatım, buyumuş gader,

Bi günde yediğim işte bu gadar,

Daha fazla yeyemeyong dohtor bey!

Bedirhan Gökçe

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Kahvaltı

Bir tabak doğal yoğurt, 200-250 ml süt ya da 100 gr yağsız beyaz peynir.Süt sevmeyenler için bu ürünlerin yerine 2-3 yumurta ya da 2 parça jambon veya 100 gr et tavsiye edilebilir.Bir adet meyve (meyve suyu olmamalı), suni tatlandırıcılı bir sıcak içecek.

Öğle yemeği

150 gr et ya da 200 gr balık(200 gr uskumru, 4 parça pişmiş jambon, 1 adet tavuk butu ya da 4 adet haşlanmış yumurta) 200 gr sebze; yeşil salata,

domates, havuç, salatalık, hindiba, karnıbahar ya da sebze yemeği...(10 gr zeytin yağı ile beraber)

Akşam yemeği

150 gr et ya da 200 gr balık.(200 gr buğulama balık, 1-2 parça soğuk et, 1 kutu ton balığı ya da 3-4 parça somon füme) 200 gr sebze; patlıcan, mantar, şalgam kökü, kereviz, yeşil ya da kırmızı biber, kabak, ıspanak, kuşkonmaz...(10 gr zeytinyağı ile beraber) Eğer çok aç iseniz, proteini arttırabilirsiniz.Örneğin tavuk yiyebilirsiniz

Millet okadar kiloyu alırken kaç sene uğraşıyor sizin haberiniz var mı?Bu diyetle üç günde verilir mi? :P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
size komik bir şiir arkadaşlar :blink::wacko:

Dohtor Bey

Verdigin perhize budur gayratım,

Bundan başka uyamayong dohtor bey,

Üç sepet yımırta sabah kahvaltım,

Teker teker sayamayong dohtor bey!

İki leğen pilav bir yayıg ayran,

İster yağlı olsun ister yavan,

Yanına keseyong beş kilo sovan,

Yeyong yeyong doyamayong dohtor bey!

Üç tencere bamya yirim bişince,

Yirmi tas su içip biraz koşunca,

Her yanı sökülür garnım şişince,

Sağlam göynek geyemeyong dohtor bey!

Sinciye acımdan çogtan ölürdüm,

Sağolsun gomşular ediyo yardım,

Bi guzudan fazla yimem söz virdim,

Ayıp olur cayamayong dohtor bey!

Bazı az geliyo beş kasa hurma,

Yedi lahanadan yapıyoz sarma,

Onuda mı yeding deye hiç sorma,

Utaneyong deyemeyong dohtor bey!

Günde iki çuval unum gideyo,

Avradım her sabah ekmek edeyo,

Bir gazan fasille gönül ye deyo,

Artırmaya gıyamayong dohtor bey!

Senede gırk dönüm bostan ekering,

Benden başka kimse yimesing dirim,

Gavını, garpızı gabıglı yirim,

Acelemdeng soyameyong dohtor bey!

Bilmem gara Memmed nereye gider,

Buyumuş gısmatım, buyumuş gader,

Bi günde yediğim işte bu gadar,

Daha fazla yeyemeyong dohtor bey!

Bedirhan Gökçe

:lol::lol::lol:

Gülmekten çatladım vala çok komikmiş, Allahtan kilo problemim yokmuş :D;)

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Ya su kilo olayi beni bozuyor sole bolgesel kilo verme diyeti var mi? :) ben zayifim ama yaz icin kobek eritmek lazim yani dimi,deniz havuz meselesi yani

evet bölgesel benim de ihtiyacım olan, ama göbek eritmek için ben günde 100 mekik çekmeye çalışıyorum, hergün çekemesem bile hiç uzun ara vermiyorum, inşallah şu ayva göbeği gidecek :) Bu arada istediğin diyetler bende var yollayabilirim sana :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.