Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gözümün önünden kuyruklu yıldızlar geçiyor

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

eskiden çok nadir görürdüm bunları şimdi çok görmeye başladım bilinç altı olduğunu düşünüyorum kuyruklu yıldıza benzeyen birsürü şey geliyor gözüme artık tırsmaya başladım ya acep ben gidicimiyim yoksa :unsure: sizede oluyormu böyle şeyler ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sedelinanında dediği gibi bir uzmana görünsen daha iyi olur Taş Yürekli..Son zamanlarda bende yaşıyorum bu durumu tansiyon düşmesi diye nitelendirilsede sıkı bir sağlık kontrolünden geçilmesi şart..Geçmiş olsun bu arada :clover:

Sevgili Martı_Name,

Birden tarifi belli olmayan heyecanlarada kapılıyor musun? Her an beklenmedik bişeyler olabilecek gibi...

Belki de panik atak dedikleri bu olsa gerek.. geçmiş olsun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

yok dostum bence endişelenme banada oluyor... Bunun nedeni pisikolojik falan değil göz sağlığıyla ilgili özliklede uzağa bakınca veya gündüz gökyüze bakınca görünüyor şeffav şekilde ucu yuvarlak arkasında eğri büğrü kuyruk uzantısı oluyor vede parca parca hareket ediyor birine odaklandığında aşağı doğru iniyor sonra birtane daha çıkıyor bu tamamen gözün sağlığıyla ilgili...

ama senin gördüğün gerçekden de biliğimiz kuyuruklu yıldızlar sa ozaman ayrı....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok dostum bence endişelenme banada oluyor... Bunun nedeni pisikolojik falan değil göz sağlığıyla ilgili özliklede uzağa bakınca veya gündüz gökyüze bakınca görünüyor şeffav şekilde ucu yuvarlak arkasında eğri büğrü kuyruk uzantısı oluyor vede parca parca hareket ediyor birine odaklandığında aşağı doğru iniyor sonra birtane daha çıkıyor bu tamamen gözün sağlığıyla ilgili...

Çok ilginç bişi yahu bende de oluo :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şeffav şekilde ucu yuvarlak arkasında eğri büğrü kuyruk uzantısı oluyor vede parca parca hareket ediyor birine odaklandığında aşağı doğru iniyor sonra birtane daha çıkıyor

Ayy bunlardan bana da oluyo hep merak ederdim ama soramamıştım kimseye demekki normal bişimiş :lol: we aynen ikizleristin dediği gibi birini takip etmeye kalktığında kaçıyor bi tane daha çıkıyor :lol:

Taş yürekli; ya normaliz ya da hepimize Bakırköy yolu göründü :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.