Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bitkisel Çatlak Tedavisi

Gozdee35

Önerilen İletiler

Bitkisel Çatlak Tedavisi

Bitkisel Çatlak Tedavisinde en çok kullanılan ürünler bitki ve meyvelerden yapılan kremlerdir.Bu konuda üretilmiş bir çok ürün mevcuttur en etkili

olanlar aşağıda listeledim.Bu bilgiler bu tip kremleri çatlayan cild sorunumdan dolayı çok kullanan birisi olduğumdan kendi tecrübelerimden

derledim bende işe yaradı ama sizde bilemem sonuçta hepimiz farklı cilde sahibiz

En Etkili Bitkisel Çatlak Kremleri(Bana Göre)

1-Acı Badem Kremi

Öncelikle ne kremi kullanırsanız kullanın Parabensiz olanını tercih edin nedeni paraben uzun süre vucut tarafından emildiğinde kansorejendir bu nedenle mutlaka bu kremi kullancaksanız Parabensiz Kremi Kullanın

Acı Badem Kremi içeriğindeki doğal acı badem yağı ile yoğun nemlendirici özelliğe sahiptir.Hızlı emilimi sayesinde cildde kurumaya ve çatlamaya karşı oldukça etkilidir.

2-Salyangoz Kremi

Salyangoz kremini hepiniz bilirsiniz çatlaklar konusunda çok etkilidir.Salyangoz kremi hakkındada size bir ipucu vereyim her marka tarafından iki tip üretilir.Herbal Kremi bu adı üretim tekniğinden dolayı içindei bitki ve salyongoz sıvısının etkisi daha iyi korunduğundan normallerine göre çok daha etkilidir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.