Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

artık dayanamıyorum

datastream

Önerilen İletiler

merhaba arkadaslar ben konuyu anlatayım

ben bu hafta sonu koye dugune gıttım orada cok guzel bır kız gordum bır ıkı saat arkasında dolandım bır yalnız denk getıremedım ısrette edemedım en son benım eskı kız arkadasımla konustugunu gorum ve eskı kız arkadasıma mesaj attım konuyu anlattım ve eve gıttım saat 12:30 sıralarında bunlar benı aradı teyzesının kızı ıle telefonu actım ve teyzesını kızı cıktı bırı ıle cıktıgını soyledı bende tamam dedım tlf kapattım ardından mesaj attım bırıyle cıktıgına ınanmıyorum dıe cvp geldı evet cıkmıyor dıye ben uykuya daldım saat 02:30 sıralarında bu kız benı aramıs konusalım dıye ama ben uyur olunca tlf duyamadım saat 05:00 sıralarında ben mesaj attım kusura bakma sabah konusuruz dıye sabah konvoyda bunlar bana cagırdılar benım elımde havlular vardı bunların arabaya baglamaya basladım dıger ayanaya havluyu baglarken cama cıktı oturdu bende cekılırmısın baglayablılırmıyım dedım ve ıcerı oturdu aksama en son olarak aradım cevabın nedır dıye olmazda dıyor aılemle bozusurum dıyor yanı tam net cevap veremıyor ben sımdı aramamaya basladım sızlerden yardım ıstıyorum ne yapmalıyım bu kız sızce kabul edermı su an benım yapmam gereken bır sey varmı ben mı eksık bır sey yaptım yada yanlıs bırse

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.