Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

incindim

pearlbunch

Önerilen İletiler

8 yıl önce boşandım ve travmayı atlatma sürem oldukça uzundu.Korktum tekrar bir ilşki için ve uzak kaldım.Ancak şubat ayında hiç beklenmedik bir durum oluştu ve biri ile tanıştırıldım. Tamamen kader diyebileceğim olaylar sonucunda...

hiç düşünmezken ,karşı tarafın çabalarıyla onu tanımaya karar verdim ,ama en başında herşeyi konuştum,

" macera aramadığımı, günlük ,geçici ilişkilerin bana göre olmadığını,hassas olduğumu. ayrıca; onunla aramızda ki sosyal farklılıkları,bunların daha sonra onun için sorun olması endişelerimi"

O beni çeşitli düşünceleri ile ikna etmişti.

Ben çok sakin ,sessiz,sorun yaratmayı sevmeyen,yaşadıklarımdan ders alıp doğru olanı uygulayan biriyim.keyif almanın; huzursuzluk yaratmaktan daha akılcı olduğunu bilirim,uyum sağlarım,kişiliğime saygısızlık yapılmadığı sürece,eğer bir aşağılama var ise tartışmalara girmeden ,sessizce çekilirim,bu bana huzur verir.

Bu ilişkinin başından itibaren ( ki; ilişki olarak sadece eşim olduğu için çok deneyimsizim)tüm olumsuzluklara rağmen ,asla ve asla kapris yapmadım,saygısızlık,şımarıklık gibi şeyleri bilmem zaten,tek çabam oyun oynamadığımın farkındalığı ile armudun sapı ,üzümün çöpü var demek istemedim,tanıyınca herşey yerli yerine oturur düşüncesi ile sabır ve merakla bekledim,çok çokkk kırıldığım zamanlarda,kendi kendime kritik yapıp sessiizce ağladım bir köşede,

O her fırsatta işine gelmesede herşeyi takdir ediyordu, giyim tarzımdan,o na ve çevreye olan saygımdan,duru ve temiz olamamdan ,yeteneklerimden ,özellikle sakinliğimden ,hayatta ki duruşumdan ne kadar etkilendiğini, bazen bana ,çokçada arkadaşlarına bahsediyordu.

Burçlara inanmam ama ; şimdi bakınca ne kadar da özdeş olduğunu anlamak şaşırtıyor beni. ikizler burcu erkeği kendisi ve yine hiç umulmadık bir zamanda ,üstelik benden tek bir olumsuzluk yokken ,çok komik bir bahane yarattı ve bir maille ilişkiyi bitirdi,ve sanki hiç birşey yaşanmamış gibi hayatına devam ediyor ,beni görmezden geliyor ve ben yine bir kez olsun " neden " demedim.

şimdi çok yaralı hissediyorum kendimi,ve bunu haksızılık olarak değerlendiriyorum,toparlanmak bir yana hayatımın sekteye uğradığını görüyorum ama zamanı geçirmek adına hala saramadım yaralarımı...

bu konuda doğruyu yazmalıyım size çünkü ne beni ne onu tanımıyorsunuz ,tek istediğim koskocaman soru işaretlerini cevaplayabilmek...

selamlar herkese...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.