Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ABD ye yeni geldim Bilgi Yardımı

Serkan9

Önerilen İletiler

Amerikaya yeni geldim. Daha hiç alışamadım. Bulunduğum yerde (Ohio) hiç Türk yok. Bir kaç genel sorum var, yardım eden çıkarsa ne ala:

1- ABD de alkol lü içecek alma yaşı 21 miş. Daha ehliyet çıkarmadım. Pasaportumla içki alabilirmiyim?

2- Süpermarketten bir kaç peynir çeşidi denedim ama hepsi çok kötü. Hele hele beyaz peynir diye Feta cheese aldım tam bir felaket. İyi peynir bilen var mı? yada Türk peyniri nerden alırım?

3- Yine Süpermarketten yoğurt aldım. Sadece Dannon markası var. Bizim Türkiyede ki Danone gibidir diye aldım ama nafile. Napıcam ben burda yaa peynir yok yoğurt yok. Bana yardım lütfennnn...

4- Ekmek olayını hiç sormayın zaten. Paket bir ekmek aldım 3.99 dolar..

Yardım bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Amerikaya yeni geldim. Daha hiç alışamadım. Bulunduğum yerde (Ohio) hiç Türk yok. Bir kaç genel sorum var, yardım eden çıkarsa ne ala:

1- ABD de alkol lü içecek alma yaşı 21 miş. Daha ehliyet çıkarmadım. Pasaportumla içki alabilirmiyim?

2- Süpermarketten bir kaç peynir çeşidi denedim ama hepsi çok kötü. Hele hele beyaz peynir diye Feta cheese aldım tam bir felaket. İyi peynir bilen var mı? yada Türk peyniri nerden alırım?

3- Yine Süpermarketten yoğurt aldım. Sadece Dannon markası var. Bizim Türkiyede ki Danone gibidir diye aldım ama nafile. Napıcam ben burda yaa peynir yok yoğurt yok. Bana yardım lütfennnn...

4- Ekmek olayını hiç sormayın zaten. Paket bir ekmek aldım 3.99 dolar..

Yardım bekliyorum

Ohio'da İstanbul market var(türk marketi) adresi

5221 Bethel Center Mall Columbus OH 43220

telefonuda 614 451 8100

umarım yardımı olur kardeşim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ohio'da İstanbul market var(türk marketi) adresi

5221 Bethel Center Mall Columbus OH 43220

telefonuda 614 451 8100

umarım yardımı olur kardeşim..

Çok teşekkürler. Daha yeni yerleşiyorum o sebepten daha kimse tanığım yok. Gece oturup saga sola forumlara vs mesaj yazdım. Ohio tabi büyük bir yer. Ben maalesef Toledo dayım. COlumbus taki bakkalı arayıp sorucam burda varmı bildikleri yer.

çok tesekkürler

Serkan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkürler. Daha yeni yerleşiyorum o sebepten daha kimse tanığım yok. Gece oturup saga sola forumlara vs mesaj yazdım. Ohio tabi büyük bir yer. Ben maalesef Toledo dayım. COlumbus taki bakkalı arayıp sorucam burda varmı bildikleri yer.

çok tesekkürler

Serkan

Tek öğrenebildiğim burası kardeşim..Toledo içinde sorayım..

Rica ederim keşke daha fazla yardımım dokunabilse..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.