Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevdiğini toprağa vermek ....

Butterfly effect

Önerilen İletiler

Konu biraz hüzünlüü ... kabul ediyorumm .. ama içim acıdı .. paylaşmak istedim...

Dün akşam termal tatil için Denizli'ye gelen bi arakadaşımın annesi ve O'nun bir arkadaşı ile yemekteydik... Arkadaşımın annesi eşini 2 yıl önce kaybetti... Ama acısı ilk günkü gibi taze... kırk küsür yıldır hersabaha O'nunla uyanmış... günü O'nunla bitirmiş.. ... birbirlerini gerçekten çok sevmişler.. anladım kii ölse üzülmeyecek... kavuşmak derdi sevdiğine...

Arkadaşınında eşi 12 yıl önce felç geçirmiş konuşamıyor , yürümekte sorun yaşıyormuş.. dr ların birkaç gün daha kalsanız iyi olur demesine rağmen eşinin O'nun yokluğuna üzüldğünü hissediyor kızlarının konuşmalarından ve dönme kararı alıyorlar erkenden..

eşlerinden öyle sevgi ile bahsediyorlarki...

Uygar'la birbirimize baktık ve ikimizde korktuk diğerimizin ardında kalmaktan.... O dedi önce ben öleyim .. ben dedim önce ben... döneceğini bilsen bile zordur ayrılıklar.... ebediyen kaybetmek tarif edilemez bir acı.....

hala içim acıyor ... yarım kalmak çok zor....

sizleri üzmek değil niyetim ama dedim ya paylaşmak istedim.... ebediyen kaybetmeden sevdiğinizi gösterin demek istedim belki de diğer yarım dediğinize.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyide bu hayatın gerçeği,ne kadar acı olsada..

nice anneler yavrularını,nice insanlar eşlerini,kardeşlerini,anne babalarını toğrağa veriyor.geride kalan yine yemek yiyor yine gülüyor yine dünyevi uğraşlarına geri dönüyor..

Ölenle ölen olmuyor yani..unutmuyorsun ama acın ilk günkü gibi taze kalmıyor,alışıyorsun yani varlığına alıştığın gibi yokluğunada alışıyorsun bir zaman sonra..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 yıl sonra...
Misafir Abisinin fındığı

Abimi kaybedeli bir buçuk yıl oldu. Bugün evde abimin düğünündeki fotoraflardan birini bulamadık bende hemen telefona sarılıp aa durun abimi arayıp ondan istim dedim. Ve herkesin bana şaşkın şakın baktığında anlamıştım abimin bu hayatta olmadığını...😞

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.