Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

REKLAMLAR

sedelina

Önerilen İletiler

songünlerde çıkan bilmem 14 .99 a ilkokul arkadaşını bul reklamı beni çok sinirlendırıyor..ilkokul arkadaşı da seksı bır şekılde elınde hortumla ilkokul şiiri okuyor...

berbat ve herşeyi para olarak gören zıhnıyetın urunu dıyorum :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çikolata reklamlarına ne demeli peki,hemen hepsi cinsellik içermiyormu?dünyada genç güzel bir kadınla yakışıklı bir erkekten başka çikolata yiyen yok sanki mübarek ürün yalnız bu iki guruba hitap ediyor..

Birde o kadınların seslerini kısıp konuşmaları yokmu hey yarabbi gülermisin ağlarmısın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
ya buaralar benım için hiççç dermısın reklamı var,delirıyorum canım acı domates gibi kızarıyorum :online2long:

aynen bu kadarmı kötü ve itici bir reklam olabilir.. :angry:

hahahaha o kız bizim mahallede oturuyo istersen buluşturiyim sizi saçını başını yol... :lol:

sen bana özelden gönder bakiyim adresi :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
çikolata reklamlarına ne demeli peki,hemen hepsi cinsellik içermiyormu?dünyada genç güzel bir kadınla yakışıklı bir erkekten başka çikolata yiyen yok sanki mübarek ürün yalnız bu iki guruba hitap ediyor..

Birde o kadınların seslerini kısıp konuşmaları yokmu hey yarabbi gülermisin ağlarmısın...

hiçte bileemmmmm çikolata reklamlarında cinsellik yok...benim gözüm o reklamlarda çikolatanın akışından başka bişey görmüyor...hele o nutella reklamı yokmuu o nutellayı yapan ustayı rehin alıp evimde hergün nutella yaptırasım geliyor (bu reklamda cinsellik neredeee)

ahhhh ahhhh

GODZİLLA NINNN KARNI ACCIIIIKKKKTTTTTIIIIIIIIIIIIIII

bi de böyle bir reklam vardıı ...böyle bağırınca tarladaki teyze veya amcaaaa da şöyle cevaplayorrr...

ZIIIKKKKIIIMMMM YEEESSSSSİİİİİİNNNNNN :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Iyy bende sinir oluyorum o reklama,yalnız bir godzillanın karnı acıkırsa sinir olmaktan çok korkmamız gerekir galiba :lol:

Sen hiç ofsayt oldun mu sedelina :P

O reklamı seviyorum ben yaa :wub: o da beni seviyo mu ki :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Benim de Vodafone reklamlarında anlayamadığım bir replik var. Sahibi Tugay Kerimoğlu.

Metroda gördüğü bilgisayar kullanan adama şöyle şeyettiriyor:

-Dedim wirelessla kablonun olmadığı yerde internete nasıl bağlanıyorsun?

Ne ki bu şimdi? Böyle dandik cümle mi olur yau?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.