Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Dudaktan Kalbe Dizisi

intersozluk

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...

Sürekli ağlayan insanların olduğu ve seyredenlerin de sürekli ağladığı dizilerden nefret ediyorum. Ülkecek ne kadar çok seviyoruz böyle dizileri ve filmleri. Ağlak bir toplum olduk çıktık.

Uzun zamandan beri beklenen ve heyecanla gidilen sinema filminden çıkan insanlar bile ( Issız Adam örnek verilebilir buna) bi ağladım bi ağladım ki sormayın, harika bir film mutlaka seyredilmesi gerekiyordan öte yorumlar yapamıyorlar. Filmin ve dizi filmin kalitesi ne kadar çok ağlattığına mı bağlıdır yani ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ağlatabiliyorsa gerçekten bir şeyler hissettirebiliyor demekki..

Nasıl ki komedi filmi ne kadar güldürebilmişse drama türü filmlerde bence ne kadar etkilemişse ona göre başarılıdır..

Kimse sırf ağlamak için film izlemez değilmi?

Yalnız konu başlığı dudaktan kalbe olunca bir iki sözde onun için sarf edeyim.

Geçen sezon büyük bir ilgi ile izliyordum ama bu sezon gördüğüm kadarı ile iyice cılkı çıkmış,çok fazla lastik gibi uzatılan tüm dizilerin makus kaderi,senaryo üretilemeyince ağdalanıp ağdalanıp durulmuş..Kısacası baydı artık..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Kimse sırf ağlamak için film izlemez değilmi?

sen gelde bunu şimdi karşımda oturan iş arkadaşıma anlat :)

dudaktan kalbe dizisini seyreder akşam ve sabah geldiğinde günaydından önce ilk duyduğum

- ayyy ayyyy ayyyyy lamia ağladı ben ağladım lamia ağladı ben ağladımmmmm , gözlerim şişti baksanaaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen gelde bunu şimdi karşımda oturan iş arkadaşıma anlat :)

dudaktan kalbe dizisini seyreder akşam ve sabah geldiğinde günaydından önce ilk duyduğum

- ayyy ayyyy ayyyyy lamia ağladı ben ağladım lamia ağladı ben ağladımmmmm , gözlerim şişti baksanaaaa

hahaha :D senin arkadaşının vay haline o zaman çünkü Lamia dizi başladığında beri ağlıyor güldüğü hiç yokki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.