Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

dikkat

MaNGa

Önerilen İletiler

Elli küsür senelik kariyerinin hemen hepsini sayisiz arkeolojik bulgunun kayit altina alinmasi için vakfetmis bir profesörü, Mutabik Bey'i, vefatinin ilk yildönümünde saygiyla aniyoruz."

O essiz bir arkeolog olmasinin yani sira, çok iyi bir baba, harika bi es, fedakar bir dosttu da. Ama en önemlisi gerçek bir gönül insaniydi. Rahat uyu büyük insan! Bu gençlik seni unutmayacak ve senin yolunda sonuna dek ilerleyecek!!..."

Yukarida Mutabik Bey'in yildönümünde söylenen sözlerde bir "eksiklik" var. Sizce nedir bu eksik olan sey? ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence sorunun içeriğini birazcık modifiye etmekte yarar var; yoksa çözüme ulaşmak güçleşebilir (Türkçe karakterleri belirginleştirelim).

Elli küsür senelik kariyerinin hemen hepsini sayısız arkeolojik bulgunun kayıt altına alınması için vakfetmiş bir profesörü, Mutabık Bey'i, vefatının ilk yıldönümünde saygıyla anıyoruz."

O eşsiz bir arkeolog olmasının yanı sıra, çok iyi bir baba, harika bi eş, fedakar bir dosttu da. Ama en önemlisi gerçek bir gönül insanıydı. Rahat uyu büyük insan! Bu gençlik seni unutmayacak ve senin yolunda sonuna dek ilerleyecek!!..."

;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Elli küsür senelik kariyerinin hemen hepsini sayisiz arkeolojik bulgunun kayit altina alinmasi için vakfetmis bir profesörü, Mutabik Bey'i, vefatinin ilk yildönümünde saygiyla aniyoruz."

O essiz bir arkeolog olmasinin yani sira, çok iyi bir baba, harika bi es, fedakar bir dosttu da. Ama en önemlisi gerçek bir gönül insaniydi. Rahat uyu büyük insan! Bu gençlik seni unutmayacak ve senin yolunda sonuna dek ilerleyecek!!..."

Yukarida Mutabik Bey'in yildönümünde söylenen sözlerde bir "eksiklik" var. Sizce nedir bu eksik olan sey? ...

hemen 2 kere mi yazılacak? baştaki ayraçlar da eksik ama aceleden heralde cvp o olamaz sanırım.

bide neyin sonuna dek belli deil.. araştırmaların mı ömürlerinin mi yoksa sonsuza dek mi demek istiyor.

netleştiremedim birden fazla eksiklik var yazım hatalarını saymadım daha yani noktalar ı yerine i ş yeine s gibi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla ben bi "Ğ" harfinin eksik olduğunu fark ettim, ama olay bu mu bilmiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.