Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Suskun!

kimimben

Önerilen İletiler

İçimde Derin Koylara Bıraktığım Duygularım Var, Suskunum Ben Suskun….Açığa Çıkmakta Cebelleşen Düşlerim Var! Gözlerimin Gerisine Perde Koyup Sakladığım…..Beni Sorarsanız Bana, İşte Gördüğünüz Gibi Suskunum, Suskun……

Kelimeler Bile Yabancı Bana, Karanlıklar Kelepçe Vurmuşlar Bakışlarıma…..Sukut Etmiş İçimde Çağlayan Her Bir Harf, Her Bir Hece Sel Oldu Ne Kadar Dayanır Bu Beden Bu Suskunluğa, Taşacak Diye Korkarım Hep, Ey Karanlığa Gömülen Güneş Beni De Alıp Aydınlığının İçine Dep….

Rüzgarlar Kahırlı İniltiler Bırakıyorlar Kulaklarıma, Meftun Bir Gönülle Dile Gelmek Var Ama, İçimde Bir Şey Engel Oluyor Her Defasında…..Gecenin Sukutu Da Düşmüş İken Bakışlarıma, Ey Karanlığa Gömülen Güneş, Doğsan Benden Bir Kez Olmaz Mı? Doğsan Da Bu Suskun Yürek Aydınlık Bir Yüzle Karanlığı Bozmaz Mı?

Bakma Böyle Damardan Yazdığıma, Sana Açamadığım Ne Düşlerim, Ne Hayallerim Var Daha…..Cılızlaşmış Bakışlarımda Donuk Kalmış Yığınca Hece Var, Çıkmaya Yasak, Yüreğim Yangınlarda Alev Alev, Bedenim Dersen Hastamı, Hasta, Aşkımı Hiç Sorma, O Bende Ben Onda Esir……Görüyorsun Halimi Dert Bende Bir Değil, Bin Dertten Örülü……

Istırabı Yudumlarım Her Güneşin Batışında, İçimde Tarifsiz Hislerin Kamçıları İle Sabahlarım Her Gün……Düşlerim Başıma Ağ Örüp Durur. Karanlığa Gözlerim Kirpiklerini Gömünce, Uykularım Kaçar Ve Ben Geceye Düşerim Bu Suskun Halimle…..

Sırları Bütün Acı Ve Tatlı Anları İle İçime Hapsederim Kimse Görmesin, Bilmesin Diye…..Suskunum İşte Görün Suskunum Ben Yine……Duygu Sağanağı Var Ama Gözlerimde, Beklemeyin Akmazlar, Merak Etmeyin Düşerler Diye, İçimdekiler Onu Asla Dışarıya Bırakmazlar…..Hislerin Çöplüğü Kaldı Bende, Doldum Taştım Boşalamıyorum, Anlatamıyorum, Haykıramıyorum, Görün Halimi De Susmayın Sizde….Suskunum Bende Geceye Düşen Çiğ Taneleri Gibi………

Murat Öztürk (Sessiz-Sair)

03.12.2007

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.