Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gidiyorum Bu Şehirden

kimimben

Önerilen İletiler

Gidiyorum Bu Şehirden! Hiç Dönmemecesine, Gözlerime Kapattım Bu Şehrin Gecelerini, Unuttum Mazime Gömdüm Çektiğim Sevgileri….

Gidiyorum Bu Şehirden! Neden! Niye Diye Sorma Bana, Çünkü Anlatmaya Kafi Gelmeyecek Kelimeler Ve Ben Susacağım Hep Karşında….

Gidiyorum Bu Şehirden! Adını Anmak Yasak Artık Bana, Fersiz Adımlarla, Soluk Alış Verişlerle Terki Diyar Ediyorum Bu Şehri….

Gidiyorum Bu Şehirden! Genzime Çekerek Son Bir Yudumundan Havasının Ve Birde Gel Gitlerine Aşiyan Olduğum Dalgasının…..

Gidiyorum Bu Şehirden!Çöreklenmiş Bakışlarımdaki Kuşlara Bakarak, Bir Paket Sigaramdan Bir Tutam Alıp Yakarak, Efkar Tüttüre Tüttüre Çekip….

Gidiyorum Bu Şehirden! Teselli Kırıntıları Kalacak Belki Arkamda, Belki Gözyaşlarım Gitme Diyecek Peşim Sıra, Belki Hatıralarım Set Kuracak Bakışlarıma, Vicdan Aynam Karşıma Dikilecek, Tüm Kinini Kusacak Belki De….Ama Gitmem Gerek, Dönüşü Yok Bu Yola Çıkışın, Yılgın Bırakılmış Şu Yürekte Bir Bilseler Ne Fırtınaların Koptuğunun….

Gidiyorum Bu Şehirden! Tüm Ümitleri Serbest Bıraktım Artık Yüreğimden, Tüm Sevgilere Ve Aşklara Paydost…..

Gidiyorum Bu Şehirden!Kısa Voltalar Atarak Her Bir Sokağından Geçip, Öfkeyle Savrulan Bir Rüzgar Gibi Etrafıma Bakıp…..

Gidiyorum Bu Şehirden!Kocayan Bir Günün Akşamında, Dudağımda Hep O Şarkı İsmini Sayıkladığım…

Gidiyorum Bu Şehirden Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim Dercesine, Ben Seni Terk Etmek İçin Sevmedim Dercesine, Gidiyorum Bu Şehirden Küsercesine……İşte……..

Sessiz-Sair (Murat Öztürk)

29.11.2007 (30 Dakka)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.